Kalima206 Kalima206 komentáře u knih

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Mě se teda kniha líbila moc. Četla se mi sama, a až tak předvídatelná mi nepřišla.
Jen tedy jednu hvězdu ubírám za to, že ten konec mi úplně neseděl, tam už to poměrně dost gradovalo, ale jinak za mě osobně - spokojenost :)

13.05.2020 4 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Už sem byla v půlce knihy a furt byl děj v takové poklidné linii. Už sem si říkala, že se to snad ani nerozjede a pak to začalo!
Nádherně smutný příběh, musím říct, že ti, co nemají děti, asi takové rozhodnutí Francesky pořádně nepochopí, ale ten konec! To sem nečekala ani já :)

Opravdu stojí za přečtení a pokud máte rádi podobnou tématiku, můžu doporučit Pokání, nebo Láska je jen slovo...

24.04.2020 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Ať si říká každý kdo chce, co chce, mě je Carrie líto.
Měla "posraný" život už od narození a doteď nechápu potřebu některých jedinců šikanovat takové slabé články.
Každopádně mě mile překvapilo, jak se zde King hned pustil do děje, protože většinou má takové pomalejší rozjezdy a pak to je akce za akcí :D
Každopádně mě se kniha moc líbila :)

23.04.2020 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Upřímně, asi všichni už na začátku knihy víme, jak kniha dopadne, proto sem dala o hvězdu méně, ale jinak za mě super oddechovka.

13.04.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Až do poslední kapitoly sem trnula, jak to teda celé je?!
Kniha se mi četla jedním dechem, líbila se mi propletenost a perfektně promyšlený příběh, smekám.
První kniha "Manželé odvedle" mě moc nenadchla, ale tohle je teda BOMBA!

03.03.2020 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

I když už nejsem "náctiletá", tak se mi tato oddechovka moc líbila.
Musím říct, že spisovatelka tak dobře zaznamenala pocity hlavní hrdinky, že sem s ní všechno prožívala.
Sice si tuto knihu už znovu nepřečtu, ale sem ráda, že sem ji přelouskala a asi se ještě pustím i do další tvorby od této autorky :)

26.02.2020 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Mě osobně se kniha moc líbila. Taková fajn oddchovka.
Ze začátku sem úplně nevěděla, co od ní čekat a konec sem čekala jiný, ale nemůžu říct, že by mě nějak zklamal.
Hrdinka Margo se mi osobně líbila, tím jak byla jiná než ostatní.

31.08.2019 5 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Mě osobně se kniha hodně líbila. Ze začátku trošku drama, to mi až lezlo na nervy, ale jinak se mi kniha četla jedním dechem :)
Za mě moc fajn román pro ženy

25.08.2019 4 z 5

Apatykář Apatykář Lucie Hlavinková

Hoooodně pomalý rozjezd. V jednu chvíli sem chtěla knihu i odložit, ale když se sáhla po jiné, začalo mě zajímat, jak to teda s Františkem celé dopadne.
S určitostí vím, že si knihu znovu nepřečtu, ale pro někoho to bude fajn oddechovka, mě nezaujala :(

17.08.2019 2 z 5

Zlaté děti Zlaté děti Judy Goldstein

Abych pravdu řekla, od této knihy sem čekala víc.. asi v 1/3 sem knihu odložila, protože mi přišlo, že se děj odehrává neustálé v jedné, rovné linii a není tam žádný spád, takže odkládám :)

12.08.2019 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nějak ani moc nevím, co o této knize napsat. Trošku pomalejší rozjezd, na mě osobně takové zbytečně moc zapeklité, zdlouhavé. Ale nemůžu říct, že by byla kniha nějak špatná, jen mi to přišlo celé takové zvláštní :-/
Už sem četla mnohem poutavější, zajímavější knihy tohoto rázu...

01.08.2019 3 z 5

Deník vlogerky Deník vlogerky Tim Collins

Přiznám se, že sem ji nedočetla. ALE, kdybych byla v pubertě, tak si osobně myslím, že mě kniha víc zaujme. Moc se mi líbí zpracování.

30.07.2019 3 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Začalo to kouzelným obalem a pokračovalo tak, že sem nevěděla, jak už si k té knížce sednou, lehnout, protože sem musela číst a číst.
Kniha mě bavila od první věty. Četla se jedním dechem, dokonce mi párkrát i slza ukápla a prostě, za mě fakt super!
Nejspíš si ji asi hned tak zase nepřečtu, ale sem moc ráda, že mi prošla pod rukama :)

26.07.2019 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Mě osobně se kniha líbila moc.
Za mě hodně čtivý příběh a naprosto zajímavá myšlenka!
Ačkoliv sem čekala, že to bude něco opravdu strašidelného, tak sem se vůbec nebála a to sem tedy strašpytel - místo toho sem se nemohla dočkat, jak to teda celé dopadne ! :)

23.07.2019 5 z 5

Rozbouřené vody Rozbouřené vody Danielle Steel

Přiznám se, že knihu sem asi v půlce odložila. Nějak mě to vůbec nevtáhlo do děje. Osobně si myslím, že za to mohlo to, že se spisovatelka zaměřila na příliš mnoho hlavních postav a tak mi ani jedna nepřirostla pořádně k srdci.
Škoda :(

14.07.2019 1 z 5

P.S. z Paříže P.S. z Paříže Marc Levy

Doteď jsem v šoku, že něco takového mohl napsat muž!

Abyste rozuměli, to je kompliment. Kniha je psaná hodně jemně, já sem ji četla jedním dechem a opravdu hodně mě bavila. Za mě super oddechovka, ke které se jednou zase ráda vrátím :)

08.07.2019 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Já se přiznám, že miluji tuto Ságu.
Četla sem ji před deseti lety, když to byla horká novinka a i po této době mě tato knižní série stále baví. Nejsem úplný milovník romantického čtiva, ale tento příběh patří mezi mé srdcovky :)

03.07.2019 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Ačkoliv má tato kniha asi opět zajímavou myšlenku, vadí mi ty přechody z osob a různých dob (minulost/současnost) a tak nějak mi nevyhovuje ani styl, jakým je to psáno. A tak bohužel knihu odkládám a těším se na něco, co mě zase chytne a nedá mi spát :D

23.06.2019 1 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Za mě parádní myšlenka na propracovaný a hodně zajímavý příběh, ale ŠÍLENĚ ZDLOUHAVÉ zpracování. Bylo vyčerpávající číst do konce.
Přiznám se, že sem přeskočila kolik stránek a přišlo mi, že mi neušel žádný děj. Takže sem pak přečetla posledních pár stránek, abych se dozvěděla, jak to teda celé bylo, ale s jistotou vím, že určitě si tuto knížku už nikdy více nepřečtu.

21.06.2019 1 z 5

Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Susanna Kubelka

Tak tohle je jedna z mála knížek, které sem rozečetla, poté přeskočila dobrou polovinu knihy a dočetla posledních pár stránek.
Nějak mi to přišlo, že je to stále v jedné linii, nezajímavé, nevím no. Čekala sem něco víc, ale bohužel se nic nestalo...

18.06.2019 1 z 5