Kalina Kalina komentáře u knih

Ultimatum Ultimatum Anders de la Motte

Podle mého názoru o něco lepší než první díl. Příjemné čtení a překvapivý závěr. Doporučuji

21.11.2018 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Opět jsem se dozvěděla spoustu nového z historie. Jinak začínám mít pocit, že dějově už mnoho nového asi autor nepřinese. Přesto se příběhy o Sigmě čtou velice dobře.

05.06.2018 4 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Čtu postupně knihy z celé řady o Sigma Force a tento příběh patří podle mého názoru k těm nejlepším. Jako zatím všechny knihy Jamese Rollinse varují a pobízejí k zamyšlení.

24.05.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Příběh jako takový byl napsaný velice pěkně a čtivě. Ovšem kniha měla části, které podle mne byly zdlouhavé a s vlastní zápletkou neměli nic společného. Popisování cesty domů apod ano, ale ne na několik stránek. Rouzlení překvapující.

20.03.2018 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se mi četla velice dobře. Někdy mám problém se švédskými jmény, která jsou pro mne hůře zapamatovatelná. Různě se proplétající dějové linky nebyly vůbec na závadu a naopak přidaly na napětí. Knihu mohu doporučit.

04.03.2018 5 z 5

Klíč Klíč Simon Toyne

Kniha se čte velice dobře. Ostatně jako první díl. Trochu pohádka, která vás donutí přemýšlet čeho všeho jsou lidé schopni provést pro svůj prospěch, peníze, moc, zdraví ....... doporučuji.

14.01.2018 4 z 5

Sanctus Sanctus Simon Toyne

První díl trilogie se četl velice dobře. Trochu pohádka ,ve které autor popustil uzdu fantazii, ale tak to má být. Bez dobré fantazie by nemohl vzniknout dobrý příběh. Rozhodně doporučuji.

18.12.2017 4 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Výborné čtení. Opět. Čtenář se dozví mnoho historických faktů zabalených do napínavého příběhu, který bohužel nezní jako úplé sein fiction.

04.12.2017 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Opět skvělé čtení a opět další námět k zamyšlení. Doporučuji k přečtení.

07.10.2017 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Skvělý díl. Není co dodat. Spíš mám připomínku k některým předešlým komentářům, kteří prozrazují příliš z obsahu knihy. Např. o Monkovi.

05.09.2017

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Báječné čtení. Fakta a fantazie se zde skvěle doplňují. Doufám a těším se , že další příběhy budou také tak výborné.

08.07.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Čtivá knížka. Hlavní postava projde určitým vývojem a to mě baví. Umí překvapit. Bohužel podobných žen (co se týká mládí hlavní postavy) je mezi námi mnoho. Doporučuji přečíst.

06.03.2017 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Román, u kterého od prvních stránek znáte konec. Ovšem čte se moc pěkně. Krutost té doby je popsána dost věrně. Nechybí ani vtip a poznání. K přečtení mohu doporučit.

17.02.2017 4 z 5

Hlavní role Hlavní role Vítězslav Jareš

Kniha se četla dobře. I když byla místa, kterà bych zkrátila. Nechyběl vtip a příběh byl zcela uvěřitelný.

27.10.2016 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Skvělé čtení. Od začátku do konce je čtenáŕ držen v napětí a pozornosti. Vše co je popsáno má svůj nepostradatelný význam. Doporučuji.

05.05.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Skvělá kniha. Poměrně dlouho čtenář neví co se stalo, aby nakonec zjistil, že nevěděl nic až téměř do konce knihy.

29.04.2016 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Kniha se četla velice dobře. Vzhledem k tomu co bylo o Jeffovi napsáno , tak se závěr dal tak trochu předvídat.

05.02.2016 4 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Když se zamýšlím nad každým jednotlivým dílem této trilogie, tak mi naskakuje husí kůže. A až taková sci-fi to vlastně není.

29.08.2015 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělá kniha. Žádná hluchá místa. Prostě musíte číst, číst ..........

12.07.2015 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Přátelství člověka a kocoura, kteří se potřebují a pomáhají si, je v knize pěkně popsáno. Ovšem děj plyne podle mého názoru trochu ploše. Přesto mohu knihu doporučit.

09.06.2015 4 z 5