Kačenka29 Kačenka29 komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tato kniha se mi ze všech Bryndzových knih libila asi nejméně (netuším proč :-)), ale to nic nemění na tom, že to je kniha dobrá. Můj tip na vraha nebyl správný a konec byl pro mne překvapivý :-) Robert Bryndza prostě umí :-)

03.08.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Skvělá kniha! :-)

21.05.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Musím dát zase pět hvězdiček :-) Čtvrtý díl série a za mne zase super! :-) Kniha se čte sama. Už mám připravený pátý díl :-) Pan Bryndza se stal mým oblíbeným autorem :-)

23.02.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Má třetí kniha od Roberta Bryndzy..a už se těším na další! :-) Tato kniha mě bavila zatím nejvíc.. Za mne úžasný autor i kniha :-)

13.02.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Kniha se mi zase moc líbila :-) Už se těším na třetí díl :-))

15.11.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha se mi moc libila. Skvělá četba na podzimní večery :)

03.11.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná ale zároveň velice smutná kniha. Místy mi běhal mráz po zádech. Někdy jsem si musela dát od čtení den/dva pauzu, protože mi bylo úzko. Nikdo z nás si nedokáže představit čím vším si lidé v táborech procházeli. Myslim, že tato kniha by měla být zařazena do povinné četby!

06.10.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Oddechové čtení, kniha mě bavila více než Hodnej kluk :-) Už se těším na další díl :-) Doporučuji :-)

31.08.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Oddechové čtení, ideální na léto.:-) libilo se mi hokejové prostředí :-) doporučuji

16.08.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další parádní kniha od Roberta Bryndzy. Doporučuji!!

04.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá kniha! Detektivky jsem nikdy předtím nečetla, dávala jsem přednost romantickým příběhům, ale když mi mamka doporučila tuto knihu se slovy "Fakt si to přečti, stojí to za to", knihu jsem si od ní půjčila a udělala jsem dobře. Čte se velmi dobře, bylo to napínavé od začátku až do konce. Už teď se těším na Noční lov, který mám na nočním stolku :-)

02.03.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha, která se čte sama :-) Super napínavý příběh.. Doporučuji!!!

26.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl se mi líbil asi nejméně. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit. Pasáže, kde měli sex jsem občas i přeskakovala. Moc mě tato kniha nebavila. :(

25.01.2017 2 z 5