Kayla Kayla komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Další díl, který mě naprosto pohltil. Akorát bych řekla, že tenhle díl je dějově složitější a méně zajímavější. Dle mého názoru se jedná o nejslabší díl série, ale i přesto jsem knihu hltala. A ten konec mě teda dostal... Ale na druhou stranu jsem ráda, že to tak skončilo. Život nemůže být dokonalý :-) Jinak sérii doporučuji. Určitě se jí zase přečtu :-)

28.03.2016 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

No páni... tato série mě fakt dostala. I tenhle díl byl podle mého názoru velmi pěkně zpracovaný. Na tuhle sérii jsem si fakt vypěstovala těžkou závislost, to se mi snad nikdy nestalo. Už se těším, až si přečtu další díl.
Hodně lidí se možná tenhle díl nelíbil, ale pro moji dušičku tenhle díl byl perfektní. Vůbec mě ty výlevy hrdinky nevadily ba naopak :D Asi jsem sadistka :D Prostě dokonalost.

14.03.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Páni...to je to slovíčko co vystihuje tuto knihu. Původně jsem si Divergenci chtěla přečíst už v době kdy vyšla, ale abych byla upřímná, tak mě hodně odradil ten obal. Vyřadila jsem jí proto ze seznamu knih, které jsem si chtěla přečíst. Nebýt filmu, který se mi hrozně líbil tak bych si tuto knihu nikdy nepřečetla. Což by byla ta největší chyba. Nakonec jsem si počkala na vydání knihy s filmovou obálkou a hned jsem se do knížky začetla. Kniha je luxusně napsaná a pořád se tam něco děje :-) Doporučuji :-) Zařazuji mezi mé oblíbené série.

06.03.2016 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Kniha je napsaná dle mého názoru velmi hezky. Četlo se to samo :-). Příběh byl lehce naivní, ale to mi ani tolik nevadilo, neboť jsem si u knihy odpočinula. Doporučuji :-)

17.02.2016 5 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Musím přiznat, že tato kniha se mi hodnotí velmi obtížně. Knihu jsem začala číst v půlce června 2015 a skončila jsem se čtením až letos v lednu. Kniha podle mého názoru měla až moc stran. Vůbec by nevadilo, kdyby kniha měla poloviční počet stran. Příběh byl zbytečně natahovaný. Ovšem musím podotknout, že začátek mě bavil, ale někde skoro v půlce mě příběh přestal bavit. Od té doby jsem knihu pořád odkládala a nedokázala se prostě začíst. Až po pár měsících jsem se knihu rozhodla prostě dočíst. V závěru jsem ráda, že jsem jí úplně nezavrhla. Poslední stránky knihy mě rozhodně bavily. Bohužel, ale knihu musím hodnotit pouze 3 hvězdičkami.

28.01.2016 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Páni... Kniha mě velmi pohltila a za boha jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autorka je čím dál lepší a lepší...Takovéto příběhy miluji...Za mě 5 hvězdiček.

31.12.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha se velmi hezky čte. :-) Původně jsem byla na vážkách zda si tu knihu přečíst nebo ne, ale nakonec jsem si jí koupila, protože byla pro členy v KK jen za polovinu. Musím uznat, že mi hrdinka skoro vůbec nelezla na nervy ( občas jo, ale fakt minimálně) a Dean ten mi sedl úplně, ten byl pro mě bez chybičky. Doporučuji, kniha je krásně napsaná a hlavně má zajímavý děj. Za mě 5 hvězdiček

07.12.2015 5 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Původně jsem chtěla dát knize čtyři hvězdičky, ale ten konec byl na mě hodně urychlený a nereálný, proto dávám jen tři. Kniha má výborný námět, ale co bych vytkla je styl psání. Měla jsem chvílemi problém se začíst. Celkově hodnotím knihu jako dobrou oddychovku, ale musím přiznat, že mě trochu zklamala. Ne dějově, ale hlavně tím stylem.

08.11.2015 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Podle mě je to krásná oddechovka, nic náročného. Člověk se u toho krásně uvolní a zrelaxuje. Kupodivu jsem měla knížku přečtenou za dva dny což je u mě úspěch. Jediné co mě vadilo, bylo to, že tam občas byly chyby místo jsme tam bylo jsem a nebo místo zavřel oči tak tam bylo zavít oči. Jinak vcelku doporučuji.

30.09.2015 3 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Páni, tenhle díl je podle mého názoru ještě lepší než ten první. Uvítala bych kdyby autorka napsala další knížku z pohledu Jase... Jase je nejlepší a samozřejmě Terka taky :-) Super dvojka

23.09.2015 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Páni to bylo něco... Kniha mě úplně pohltila a nemohla jsem se od ní vůbec odtrhnout :-) Nádherný, ale zároveň bolestný příběh Mii mě fakt dostal. Řadím mezi oblíbené :-) Těším se, až autorka napíše další knihu podobnému tématu.

