KAREL6725 Online KAREL6725 komentáře u knih

Nádraží Perdido Nádraží Perdido China Miéville

No prostě pecka kniha. Autor stvořil fantastický svět , plný neskutečných potvor. Tahle kniha vás bud vtáhne do děje nebo odradí. Patřím k první skupině, neskutečná jízda. Přečteno v rekordním čase . Moje první kniha od autora , ale určitě ne poslední. Doporučuji. Plný počet hvězd.

Hříchy říše Hříchy říše Brian McClellan

Pro Prachmistry mám slabost. Moje nejoblibenější čtení. Setkání s starými známými se světa Prachmistrů. Velká spokojenost. Doporučuji. Samozřejmě plný počet hvězd.

09.06.2019 5 z 5

Knihy jsem dostal jako dárek. Cestopisy moc nečtu, ale utéhle knihy jsem dobře pobavil a zasmál a dozvěděl jsem se zajímávé informace. Pěkné a zajimávé čtení. Doporučuji a od autora zkusím i další knihy.

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Líbilo a moc. Pohádkový příběh, který si přečte i dospělý. Pokud se vám libí příběhy Neila Gaimana, tak vás kniha určitě nezklame. Doporučuji , rozhodně stojí za přečtení. Pěkné odpočinkové čtení. Za Fyriana hvězdu navíc.

Poloviční král Poloviční král Jan Hamouz

Líbilo a moc. Opravdu velice milé překvapení od českého autora. Skvělá kniha, krásný příběh, zajimavé postavy. Připojím se předchozím komentářům , také bych uvítal v dalším díle mapu světa. Jinak jako autorova prvotina velice povedené. Za mě plný počet hvězd. Doporučuji. A už se těším na další díl. Pokud mě něco udivuje tak málo komentářů k této knize. Opravdu Poloviční král je skvělé fantasy. Lidé čtěte.

Vlčí stopy Vlčí stopy Tanja Askani

Překrásná kniha , plná nádherných fotografií o životě vlků. Snad každý kdo se zajímá o vlky slyšel jméno Tanja Askani, žijící v Německu ve společnosti vlčí smečky. Tuhle knihu si musí zamilovat , každý kdo má rád vlky. Ty fotografie jsou fantastické. Doporučuji všem, rozhodně stojí za přečtení. Plný počet hvězd. Tahle kniha je hodně vysoký vlčí level. Škoda jen , že nemá jěště více stran. Jen slova chvály a nadšení . Vlci.

01.06.2019 5 z 5

Ilustrátoři dobrodružství Ilustrátoři dobrodružství Vladimír Prokop

Nádherná kniha, plná krásných ilustraci, a zajimavých informací. Vyrostl jsem na knihách od Maye, Batličky, Foglara, tak že pro mě doplnění četby z dětských let. Kniha ve které může člověk neustale listovat a vždy objeví něco zajimavého. Prostě knižní skvost, který doplnuje dvě knihy od Z . Buriana, chlouba knihovny. Doporučuji , plný počet hvězd. Panu Prokopovi velké poděkování za tuhle uchvatnou knihu.

25.02.2019 5 z 5

Hradba západu Hradba západu Juraj Červenák

Dočteno , prostě kolosální dovršení dobrodružství kapitana Bathoryho. Super čtení, plné akce . Nevím co napsat všichni vše napsali přede mnou. Až je mi z toho smutno , že mám dočteno. Červenák je mistr pera , za mě nejlepší série od autora. Plný počet hvězd. Doporučuji. Nitraaa.

22.02.2019 5 z 5

Hvězda Hvězda Robert Fabian

Tohle ano , neskutečná jízda, tohle se četlo samo. Kdyby takových knih bylo víc. Fabian v nejlepší formě. Plný počet hvězd a určitě se v budocnu ke knize vrátím. Tak to dobré jako Asfalt , nebo Hustej nářez. Tohle byl fakt nářez. Doporučuji, knižní zažitek zaručen.

13.01.2019

Planeta mezi dvěma slunci Planeta mezi dvěma slunci Robert Fabian

Po letech jsem opět četl další knihu od autora. Nevím proč mě Marinaci mě neoslovily. Později jsem četl Carpe Diem, což mě připadalo lepší. Za mě Planeta nejlepší kniha od autora, tohle mě doopravdy bavilo. Jestli se dá knize něco vytknout tak ty odporné ilustrace. Spokojenost , doporučuji.

