Rodokmen smrti

Rodokmen smrti

Chtěli byste žít věčně? Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista - relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo. O tisíc let později somálští piráti napadnou nedaleko Afriky jachtu a unesou mladou těhotnou Američanku. Velitel Gray Pierce má za úkol vést záchrannou misi do afrického pralesa - unesenou ženou totiž není obyčejná bohatá turistka, ale Amanda Gant-Bennettová, dcera amerického prezidenta. Sigma musí záchranit nevinné nenarozené dítě, jež představuje klíč k záhadě a jehož samotná existence klade otázky o podstatě lidství: Lze žít věčně? A chtěli byste žít věčně? -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/148927/sigma-force-rodokmen-smrti-g6u-148927.jpg 4.5256

Sigma Force (8.)

Bloodline (2012)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art

Pavlnka

Opět zajímavý a čtivý příběh se spoustou informací. Musím si dát na chvíli pauzu, než začnu číst další díl :-D,

Kat.Ru

První kniha od J. Rollinse a musím říct, že se mi kniha četla opravdu dobře. Měla dobrý děj, svižné tempo, sympatické hrdiny a zavedla čtenáře na zajímavá místa. Určitě si přečtu další knihu autora.

Kalina

Čtu postupně knihy z celé řady o Sigma Force a tento příběh patří podle mého názoru k těm nejlepším. Jako zatím všechny knihy Jamese Rollinse varují a pobízejí k zamyšlení.

dia.riedl

Tohle bylo výborné!

Michaela999

Skvělá knížka, líbí se mi spojení historie,vědy. Rollins píše napínavě,je to čtivé. Dozvíte se spoustu nových věcí. Prostě super

Oli_24
23.11.2017

Úžasný příběh, od kterého se nejde odtrhnout.

Michaél74
14.08.2017

Jedna z nejlepších knih ze série Sigma Force. Není tak překombinovaná jako některé jiné díly, je hodně akční, historickým souvislostem se Rollins tentokrát věnuje jen letmo. Poprvé se tady představuje nová posila týmu - sympatická dvojice psovoda se svým vojenským psem, která už má svou vlastní sérii (zatím dva romány). Scény psané z pohledu psa jsou zajímavým zpestřením.

megawir
28.06.2017

Zatím nejvíc napínavá kniha se Sigmou. Nechci spoilovat, tak jen povím, že nová dvojce je boží a měl jsem radost, když jsem zjistil, že už mají svůj spin-off :)
Jak tu psal kolega, o Sigmě by šly točit akční thrillery a dost dobře nechápu, že se toho ještě někdo nechytil, kam se hrabe Mission Impossible...

Pav
20.06.2017

Velmi čtivé a napínavé. Standardně plný počet bodů.

keddie1
13.06.2017

Kniha se mi moc líbila. Těším se na další :)

LiberX
06.06.2017

James Rollins opět potvrzuje, že píše knihy, podle kterých by Michael Bay mohl a možná měl točit blockbustery.

Mammoth
06.04.2017

Zatím jedna z nejlepších knih ze série Sigma. Akce a napětí od začátku do konce a konečně nezachraňujeme celý svět ale vystačíme si s rodokmenem prezidenta USA. Super !!!

povermaster
21.01.2017

Ze začátku jsem se ztrácel v postavách, ale po čase se to zlepšilo. Když se člověk zamyslí nad myšlenkou, kterou kniha prezentuje, dojde Vám, že světové korporace opravdu zásadně ovlivňují vše kolem nás včetně nás, i když si to nepřipouštíme. Kniha je super, ale pro mě byly úplně nejlepší poznámky autora. Postavy jsou napsány tak, že jim opravdu držíte palce. V x případech jsou akce značně přitažené za vlasy, ale toto není dokumentární film.... I když po ukončení četby možná ano....
Doporučuji přečíst!

JaneTrafy
11.01.2017

Další úžasná část :) Jen škoda, že to nečtu od prvního dílu, ale od toho posledního. Až teď mi dává pár věcí jasno v mé v hlavě. Konec mě překvapil. Tentokrát jsem se pletla, kdo je hlavou Bratrství. Ale co, nejsme dokonalí a tento spisovatel dokonalý je :)

iveta3689
28.12.2016

Napinave, napadity namet s DNA, padouch tak blizko prezidentovi, nesmrtelni hrdinove - Rollins proste umi chytnout.

