Kabi Kabi komentáře u knih

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Fantastická kniha. Bydlím blízko místa odkud doktorka pocházela a velice jsem knihu prožívala.

08.09.2015

Zazděná zaživa Zazděná zaživa Petra Nachtmanová

Další poutavá kniha. Kateřina neměla vůbec jednoduchý život. Obdivovala jsem jí za její odvážnost.

30.07.2014 4 z 5

Byly jsme tam taky Byly jsme tam taky Dagmar Šimková

Moc pěkně napsané, poučné. Je to síla co se v 50. tých letech dělo!! Tohle by si měli přečíst všichni a zamyslet se.

27.03.2014 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Příběh obyčejných lidí z kraje mě blízkému. Moc pěkně napsané.

27.03.2014 5 z 5

Mandolína kapitána Corelliho Mandolína kapitána Corelliho Louis De Bernières

Knihu jsem bohužel nedočetla, byla jsem za půlkou a stále nic, co by mě táhlo dál.

06.10.2015 2 z 5

Dobrodruzi hlavního proudu Dobrodruzi hlavního proudu Jiří Hájíček

Zajímavý příběh z doby kolem revoluce. Ale Rybí krev je jednoznačně lepší.

07.04.2015 4 z 5

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Nádherná knížka, jen začátek byl trochu nezáživný, ale vydržela jsem a pročetla jsem se až do té velice poutavé a zajímavé části. Život v Africe je fascinující.

30.03.2015 4 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

Tato kniha mě zase mile překvapila. Úžasný příběh, napínavý a překvapivé zakončení.
Skvělá kniha, má druhá od pana Hájíčka. Už se těším na další které si přečtu.

09.03.2015 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Kniha se mi líbila, zajímavý příběh. Mě osobně nejvíc bavilo vše kolem života v Africe.

02.02.2015 4 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Další skvělá kniha. Opět bych doporučila většině manželským párům. Některým ženám v mém okolí by to snad konečně otevřelo oči.

02.01.2015 5 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

Skvělé čtení. Knížku jsem přečetla s nucenými přestávkami za jeden den. Někdo tu píše, že je to kniha pro ženy. Myslím, že 90% mužů by neuškodilo, kdyby si knížku přečetli.

02.01.2015 5 z 5

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

Knihu jsem přečetla, ale nenadchla mě. Tento komentář píšu po delší době a už si téměř nevybavuji o čem jednotlivé příběhy byly.

02.01.2015

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Od tohoto autora má první přečtená kniha. Jsem nadšená. Velice pěkně napsané, poutavé a i trocha z africké přírody. Velice zajímavá problematika nerostného bohatství a životního prostředí, naprosto odlišný život afrických kmenů, prostě nádhera.

27.05.2014 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

První, druhý i třetí díl byly pěkné. Knížky jsem si opravdu užila.

27.03.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pěkné, pěkné a ještě jednou pěkné.

Myši Myši Gordon Reece

Strhující čtení plné nečekaných událostí.

27.03.2014 4 z 5

Kniha byla zajímavá, mohu všem doporučit.

27.03.2014 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Oddychové, zábavné čtení. Vůbec jsem se nenudila. Některé čtenářky příběh zbytečně moc řeší do detailů co by kdyby a tohle není možné a tamto také ne. Neznamená, že když někdo něco nezažije, není to možné!!.

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Kniha se mi moc líbila. Doporučuji. Vše podstatné popsáno v dalších komentářích.

10.10.2018

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Velmi poutavé čtení. Dětí mi bylo velmi líto. Tyto knihy by si měli přečíst všichni, aby si vážili toho, jak se máme my a naše děti skvěle.

03.09.2018