Deník vlogerky

Deník vlogerky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367886/mid_denik-vlogerky-J9V-367886.jpg 3 19 6

Olívie touží zúčastnit se třídního výletu do New Yorku, kde by si konečně mohla najít nové kamarády. Nedávno totiž nastoupila do nové školy, kde zatím nikoho nezná. Jak ale sehnat peníze na letenku? Rozhodne se stát se internetovou hvězdou. Bohužel její počáteční pokusy skončí neslavně, Olívie se ale nevzdává. Přesvědčí svou spolužačku Emmu (začínající herečku), aby v jejím vlogu vystupovala jako vlogerka Destiny a udávala módní trendy. Její kanál se brzy stane internetovou senzací. Má to ale háček. Jak dlouho dokáže Olívie udržet své tajemství, než praskne, že holka na vlogu není ona? Navíc se začne cítit provinile, že propaguje pochybné výrobky od reklamních sponzorů. Stojí výlet do New Yorku za to, aby ohrozila zdraví svých fanoušků? Olívie vypráví svůj příběh prostřednictvím vtipných deníkových zápisků, scénářů k videím a komentářů svých obdivovatelů.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

The Vlogger Diaries , 2016

simca9342
25.07.2023 5 z 5

Přečtená loni.

Olivie je vlogerka. Její fiktivní postava je Destiny,která je žije opačný život než Olivie. Plný zblázněných fanoušků (ale také haterů), nejrůznější firmy ji nabízejí spolupráce za zálohy a jeji život by nemohl být lepší.
Jak dlouho ale trvat může,
než jejím fanouškům dojde, že naletěli č*ze?
Pardon, ale zrovna jsem nenašla vhodný rým vystihujíci takovou lhářku. Snad mi odpustíte :)

Knihomolka506
11.03.2022 5 z 5

"víkendovka"
Příběh pro děti o tom, jaké je psát články na blog a být slavná osobnost. Přináší s sebou ale i druhou stránku věci - lži, domáhání se slávy a bohatství (V tomto případě je lépe říci fanoušků) .
Ať se vyjádří Olivie. Nebo Destiny?

Kalima206
30.07.2019 3 z 5

Přiznám se, že sem ji nedočetla. ALE, kdybych byla v pubertě, tak si osobně myslím, že mě kniha víc zaujme. Moc se mi líbí zpracování.

bookwoman
04.07.2019 2 z 5

Knížka nebyla úplně nejhorší, ale četla jsem strašně moc lepších knih. Četla se sice velice rychle, zápletka s Destiny kanálem byla fajn. Olivie působila celkem chytře, když začala psát scénáře aby si vydělala peníze na výlet do New Yorku anebo když řešila propagace na jejím kanálu. Myslím, že trošku mladší čtenářky než jsem já by to mohlo bavit víc.

Verča16
21.09.2018 3 z 5

Kniha nebyla ani špatná ani výborná. Byla to ale určitě oddechovka. Kniha byla o lásce, nečekaně o vlogovani...

Eliška12
17.08.2018 3 z 5

Hezká kniha , napsaná formou deníku . Kniha byla přehledná , ze života a docela se mi líbilo . Hodně rychle se četla a má pěkný obal . Takových oddechových knih bych mohla číst spoustu :)

Tim Collins
britská, 1975