31.08.2015 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Ze začátku jsem měla trošičku problém se do příběhu vžít, ale těsně před tou tragédií jsem se do příběhu docela vžila. Upřímně mě víc začala bavit ta půlka s Coltonem, na mě působil Kyle až moc jako trošku suchar ( vzorný chlapeček - to možná bude tím, že jsem trošku rebelka a tyhle typy kluků mě moc nepřitahují), ale přesto mě zasáhlo to, co se mu stalo. Jinak knížce nic nemohou nic vytknout, děj se mi líbil :-)

24.08.2015 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Musím přiznat, jsem si na knížku "vypěstovala" závislost. Místo, abych se učila tak jsem sáhla po této knize a nemohla jsem se od ní odtrhnout :-) Cam byl prostě úžasný. Kniha Důvěřuj mi byla pro mě určitě lepší než Počkám na tebe. A přitom to je stejná knížka akorát z pohledu Cama. Jen je škoda, že autorka ty jeho pocity moc pořádně nerozepsala tak jak to udělala u Avery... Jen bych ještě dodala, že je velká škoda, že takových kluku jako je Cam moc není. Dávám plný počet hvězdiček :-)

01.05.2015 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Poslední díl byl podle mého názoru asi nejslabší, ale přesto tuto knihu musím hodnotit velmi kladně. Některé části byly až moc nudné a nezajímavé, ale na druhou stranu tam byly také ty dobré části. Zvláště se mi líbil konec. Jen mě mrzí, že už nebude další díl. Velmi ráda bych si přečetla jak to všechno ještě pokračovalo. Zvláště by mě zajímalo co se dělo s Camem. Toho jsem si v tomto dílě oblíbila... Krásná série o andělů :-) Zařazuji mezi oblíbené :-)

30.03.2015 4 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Musím říct, že mě knížka hodně zklamala. Od knížky jsem čekala daleko víc, ale nevadí. Byly tam spousty nudných a hlavně zbytečných detailů, které postrádali logiku. Díky tomu jsem musela knihu občas zavřít jak to bylo nelogické. Na tuto knihu už jsem asi dost stará. Ale nechci tuto knížku jen kritizovat, neboť i tato kniha měla svoje kladné stránky. První kladná stránka na této knize je námět. Mám ráda takovéto příběhy, je jen škoda, že autor nepřidal hlavním hrdinům věk, protože s věkem přichází zkušenost a hlavně moudrost což by Amandě a spol. neuškodilo. Druhá kladná stránka na této knize byla pro mě čtivost. I když tam byly momenty kdy se v jedné napsané větě nacházíte doma a v druhém řádku jste zase jinde. Bylo to skákání z jednoho místa na druhé během jedné věty. Ale na to jsem si během čtení zvykla.Jsem upřímně ráda, že kniha má jen 166 stránek, víc stran bych asi nedala.Nerada dávám knížce název odpad nebo nulové hodnocení. V každé knížce si vždy najdu něco pozitivního a výjimečně dávám knize špatné hodnocení. U této knihy jsem našla 3 kladné stránky, poslední stránkou bylo to, že jsem si u této knihy dokázala odpočinou což bylo fajn :-) Jako oddechovku doporučuji si ji přečíst, ale nečekejte zázraky a hlavně u toho moc nepřemýšlejte :-) je pravda, že jsem se i nasmála u těch nelogických věcí.

20.03.2015 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Páni musím říct, že konec knížky byl dost dobrý. Je to první kniha, kterou jsem četla od Rowlingové a musím říct, že tato knížka není špatně napsaná. Občas se jsem se při čtení nudila , zvláště ze začátku, ale pak jsem se do toho začetla a konec byl výborný. Ale upřímně mě u tohoto díla chyběla akčnost, ale na druhou stranu jsem měla pěkně zamotanou hlavu a nemohla určit kdo to udělal.

03.01.2015 4 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Krásná knížka :-) A hlavně jsem si u ní krásně odpočinula :-) Doporučuji :-)

26.12.2014 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Příběh je napsaný zrychleně což je docela škoda. V některých pasážích jsem se prostě ztrácela.Ale jinak musím uznat že knihu jsem přelouskala na můj poměr docela rychle. Pro mě to byla i oddechovka u který jsem nepřemýšlela. Jsem ráda, že knížka má 200 stran a ne 500. To bych asi už nedala.

18.11.2014 3 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tento díl byl o dost slabší než ten předchozí. Některé pasáže mě hrozně bavily, ale pak tam byly části, které byly hrozně nudné a díky tomu jsem knihu pořád odkládala a za boha jsem se do čtení musela prostě nutit. Konec se mi docela i líbil, ale je jasný že tam chyběla trošku logika. Nebudu to víc rozvádět, abych neprozradila víc. Díky této knize nemám chuť se pustit do dalšího díla této autorky(Antibohyně). Kniha byla pro mě menším zklamáním...

11.11.2014 3 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Upřímně ani nevím co si o této knize mám myslet. Jednu chvíli mě to hrozně bavilo, ale na druhé straně některé pasáže byly až moc přeslazené a nereálné.Ale číst se to dalo, Jen ten konec bych řekla, že byl trochu víc unáhlený jako kdyby autor už to chtěl na rychlo ukončit. Druhý díl byl pro mě určitým menším zklamáním. Doufám že třetí díl bude lepší.

25.10.2014 3 z 5