Kakatja Kakatja komentáře u knih

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Ach ... první červená knihovna ... v první řadě zajímavá zápletka, vtipné, postavy se mi líbí a navíc Nicholas ... No prostě rytíř ve zlaté zbroji. I když už jsem knihu četla minimálně 3 x pořád se k ní budu vracet ... Je to moje první. Přestože jsem cynik, realista a málokdy snílek, tak posledních pár stránek vždycky probulím. Chtěla bych jiný konec, ale pak by ten příběh asi ztratil kouzlo. A jak píše DUNIKO ty citáty si budu pamatovat NAVŽDY JAK JEN TO ČAS DOKÁŽE.

05.09.2017 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

No. Nudný, povrchní bez děje jen spousta opakujícího se sexu. Zklamání. Tyhle autorky mi nesedí, je to nuda, člověk si nějak k hrdinům knihy nevytvoří vztah. Každopádně pokračování oželím, stejně tak jako další knihy tohoto dua.

20.06.2020 2 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Nate mě baví. Je divokej, temnej a jak ukazuje závěr knihy tak i vážně zlej? No jsem zvědavá jak z toho autorka vybruslí. Závěr je smutnej. Klidně bych vynechala scény s kokainem atd. autorka nemá zapotřebí tímhle děj kořenit.

14.06.2020 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Jako pořád dobrý, ale nějak vyměkli pánové. Opět odhaleno několik odpovědí, ale i nové skutečnosti a další otázky.

spoiler

To co se stalo na tom ostrově mi přišlo zmatečně napsaný, jeden postřelený do hrudi a druhý je pobodaný do břicha a skoro umírají, třetí mezitím umře, všichni řeší toho třetího včetně těch dvou zraněných. A pak ani zmínka - no nevím po průstřelu hrudníku jsem za 10 minut fit a nastupuju do letadla???
A ten pornografický konec ??? To mi přišlo moc.

13.06.2020 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Takový milý, jednoduchý příběh, bohužel ničím zvláštní. Dobrá oddechovka. Lukova změna mi přišla dost rychlá a London mě rozčilovala s tím svým chci ho, ale nemůžu ho mít, je to ex kámošky, kterou vlastně ani nezná moc dlouho ... Ostatní knihy ze série vynechám nějak mě nenadchly hlavní postavy.

07.06.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Neurazí, nenadchne. Autorka mě nepřesvědčila.
Spoiler!!
Dvanáctiletý zlodějíček zastřelí z ničeho nic poldu (i když je to prase)? Čtrnáctiletý se vydává za devatenáctiletého? Drsný a krásný gangster, který se pohybuje za hranou zákona a panic? Kluk co se stará o dítě, cítí k ní bratrskou lásku a pak tu holku oje*e. Bits? Blbá a nesympatická.
Bohužel, zklamání, čekala jsem mnohem víc, za mě ne.

28.05.2020 1 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Další skvělý kus. Bratrstvo i odkaz miluju a nenechám na ně dopustit. Elise a Axe dobrý, ale příběh Rhegea a Mary byl lepší. Drahoušek Vishous a sakra ten anděl mě teda dostává. I love VEDRS.

16.12.2017 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Opět parádní. Přijímačky, Lassiter v plavkách, filmová noc - nezřízeně jsem se řezala ... a Creag je další sympaťák.

06.12.2017 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Ať žije král a glymera si může trhnout. Konečně Wrath usedl na trůn. Xcor překvapuje a iAm s tím svým odhalením ... no sEx mě taky baví ... autorka to pěkně roztáčí. Lassiter a jeho Elvis :). Jen mi chybí dvojka V&B.

17.11.2017 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Tleskám. Další výborný příběh. A hurá vrátil se humor a hlášky, které mi v předchozím díle chyběli.
Čtivé, vtipné, děj měl spád a ta záchranná akce wou. Ještě teď se chechtám nad vysvětlením Fritze proč vybral retrívra ...
Rehv je další oblíbenec a sympaťák.

