KateiBookLover KateiBookLover komentáře u knih

Winter Winter Marissa Meyer

Jednoduše nejlepší série na světě!!!! Užila jsem si každý řádek a každé slovo. Úžasné zakončení série. Miluju úplně všechny postavy a totálně jsem se zamilovala do kapitána Thorna. Obecně jsem scény s Cress a Thornem měla asi nejradši (hlavně tu jednu). Bylo to naprosto super a bude se mi stýskat, protože i když si to přečtu znovu, už nikdy to nebude takové jako poprvé. DOPORUČUJU!!!!!!!!!!!!!!!

06.10.2018 5 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Série dočtena a za mě rozhodně super zakončení. Krásně napsané, ale mrzela mě smrt mých oblíbených postav. Překvapilo mě, jak to dopadlo, protože tohle jsem opravdu nečekala. Celá série byla skvělá a moc doporučuji.

08.08.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Poté co jsem dokoukala film jsem dostala strašnou chuť přečíst si knížku a vůbec jsem nelitovala. Bylo to strašně krásný. Konec jsem samozřejmě probrečela, ale stálo to za to. Doporučuji knihu i film. Obojí se moc povedlo.

07.08.2018 5 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Kniha byla mnohem lepší než první díl. Moc mě to bavilo a už se těším na další díl. Určitě moc doporučuji!!!!!

07.08.2018 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Kniha se mi líbila a byla určitě mnohem lepší než první díl. Určitě se mi líbil příchod Nikolaje, kterého jsem si hned oblíbila. Sérii dočtu a jsem zvědavá jak to dopadne:)

24.06.2018 4 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Spoustu lidí tato série nazaujala, ale mě se moc líbí. Hlavně vztah mezi Bryn a Ridleym.
Já doporučuji!

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Jsem ráda, že tento bonusový díl vyšel. Dozvěděla jsem se spoustu informací, které mi pomohly pochopit příběh dalších dílů.
Ze začátku jsem Levanu měla ráda a soucítila jsem sní, protože to vůbec nebyla taková stvůra a byla týrána svou vlastní sestrou, nešťasně se zamilovala a jednoduše měla smůlu.
JInak krásně napsané a určitě přečíst!!!!! :)

Cress Cress Marissa Meyer

Třetí díl! Super pecka. Cress a kapitán Thorne jsou dokonalý!!! Úplně je miluju - jejich pasáže v knize byly asi nejlepší. Zatím nejlepší díl :)

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Marissa opět nezklamala a po Cinder další pecka. Fak super. Scarlet a Vlka jsem si hned zamilovala. A velmi oceňuji, že je kniha od knihy delší. Už se těším na další díl!

Cinder Cinder Marissa Meyer

Wow. Jednoduše wow, tahle knížka mě dostala a byla naprosto úžasná. Jestli nepřečtu celou sérii tak se asi zblázním. Skvělá knížka, úplně mě to vtáhlo do děje, hned jsem se zamilovala. TOP!!!

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

TOP TOP TOP!!!! Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a strašně se mi líbila. Podle mě byla kniha lepší než film, ten jsem ani nedokoukala. Opravdu doporučuji!!! :)

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Detektivky moc nečtu, ale tahle mě moc bavila!! Bylo to čtivé a napínavé a knihu jsem přečetla rychle. Doporučuji!!!! :)

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Opravdu skvělá knížka!! Strašně se mi líbila a už se těším až budu mít další díl. Liu jsem si hned zamilovala, protože mám ráda takové ty rebelantské a tvrdohlavé princezny :)

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Nápad mi přijde zajímavý a knížku jsem přečetla docela rychle, ale když jsem ji dočetla, zjistila jsem, že se tam vlastně (podle mého názoru) nic moc nestalo. Ale určitě si přečtu další díl a doufám, že to bude lepší :)

08.06.2018 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Kieru Cassovou mám hrozně ráda a stejně jako Selekce i Siréna byla naprosto úžasná. Knihu jsem si hned zamilovala a rozhodně nezůstane někde na dně police. Opravdu TOP!!!! Doporučuji :)

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Skvělý!!!!! Knížku jsem četla v každé volné chvíly a přečetla ji v podstatě jedním dechem. Moc se mi to líbilo a nemůžu se dočkat až budu mít druhý díl. Strašně se mi líbil vztah mezi Cedrikem a Elisabeth (Adelaide) po celou dobu příběhu.

27.05.2018 5 z 5