Kamili Kamili komentáře u knih

Panenka: Legenda z Ďolíčku Panenka: Legenda z Ďolíčku Václav Tichý

Velmi kvalitne napsana kniha o jednom z nasich nejlepsich fotbalistu. Rozsahla fotograficka sbirka ze soukromeho archivu pana Panenky.

12.11.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Oproti "bananu" me tento dil absolutne nicim nenadchnul a nebavil...

15.05.2021 2 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

(SPOILER) Moje prvni kniha od Kariky a urcite ne posledni. Byla to vazne smrst ????

*SPOILER*
Jedine, za co davam hvezdu dolu, je ten podivny zaver. Za me by klidne kniha mohla skoncit tim, ze to napalil do stromu a konec. Posledni stranky jsem pak docetla uz jen z nutnosti. Uprimne priznavam, ze jsem tomu filozofovani nerozumela.

30.03.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Knihy od autorky mam rada, ale tato byla opravdu nejmene strasidelna. Nicmene opet velmi ctiva a tak hodnotim kladne.

25.02.2021 4 z 5

Uf, jsem ráda, že mám knížku konečně za sebou. Přečteno v rámci knižní výzvy, jinak bych se po předchozí zkušenosti s Deníkem moderního fotra, k autorovi znovu nevrátila.

20.12.2020 2 z 5

Dívka na neděli Dívka na neděli Pip Drysdale

Precteno v ramci Ctenarske vyzvy. Myslela jsem, podle hodnoceni ostatnich, ze kniha nebude nic moc. Nakonec jsem mile prekvapena. Kniha mela spad, bylo v ni napeti, romantika. Hvezdicku dolu davam za obalku - proc je na ni holka s hnedymi vlasy a hnedyma ocima, kdyz Taylor byla spinava blondyna se zelenyma ocima? Nechapu...

29.10.2020 4 z 5

Egon: Děsná psina Egon: Děsná psina Petra Baďurová

Byla to vazne psina... Dojemne, krasne, ze zivota...

22.09.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Až moc dlouho jsem se knihou prokousávala. Nebavily mě neustálé vnitřní monology obou matek, co by kdyby. Závěr už byl lepší a měl spád. I podle hodnocení vidím, že si své fanoušky kniha našla, ale já hodnotím jako průměr.

19.08.2020 3 z 5

Návrat do Valbone Návrat do Valbone Josef Habas Urban (p)

Dle meho nazoru a jak je tez uvedeno v knize - jedna se o roman. A jako takovy by se mel i hodnotit. Ze zacatku bylo tezsi orientovat se v postavach a jednotlivych scenach. Postupne zacalo vse zapadat do sebe. Za me kniha napinava, zajimava.

07.07.2020 4 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Cela serie me nesmirne bavila a nezlobila bych se za pokracovani. Amelie s Johnem mi budou chybet.

30.05.2020 5 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Další z řady příběhů nápadně připomínajících 50 odstínů. Nebylo to špatné, ale popisy sexuálních scén mě hlavně ze začátku spíš pobavily. Dávám tři hvězdičky, ale pokračování zřejmě číst nebudu.

02.05.2020 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za me nejlepsi a nejdesivejsi ze trech pribehu, ktere u nas zatim vysly. Ke knize jsem spechala v kazde volne chvili. Libila se mi zapletka mezi Remy a Markem. Co se mi ale na autorcine psani nelibi jsou zavery knih, pripadaji mi prekombinovane a tezko uveritelne. Dalsi minus jsou obalky - popis domu vubec neodpovida obrazku. Presto davam plny pocet i pres par vytek, ktere ke knize mam.

21.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

50 odstinu sedi, ale o polovinu kratsi a psane s humorem. Literarni skvost to neni, ale presto je to prijemna oddechovka do dnesnich "nejistych" dnu.

23.03.2020 4 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Mne se knizka libila. Nesouhlasim, ze v ni chybelo napeti. Nora Sandova je mi sympaticka a zajimalo by me jak by se jeji pribeh dal vyvijel. Konec na me pusobil tak, ze pokracovani bude.

22.02.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Prumerna knizka. Uprimne nechapu takove nadseni z ni. Jo, obcas jsem se pousmala nad nekterymi scenami, ale ze bych se valela smichy? Bohuzel ne. Druha polovina knizky se mi libila vic, mozna i tim, ze jsem privykla na postavy a styl vypraveni, ale nevim, jestli se nekdy pustim do pokracovani.

18.02.2020 3 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Pekne provedeni knihy, krasna obalka, nektere basne mi mluvily primo z duse.

17.01.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Pecka. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Napinava, tajemna, s prekvapivym koncem.

12.01.2020 4 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Krasny pribeh, ktery me chytl za srdce a zaver knihy dojal.

30.12.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Hvezdicka dolu za za me rozpacity uvod, kdy jsem nemohla prijit na chut naivite doktora Craye a nekdy az slozite vysvetlovani vedeckych metod. Pak se ale pribeh rozjel a ja se nemohla odtrhnout. Tesim se na druhy dil. Palec nahoru za nadhernou a neotrelou obalku.

17.06.2019 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Pomalejsi zacatek, ale pak se pribeh rozjel a knizka se cetla sama. Tesim se na dalsi dily a hlavne na vyvoj mezi Amelii a Johnem ????

08.06.2019 5 z 5