22.10.2017 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

No páni, mám chuť začít sledovat box. Remington mě dostal, miluju tyhle složitý kluky. Jeho modré a černé období, to jak se to snažil udělat po svém. Miluju lidi, kteří si vytvoří vlastní pravidla a řídí se jimi - mám to stejně.
Rozhodně první 3 knihy ze série (ty o Remym) jsou super. Grey a Kenna mi moc k srdci nepřirostli.
Čtivé, vtipné, dobrý nápad se seznamem písní.

05.10.2017 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Jsem v tom až po uši ... neuposlechla jsem varování o návykovosti Bratrstva. Super, přečteno za 2 dny. Příběh má spád je vtipný - Butch a V nemám co dodat jsou to miláčkové. Mary mě někdy rozčilovala, spíš že byla vykreslená jako chudinka. No nakonec jsem brečela ... i když, asi jsem zlá kdyby Mary odešla do Stínu možná by byl další příběh Rhage zajímavý. Trochu mě mrzelo jediná scéna Mary a potvory.

Rhage a jeho potvora, jednoduše to je láska, miluju ho a těším se na BESTII.

25.09.2017 5 z 5

Králův mstitel Králův mstitel Kathleen Harrington

Výborná kniha, čtivá, vtipná, bez nudných pasáží. Vždy když Joanna hledala dračí ocas tak jsem slzela smíchy, to samé když Rory žádal bratry o pomoc ... Která by se do Roryho nezamilovala??? Škoda, že v ČR nebyly vydány knihy o Roryho bratrech - také byli zajímavý. Doporučuji.

15.09.2017 5 z 5

Rošťákovy radosti Rošťákovy radosti Hope Tarr

Krásné čtení ... za 2 dny přečteno. Děj měl docela spád, zápletka nijak zvláštní. Vtipné dialogy, chvílemi jsem se musela hihňat ... Trochu mě zklamala milostná scéna, naproti tomu mě překvapili chlípné dialogy ...
Doporučuji, oddychovka, láska, vtipné ... a nakonec to bylo ach ... už jsem ani nedoufala.

05.09.2017 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Co jsou zač? To je jediný co mě napadá ... kdo, proč, jak, co, cože? Místo odpovědí, jen další otázky. První půlku knihy jsem přemýšlela Nate nebo Bishop, Bishop nebo Nate ? Na konci vím, že Bishop, ale další 3 díly přede mnou a pořád netuším jak to skončí ... nejspíš smrtí.

11.06.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Trochu slabší díl, Vishous to zachraňoval. Mám tohohle bratra ráda. Sola a Assail? Těšila jsem se na ně, ale wou se nekonalo. Uvidíme co Spasitel

30.01.2020 4 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

No ku*va pár prvních kapitol mě málem přivedlo k infarktu. Jako cože no to snad néé můj oblíbenec a umře? No zbytek byl takový rodinný. Hurá hurá vrací se humor ... viz následky po Rhageove koupeli ... Už se těším na Xcora a co Assail?

26.11.2017 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Lassiter je frajer ...

12.11.2017 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Další skvělý kousek. Qhuinn je osmý ... jsem zvědavá kdo bude další . Qhuinna mám moc ráda a nakonec je z něj i romantik. A epilog mě naprosto dojal a rozbrečel.

12.11.2017 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Další skvělý příběh. Payne a Manny mě moc baví. Že kniha je z poloviny věnována Vishousovi mi nevadí, V mě baví. No a dvojka V & B nemám co dodat, skvostné, navíc jim velmi zdárně sekunduje Manny a v humoru jim nezůstává nic dlužen. Autorka to má pěkně vymyšlené, jak do sebe věci zapadají a na druhé straně se zase rozkrývají nové skutečnosti. Docela mě zaujal Throe, no uvidíme zda se dočká vlastní knihy.

01.11.2017 5 z 5