kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Nádech Nádech Penelope Douglas

Knihu jsem dostala jako dárek. Je to červená knihovna pro puberťáky. U knihy jsem se hodně zasmála nejen stylu ale i obsahu knihy. Knihu jsem dočetla se zapřením ale nikdy více :-D

28.11.2020 2 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Jde o červenou knihovnu kde je předem jasné jak vše dopadne. Dala se číst ale není to typ knih co bych musela. Kdo má rád slaďárny bude asi nadšen.

11.06.2020 3 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Dominik opět nezklamal. Je to jeden z mých oblíbených autorů. Jeho knihám snad ani nejde nic vytknout. To co píší v komentářích níže o bolesti zubů musím potvrdit. Taky jsem občas uvažovala jestli mě zuby nebolí :-D

26.05.2020 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha učená pro děti mě naprosto uchvátila. Zajímavá, strhující a neuvěřitelná. Dala jsem přečíst také synovi a byl nadšen.

10.01.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ze začátku popsaných několik postav najednou. Kapitoly byly krátké ale chvíli trvalo než jsem se v postavách zorientovala. Nápad zajímavý a celkem napínavý. Asi od poloviny už bylo jasné kdo to je.

13.03.2024 4 z 5

Žlutý ptáček zpívá Žlutý ptáček zpívá Jennifer Rosner

Neskutečné co matka udělá pro dítě. Knihy o válce normálně nečtu ale po přečtení komentářů jsem se do knihy pustila. Kniha je skvěle napsaná. Doporučuji všem přečíst.

25.04.2022 5 z 5

Soudce čarodějnic: Duši ďáblu, majetek Bohu Soudce čarodějnic: Duši ďáblu, majetek Bohu Jaroslava Černá

Je strašné jak hamižnost a nenasytnost některých lidí může umučit a upálit nevinné lidi ale i děti. Stačí jedno slovo a procesy s čarodějnicemi se rozjíždí na plné obrátky. Ve velkém se mučí, upaluje a hlavně zabírá majetek. Chudí nic nemají ale bohatí se musí mít na pozoru a nikdo jim nepomůže.

21.02.2022 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Kniha hodně zklamala. Příběh byl překombinovaný a hlavní hrdinka skoro superman. Knihy Šelma a Hračkář byly dobré ale pak to už nestálo za nic.

26.10.2021 2 z 5

Džungle v kuchyni Džungle v kuchyni Ivanka Devátá

Nečekejte knihu plnou receptu jak to slavní dělají. Nějaké recepty v knize jsou ale psané od oka. Čtivě napsaná vtipná kniha. Dobrá oddechovka.

10.07.2021 4 z 5

Tiché zlo Tiché zlo Emma Viskic

Kniha celkem nudná. Žádný spád nebo napětí a vše lehce předvídatelné. Nejvíc mi vadil hlavní hrdina, který snad na každé stránce zvracel nebo se mu chtělo zvracet.

19.05.2021 1 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Parta kriminalistů jako vždy vtipných a snažících se zařídit spravedlnost. Trochu mi vadila část popisující westernový film (i když to bylo důležité pro případ). Jinak jako vždy super.

20.04.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hartla mám ráda ale kniha mě zklamala. Začala jsem Veronikou a potom Jáchymem ale čekala jsem něco jiného. Je to kniha u které se nemusí přemýšlet a dá se k ní v klidu vrátit i po týdnu.

13.03.2021 2 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha se četla dobře ale místy byla trochu překombinovaná. Konec byl celkem jasný a žádné překvapení se nekonalo.

05.11.2020 3 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Nápad super ale styl psaní mi nevyhovoval. Nejvíce rušivé byly neustále vypisované hodnosti a celé jména postav. Tím dostala kniha minimálně o 50 stran více. Nejhorší byl konec, který byl předvídatelný ale napsaný na 1 stránce. Kniha má 448 stran a rozuzlení bylo během okamžiku bez napětí na jediné straně. Tím to knihu totálně zabilo.

02.03.2024 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

První přečtená kniha od autorky a nic moc. Vše bylo zdlouhavé a ztrácela jsem se v tom kdo je kdo.

22.11.2023 3 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Trochu mi vadily neustále se opakující fráze a texty. Zápletka dobrá ale konec byl předvídatelný. Jezero, vražda plno podezřelých i Loch Ness :-D

14.06.2023 4 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Kniha byla napínavá až do konce. Krátké kapitoly psané z pohledu 2 žen. Příběh byl plný zvratů a četl se jedním dechem. Konec byl předvídatelný ale ani tak to neubralo knize na kouzlu.

03.05.2023 5 z 5

Žítkovské čarování Žítkovské čarování Jiří Jilík

V knize jsou fotky a také čarovné formulky Bohyně.

02.05.2023 5 z 5

Holky od spitfirů Holky od spitfirů Soraya M. Lane

Předlohou pro hrdinky byly v opravdových ženách, které za druhé světové války létaly a pomáhaly. Boj žen o možnost létat a dokázat, že jsou stejně dobré jako muži nebyl lehký. Kniha je laděna spíše do romantiky což jí hodně ubralo na hodnotě.

08.11.2022 3 z 5

Pohledávka Pohledávka John Grisham

Nudná kniha. Čtení bylo ztrátou času. Fantasmagorie z právnického prostředí. Nejvíce mi vadil styl psaní a opakujici se ubohý text.

15.08.2022 1 z 5