Rodokmen smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chtěli byste žít věčně? Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista - relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo. O tisíc let později somálští piráti napadnou nedaleko Afriky jachtu a unesou mladou těhotnou Američanku. Velitel Gray Pierce má za úkol vést záchrannou misi do afrického pralesa - unesenou ženou totiž není obyčejná bohatá turistka, ale Amanda Gant-Bennettová, dcera amerického prezidenta. Sigma musí záchranit nevinné nenarozené dítě, jež představuje klíč k záhadě a jehož samotná existence klade otázky o podstatě lidství: Lze žít věčně? A chtěli byste žít věčně? -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148927/sigma-force-rodokmen-smrti-g6u-148927.jpg 4.5304
Série

Sigma Force 8.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

Bloodline, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Rodokmen smrti

Přidat komentář
zuzana1995
06. března

Tak tento díl byl za mě zatím nejlepší... uvidíme jak se budou osudy odvíjet dál...

Jessybelle
26. ledna

Napínavá, zajímavá tématem, taková klasika od Rollinse. Škoda jen, že to nečtu postupně. Jsem ráda za každou jeho knihu, která se ke mně dostane.


CharlesWard
19. ledna

Tak Vám nevím. Kde je (kromě nutného úvodu) poutavá historická linka? Jedna hvězda za průlom v lince se Seichan a zbývající za druhé překvapení v lince s Bratrstvem. To je ale celou knihu poněkud málo Kubo ne?

EvaSupovic
15.10.2019

Nemůžu jinak než dát opět 5* Každý další díl je skvělý a pokaždé mě stejně něčím dostane.

verense
18.08.2019

Po předchozích sedmi dílech jsem si od nesmrtelných agentů Sigmy dala pauzu, a na začátku osmého chvíli uvažovala, zda nebyla příliš krátká. Jenže pak se na scéně objevil Kain - a kdo by odolal? Téma knihy je opět znepokojivé, fakta a fikce jsou opět smíchány do čtivého koktejlu a oceňuji, že se konečně začínáme dobírat aspoň vzdáleně, co je zač ono tajemné Bratrstvo. Jsem zvědavá, jak dlouho bude Sigma ještě tohohle protivníka udolávat...

sorceress15
28.01.2019

Moje první knížka od Rollinse a hned po dočtení se zařadil mezi mé oblíbené autory. Styl psaní mi naprosto sedl, děj byl od začátku do konce napínavý a neskutečně mě bavil. Důvod, proč jsem četla jako první knihu od toho autora byla přítomnost Tuckera a Kaina, protože jsem se chystala číst novou sérii s těmito hlavními postavami. Vůbec mi ale nevadilo, že se nejedná o první díl série a v ději se dalo dobře orientovat.

Termina
25.01.2019

Upřímně nevím jak mám okomentovat tuto knihu.
Být muž asi bych ji ocenila lépe :)

jakub0085
20.08.2018

Klasika od Rollinse :) Děj má příjemný spád

1

Doporučujeme

Psycho
Psycho
Číňan
Číňan
61 hodin
61 hodin
Temná hmota
Temná hmota

Autor a jeho další knihy

James Rollins (p)
americká, 1961

všech 29 knih autora

Kniha Rodokmen smrti je v

Právě čtených6x
Přečtených491x
Čtenářské výzvě15x
Doporučených32x
Knihotéce207x
Chystám se číst85x
Chci si koupit12x