KAREL6725 KAREL6725 komentáře u knih

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Dobrý historický román, koupím další díly. Tohle tady už bylo Harry Harrison - Kladivo a Kříž. Doporučuji pro všechny co mají rádi vikingskou tématiku. Za mě plný počet hvězd.

15.10.2018

Vlk Vlk Shaun Ellis

Jen dva roky shánění , této knihy, ale podařilo se . Nádherná kniha plná překrásných fotografii o jednom pozoruhodném a inteligentním , zvířecím druhu.Tahle kniha se prostě musí vidět. Plný počet hvězd.

23.07.2018 5 z 5

Ledoví piráti Ledoví piráti Dirk Husemann

Tahle kniha mně přesvědčila , že autor umí napsat dobrý historický román. Doporučuji všem co mají rádi historické romány a příběhy s vikingskou tematikou. Za mě plný počet hvězd, autora přidávám k oblíbeným a doufám , že mu brzo vyjde další kniha. Zatím přečteno vše co od něho vyšlo .

19.07.2018 5 z 5

Odd a mraziví obři Odd a mraziví obři Neil Gaiman

Krásná pohádka od mistra pera Neila Gaimana . Fantastické ilustrace. Ideální četba do těchto horkých dnů. Na pohádku od autora není nikdy pozdě. Doporučuji , stojí za přečtení. Plný počet hvězd.

04.06.2018 5 z 5

Kartosský gambit Kartosský gambit V. Mahaněnko (p)

Tak to jsem asi druhý , který tuhle knihu netrpělivě vyhlížel. Proto že u prvního dílu jsem byl nadšen. Vítejte ve virtuálním světě, vítejte na Barlioně . Slova chvály a nadšení , za mě plný počet hvězd. Jen doufám , že další díly vyjdou ještě letos. Tohle rozhodně stojí za přečtení.

30.05.2018 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

První jsem viděl film , ten se mi líbil proto jsem koupil i knihu. Tenhle žánr normálně nečtu, ale neodolal jsem . Za mě plný počet hvězd a koupím i další díly opravdu povedená kniha doporučuji rozhodně stojí za přečtení. Málokdy se stane , že kniha i film se povedou , ale v tomto případě stálo oboje za to . Tak že hurá na Palác zrady.

30.05.2018 5 z 5

Pohled z vrcholu Pohled z vrcholu Edmund Hillary

Paměti sira Edmunda Hillaryho , velice zajímavé čtení . Plně souhlasím s předchozím komentářem. Plný počet hvězd.

19.05.2018 5 z 5

Mise Saturn Mise Saturn John Sandford (p)

Sci-fi moc nečtu, o autorovy jsem slyšel , ale nic nečetl . Nechal jsem nalákat recenze a udělal jsem dobře. Opravdu povedený příběh , přečteno skoro najeden zátah. Pro mě milé překvapení, plný počet hvězd. Těm kdo nečetli rozhodně doporučuji.

Misery Misery Stephen King

Pro mě nejlepší kniha od Kinga co kdy napsal V tomhle případě nevím co bylo lepší jestli kniha nebo film. Plný počet hvězd . Psát o čem to je nemá asi cenu protože předpokládám , že to zná každý. Tohle je prostě parádní čtení. Tu ženskou bych nechtěl potkat.

Válka starých duší Válka starých duší Markus Heitz

Tak že otevřený konec nevadí , protože to bude mít pokračovaní. Za mě Heitz v nejlepší formě , velice zajímavé téma a velice dobře zpracované. Heitz dokázal , že pořád psát umí , plný počet je jasná volba. Spokojenost pro mě pořád pan spisovatel. Tohle je rozhodně lepší než některé knihy od Kinga. Prosím další díl, kdo nečetl tak doporučuji .

19.05.2018 5 z 5

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly C. C. Humphreys

Nejsem fanoušek Drákuly a ani upíru , ale musím napsat , že tohle je doopravdy dobrý historický román . Doplnil jsem si vzdělání a dozvěděl se hodně nových informací o tehdejší době. Plný počet hvězd.

18.05.2018 5 z 5

Krásná , poučná a plná pěkných fotografii o životě vlku v americkém Wyomingu . Za mě plný počet hvězd , doporučuji stojí rozhodně za přečtení. Pro všechny co mají rádi vlky.

Hladová smečka Hladová smečka Martin Sládek

Milé překvapení od tuzemského autora. Mám rád Vikingy a příběhy s nimi a musím napsat , že tohle byl dobrý příběh. Za mě plný počet hvězd a doufám, že o Haraldovy ještě v budoucnu uslyšíme. Doporučuji stojí za přečtení.

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

Všichni už přede mnou vše napsali , tohle je opravdu parádní fantasy . První díl seznámení kdo je kdo spousta postav , ale dá se v tom lehce z orientovat. Doufám , že autor udrží kvalitu i v následujícím dílu. Za mě plný počet hvězd od Prachmistru zatím to nejlepší co jsem četl . Tak že hurá na druhý díl a uvidíme. Doporučuji všem co nečetli doopravdy dobré.

17.05.2018 5 z 5

Odsouzená loď Odsouzená loď Miloš Hubáček

Tragický osud křižníku Indianapolis , pro mě velmi poučné a zajímavé čtení. Doplnil jsem si mezery ve vzdělání . Plný počet hvězd.

15.05.2018

Bitva u Matapanu Bitva u Matapanu Miloš Hubáček

Prostě a jednoduše Hubáčkovy , knihy patří k těm nejlepším. Na téma válečného konfliktu ve Středomoří jsem četl , knihy od jiných zahraničních autoru, žádný nedosahuje autorovy kvality. Plný počet hvězd.

Boj o Středomoří Boj o Středomoří Miloš Hubáček

Boje ve Středomoří , během druhé světové války od pána Hubáčka. Autorovy knihy patří k těm nejlepším , proto plný počet hvězd rozhodně stojí za přečtení. Jen se divím, že jsem první kdo k téhle knize píše komentář.

Lišky pouště Lišky pouště Paul Carell

Autorovy knihy patří k těm nejlepším , co se týká líčení války z německého pohledu. Proto tomu nemůže být jinak i u této knihy . Přichází polní maršál Ervin Rommel a jeho Afrikakorps. Plný počet hvězd , tohle se čte samo . Co napsat rozhodně stojí za přečtení, doporučuji .

Spálená země Spálená země Paul Carell

Pokračování , knihy operace Barbarossa, pohled na válku v Rusku německýma očima , prostě pecka kniha. Plný počet hvězd.

Operace Barbarossa Operace Barbarossa Paul Carell

Zítra ráno přepadneme Rusko , prosím a co budeme dělat zítra odpoledne. Pohled na válku v Rusku , německýma očima. Jak tady bylo již napsáno , autorovy knihy patří k těm nejlepším . Plný počet hvězd je samozřejmost takhle nás to ve škole neučili . A mě se taky nepříčí fandit Wehrmachtu , škoda.