Zlaté děti

Zlaté děti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23227/zlate-deti-23227.jpg 3 11 2

Dětská lékařka Shelley Greenová, jež právě ukončila specializační stáž, by mohla děkovat osudu. Má milující rodinu, snoubence, který ji zbožňuje, a právě dostala pracovní nabídku, o které se jí ani nesnilo. V soukromé ordinaci pečující o děti manažerů, filmových hvězd a slavných umělců se uvolnilo místo dětského lékaře. Přinese společenská prestiž, úspěch a peníze doktorce Shelley Greenové štěstí a lásku? Mladá lékařka, vyrůstající v chudé čtvrti v New Yorku, náhle žije v blahobytu, stýká se s lidmi, které znala jen z televizní obrazovky, má nový účes, nový šatník, štíhlejší postavu... a stále méně času na svého snoubence Arthura. Přežije jejich dlouholetý vztah změnu, kterou Shelley právě prochází, nebo se lékařka sblíží s mužem, jenž je jí stále častěji nablízku? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

24-Karat Kids

madem
20.05.2022 3 z 5

Čekala jsem, že to bude horší. Ale nakonec kniha rychle utekla. Že bych si z ní sedla na zadek, tak to ne. Ale ušlo to.

Kalima206
12.08.2019 2 z 5

Abych pravdu řekla, od této knihy sem čekala víc.. asi v 1/3 sem knihu odložila, protože mi přišlo, že se děj odehrává neustálé v jedné, rovné linii a není tam žádný spád, takže odkládám :)

Autoři knihy