HáTa94
22.11.2016

Tak tahle kniha mě úplně pohltila. Vůbec se mi nestalo, že bych si v některé kapitole říkala, aby už skončila a mohla bych číst tu linku, která mě zajímá. Pro mě jsou příběhy Sigmy asi nejlepší, které jsem kdy četla a její postavy nemohou být snad ani neoblíbené. Jsem moc ráda, že Rollins začal Bratrstvo trochu přibližovat. Kniha tím dostala trochu čerstvé krve a čtenář konečně pronikl trochu do tajemství tajemné organizace. Námět, i když znepokojivý, byl určitě dobrou volbou a nová dvojice v podobě Tuckera a Kaina je prostě skvělá. A nesmím zapomenout na pro mě asi nesmrtelné hlášky Kowalskeho, které mě v každé knize hrozně baví a už tak vážná témata a situace odlehčují. U mě Rodokmen smrti dostává plný počet bodů a stoupá mezi mé nejoblíbenější Rollinsovy knihy o Sigmě.

jsvagr54
04.11.2016

Má první Rollinsovka, téma pokusů s DNA je skvělé. Kniha skvěle napsána, nebyl prostor k tomu ji odložit. Za mě plný počet.

Madlenkačte
22.09.2016

Je to hodně akční napínavá knížka, autor mě ani na chvilku nenechal vydechnout. Super!!

Aredhelka
03.08.2016

Perfektní kniha plná napětí a chladné logiky :) Skvělý námět a dokonale propracována

BarkaS
31.07.2016

Nesmrtelní hrdinové ze Sigmy jsou skvělí, hlavně proto, že už si po pár letech ani nevzpomenete, že jste tuhle blbost už četli a vezmete si to na dovolenou (za 69 korun v paperbacku, no nekup to :)). Zabaví, neurazí.

Bruno636
27.07.2016

super,.. akcia strieda akciu,.

Elea
06.07.2016

Další perfektní Rollins, podle mého názoru jedna z jeho nejlepších knih.

Janina-48
23.03.2016

tak že..... k těm komentářům které tu již jsou...když se zamyslíte a přečtete si doslov kde autor čerpal námět, tak je to víceméně vylíčená hrůza která nás obklopuje. Některé události jsou vzdáleny a přibarveny, některé se nás i týkají. Stačí se podívat na zprávy v televizi a je to děs....Ke knize samé,...je to čtivý příběh se známými postavami a najdete je v mnohých jiných knihách tohoto autora. Rozuzlení a konec byl dosti překvapující. Ráda bych tuto knihu doporučila všem co mají rádi svižný děj. Připravte se však i na brutální pasáže.....

Teryy
20.02.2016

První kniha z této série, kterou jsem četla. Že nějaká série Sigma Force existuje, jsem zjistila až teď.
Kniha je dost brutální až nechutná, pár pasáží dost odborných. Napětí dostatečné, přesto jsem četla lepší knihy.
Možná, že dám ještě nějaké knize z této série šanci.

between
08.02.2016

Klasika, nezklamala. I když je pravda, že člověk má pocit, že některé části se tam už trochu opakují.

Alex.Barunka
22.12.2015

James Rollins opět nezklamal. Čtení jsem si užívala, troufám si říct, že je to jeden z jeho nejpovedenějších dílů.

rendasykorka
02.09.2015

Amazonie byla lepší.

Salinka
31.08.2015

Tak z této knihy jsem nebyla úplně 100 % nadšená, ale jako vždy se výborně četla, hlavní hrdinové jsou už jako staří známí :-) a jen člověk čeká co jim zase autor přichystá za nové dobrodružství. Takže jsem byla opět spokojená, příběh byl do detailů promyšlený, ale paradoxně se mi Ďáblova kolonie četla o něco lépe. Rozhodně už se ale chystám na Boží oko.

Gabkažabka
26.07.2015

Přeji ROLLINSovi, aby právě on byl jeden z těch NESMRTELNÝCH :-)

Tazz1
18.07.2015

Sigma je prostě Sigma. Jedná se o nej autorovy knihy a tato není výjimkou. Napínavá a čte se jedním dechem.