Kabi Kabi komentáře u knih

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Kniha se mi moc líbila. Doporučuji. Vše podstatné popsáno v dalších komentářích.

10.10.2018

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Další z velmi zajímavých knih. Velmi napínavý příběh. Doporučuji.

Nic netrvá věčně Nic netrvá věčně Sidney Sheldon

Opravdu poutavé čtení. Moje první kniha od Sheldona. Určitě si přečtu další.

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Velmi poutavé čtení. Dětí mi bylo velmi líto. Tyto knihy by si měli přečíst všichni, aby si vážili toho, jak se máme my a naše děti skvěle.

Sesterstvo Sesterstvo Kateřina Janouchová

Kniha mě vůbec nechytla, ani jsem jí nedočetla.

Skleněné děti Skleněné děti Kristina Ohlsson

Dcera četla knihu 2x a byla nadšená. Nedalo mi to a přečetla jsem si jí také. Musím říci, že pro děti, které mají rádi napětí, je to výborně napsaná kniha.

27.06.2018 5 z 5

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Popisovaný život v Indii je sice krutý, ale kniha je skvěle napsaná. Moc mě bavila. Film jsem neviděla a ani o to nestojím. Kniha je téměř vždy lepší:-)

06.10.2015 4 z 5

Mandolína kapitána Corelliho Mandolína kapitána Corelliho Louis De Bernières

Knihu jsem bohužel nedočetla, byla jsem za půlkou a stále nic, co by mě táhlo dál.

06.10.2015 2 z 5

Africký příběh lásky Africký příběh lásky Daphne Sheldrick

Pěkná knížka, nejde úplně o příběh lásky. Hodně popisovaná krajina a péče o slony a jiná zvířata.

08.09.2015

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Fantastická kniha. Bydlím blízko místa odkud doktorka pocházela a velice jsem knihu prožívala.

08.09.2015

Dobrodruzi hlavního proudu Dobrodruzi hlavního proudu Jiří Hájíček

Zajímavý příběh z doby kolem revoluce. Ale Rybí krev je jednoznačně lepší.

07.04.2015 4 z 5

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Nádherná knížka, jen začátek byl trochu nezáživný, ale vydržela jsem a pročetla jsem se až do té velice poutavé a zajímavé části. Život v Africe je fascinující.

30.03.2015 4 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

Tato kniha mě zase mile překvapila. Úžasný příběh, napínavý a překvapivé zakončení.
Skvělá kniha, má druhá od pana Hájíčka. Už se těším na další které si přečtu.

09.03.2015 5 z 5

Robert a Arabella Robert a Arabella Kathleen Winsor

Baví mě knížky s trochou erotiky. Tato knížka, i přesto, že byla erotiky plná, byla ubohá. Příběh žádný, erotické scény velice stroze popsané a stále se opakující. Podle mě jedna z nejhorších s tímto tématem. Nedoporučila bych jí nikomu.

09.03.2015 1 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Skvělé, od Monyové mě zatím nezklamala žádná kniha, které jsem přečetla.

24.02.2015 5 z 5

Učitel lásky Učitel lásky Robin Schone

Kniha se mi líbila. Pěkně se četla a příběh byl velice poutavý.

24.02.2015 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Kniha se mi líbila, zajímavý příběh. Mě osobně nejvíc bavilo vše kolem života v Africe.

02.02.2015 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Zajímavý příběh, určitě z části pravdivý. Obohatila jsem se o něco z historie. Vila mě nadchla a hned bych se do ní jela podívat.

02.02.2015 4 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Další skvělá kniha. Opět bych doporučila většině manželským párům. Některým ženám v mém okolí by to snad konečně otevřelo oči.

02.01.2015 5 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

Skvělé čtení. Knížku jsem přečetla s nucenými přestávkami za jeden den. Někdo tu píše, že je to kniha pro ženy. Myslím, že 90% mužů by neuškodilo, kdyby si knížku přečetli.

02.01.2015 5 z 5