Karelvovsik Karelvovsik komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Za mě určitě za plný počet hvězd, protože se mi nestává , že bych ještě 40 stránek před koncem ani zdaleka netušil vraha! Zařadil bych tuto knihu mezi svých TOP 5 detektivek. Doporučuji.

19.06.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Moje třetí kniha od Chrise Cartera a musím říct ,že každá další se mi líbila víc než předešlá. Způsob vražd v této knize mě dost překvapil , a to už mám přečteno pěkných pár detektivek. Netuším nakolik by byl ve skutečnosti realizovatelný , ale i tak to na uvěřitelnosti celé knihy neubírá. S chutí se hned pustím do Sochaře smrti.

09.06.2017 5 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Smrtící DNA není špatná kniha, četla se dobře, ale příběh se mi zdál příliš překombinovaný, místy až neuvěřitelný. Syndrom E mě bavil trochu víc.

07.06.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Četlo se to dobře, ale závěrečné rozuzlení se mi zdálo poněkud překombinované.

29.05.2017 4 z 5

Grunge Grunge John Ringo

Nějak jsem se nemohl začíst. Původní série Lovců Monster se mi líbila o trochu víc. Hodnotím za tři a půl hvězdy.

22.05.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi líbila o trošku víc než Dívka v ledu ,ale Erika mi zatím k srdci nepřirostla. Uvidíme, snad bude třetí díl s Erikou Fosterovou ještě lepší a já si jí nakonec oblíbím. Hodnotím za 3,5 hvězdy.

09.05.2017 4 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Kniha se mi nečetla zrovna snadno. Místy byla dost zdlouhavá , ale rozhodně stojí za přečtení. Hodnotím za 4 hvězdy.

05.05.2017 4 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Skvělé,akční a napínavé od začátku do poslední stránky. Podle mě je Znesvětitel ještě lepší kniha než Stalkeři a proto se Paul Finch stává mým oblíbeným autorem.

29.04.2017 5 z 5

Den poté Den poté Louis Whitley Strieber

Příběh je prakticky totožný s filmem a stejně jako film se mi hodně líbil, jen se mi nelíbilo to strašné množství překlepů a chyb v textu. Za ty překlepy dávám hvězdičku dolů.

24.04.2017 4 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Nenáročné, osvěžující a vtipné.

21.04.2017 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Nadprůměrná detektivka. Moc se mi líbila, jen jsem doufal, že to Lauren zvládne. Už se těším na další díl s Heckem.

13.04.2017 5 z 5

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Styl vyprávění Monse Kallentofta mě opravdu baví a opět mě nezklamal. Kniha byla napínavá od začátku do konce. Doufám, že autor v budoucnu přidá ještě nějaká další pokračování s Malin Forsovou.

08.04.2017 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Nadprůměrná detektivka s otevřeným koncem slibujícím další pokračování. Každopádně se na další knihu od tohoto autora těším!

04.04.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Není to úplně špatná kniha, ale po sérii s Martinem Servazem pro mne byla zklamáním. Hodnotím za 3 hvězdy.

29.03.2017 3 z 5

Vetřelec vs. Predátor - Armagedon Vetřelec vs. Predátor - Armagedon Tim Lebbon

Souhlasím s komentářem Andreanis , určitě je tahle kniha skvělé završení celé trilogie. Všem fanouškům Predátorů a vetřelců mohu jen doporučit.

17.03.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Díky Bohu za to , že se autorská dvojice vrátila zpět k Joonovi Linnovi !!!

09.03.2017 4 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Celá detektivní trilogie prodchnutá mytologií Baskicka se mi moc líbila, ale ,co mě nejvíc dostalo, je doslov , ve kterém autorka tvrdí, že její trilogie je postavená na základě skutečných událostí. Neumím , a ani nechci si představit lidi schopné v dnešní době obětovat své vlastní děti nějakému zvrácenému bohu.

03.03.2017 4 z 5

Nákaza Nákaza Guillermo del Toro

Podle mě je Nákaza nejlepší díl z celé upíří trilogie a především v první polovině knihy mi běhal mráz po zádech. Celá trilogie je však velmi dobře čitelná.

20.02.2017 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Páni, to byla jízda! České Hunger Games mě hodně překvapili v dobrém slova smyslu. Tu část u kanibalů si budu určitě ještě hodně dlouho pamatovat. Škoda jen celkem zbytečného epilogu.

20.02.2017 5 z 5

Peepshow Peepshow Leigh Redhead

Jak už tady kdosi na Databázi knih psal: Knihy napsané ženami nejsou určené pro muže. První dvě třetiny knihy byly naprostá nuda a až poslední třetina knihy byla trošičku detektivní. Vykreselní postav nemá hloubku, a nějak jsem se vůbec nemohl ztotožnit s hlavní hrdinkou, přišla mi strašně jednoduchá. Nemá žádné kouzlo osobnosti. Erotika se v knize omezuje téměř jen na dvě slova: k**da a pt*k. Další pokračování se Simone Kirsch už rozhodně číst nebudu.

13.02.2017 1 z 5