13.01.2019 5 z 5

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

Moje první kniha od autora, nebylo to vyloženě špatné. Místy mi děj připadal hodně naivní. Rozhodně stojí za přečtení. Jako odpočinková kniha dobré, ale kvalit Sandersona , Martina, nedosahuje ani omylem.

13.01.2019 4 z 5

Podivuhodný svět Zdeňka Buriana Podivuhodný svět Zdeňka Buriana Ondřej Neff

Ilustrace pana Buriana , ke knihám Julese Verna. Knižní skvost, tohle se prostě musí vidět. Plný počet hvězd . Doporučuji rozhodně stojí zato. Myslím , že kdyby pan Verne viděl ty nádherné ilustrace , ke svým knihám byl nadšen stejně jako já. .

12.01.2019 5 z 5

Dobrodružný svět Zdeňka Buriana Dobrodružný svět Zdeňka Buriana Ondřej Müller

Úchvatna kniha , plná překrasných ilustrací . Tahle kniha se prostě musí vidět. Listovat touto knihou nikdy neomrzí. Člověk musí žasnout kolik nádherných ilustrací pan Burian vytvořil. Plný počet hvězd . Chlouba mojí knihovny. Velké poděkování vydavatelství Plus , že tato kniha spatřila světlo světa.

12.01.2019 5 z 5

Moudrost starých psů Moudrost starých psů Elli H. Radinger

Pro pejskaře povinná četba. Pěkná kniha, plná pěkných myšlenek. Vlci byli lepší, ale i tak plný počet hvězd. Doporučuji rozhodně stojí za přečtení.

30.12.2018 5 z 5

Legie nesmrtelných Legie nesmrtelných Martin Fajkus

Nechápu tak nízké hodnocení. Čteno dvakrát. Nejlepší sbírka povídek co jsem četl a co vlastním. Nadprůměr, proto plný počet hvězd. Jedna povídka , lepší než druhá. Koupil jsem jiné , například Draci což je paskvil. Skvost . Doporučuji.

30.12.2018 5 z 5

Invaze Invaze Larry Correia

Třikrát hurá , pán účetní je zpět. A v plné parádě Owen Zastava Pitt a jeho tým , vyráží do další akce. Za mě návrat ke kořenům. Vynikající čtení, plný počet hvězd. Doufám , že bude další pokračování. A hlavně , aby bylo bez Johna Ringa , který LM uškodil, tahle kniha je jasný důkaz. Boží čtení, jednou budu taky účetní.

14.12.2018 5 z 5

Roj Roj Nick Webb

Tohle mi sedlo ,přečteno v rekordním čase. Parádní oddechové čtení . Za mě plný počet hvězd. Prosím další díl. Pokud mi něco vadilo, tak krátké kapitoly, jinak pecka. Doporučuji rozhodně stojí za přečtení. A Ho- či- min z Temným lesem , se může jít zahrabat.

14.12.2018 5 z 5

Dvanáct králů Šarachaje Dvanáct králů Šarachaje Bradley P. Beaulieu

Mám jasno od Prachmistrů jsem nečetl nic tak dobrého. Dobrodružství chudé dívky Cedy , která se vzepře královským zákonům a tím začíná její epické dobrodružství. Pro mě nejlepší kniha letošního roku. Proto plný počet hvězd. A prosím další pokračování. Fantastický svět a fantastické postavy. Kolosální čtení.

Tamuli Tamuli David Eddings

Pokračování trilogie Elénium , dobrodružství rytíře Sparhawka a jeho družiny. Hrdinská , epická fantasy, která má pořád co nabídnout. Za mě plný počet hvězd, doporučuji . Výborné pro všechny co se chtějí seznámit žánrem fantasy, ale i pro ty co chtějí zavzpomínat , na tenhle knižní klenot.

Elénium Elénium David Eddings

Poděkování Tritonu , že tento knižní skvost vydal. Tohle je zlatý fond fantasy. Naposled čteno kdysi v 90 letech. Eddings vytvořil kouzelný svět Elénia a jeho hrdinů . Sparhawk je čestný rytíř , který podle toho jedná. Jeho dobrodružství vás nenechá chvíli vydechnout. Rozhodně doporučuji , stojí za přečtení. Za mě plný počet hvězd. A velké přání , aby Triton vydal i další Eddingsovy knihy. Tamuli už mám. Kdyby vyšel Belgariad tak , bych se nezlobil.