Robert a Arabella

Autorka světově proslulého románu Věčná Ambra přináší ve svém posledním bestseleru milostný příběh situovaný do středověké Francie. Strhující osud lásky dvou mladých lidí je napsán s šokující otevřeností, zároveň však s velkým smyslem pro krásu a pravdu. Má svůj původ v intimních listech, které si mladá autorka začala psát jako lék proti opuštěnosti a smutku, když jí v r. 1943 odešel manžel do války. Po desítkách let se pak tyto zápisky staly stavebními kameny k milostnému románu Robert a Arabella. Americký recenzent napsal: Robert a Arabella je erotický příběh o sladkohořkém údělu společensky nerovné dvojice; evokace vášnivé smyslnosti a nadčasový hold lásce bojující proti všem překážkám. Autorka o své knize řekla: Robert a Arabella má pro mne neobyčejně osobní a niterný význam na rozdíl od kteréhokoliv jiného příběhu, který jsem kdy napsala. Ano, píšu v něm o smyslnosti, jak ji vnímám a jaká ve skutečnosti je. Robert a Arabella jsou částí mého života. Nemůže to být jinak....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6356/robert-a-arabella-NK0-6356.jpg 2.652
Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno, Erika

Robert and Arabella, 1986

Kniha Robert a Arabella

havrmoni
13.02.2018odpad!

Četla jsem i jiné erotické knihy takže tohle mě nijak nezaskočilo. Ale ten děj. Přesně to popsala modranka,popis čtyřměsíčního soužití a putování a sex. Dobrý konec... tak o tom si můžete nechat zdát. Přiznávám se k přeskakování stránek,ale někdy se to nedalo.

JPBelmondo
15.07.2017

Milostný příběh, plný erotiky, a to ještě v lepším slova smyslu.

Kerberos
26.06.2017

Po Věčné Ambře bych tohle nečekala.

Rozmarýna Rozm
16.04.2017odpad!

Po velkém úspěchu Věčné Ambry, kterou s nadšením přečetlo celé ženské osazenstvo naší rodiny, mi manžel opět koupil na vánoce knihu od této spisovatelky. Nevšiml si, že je to pornokniha. Byla to tak strašná nuda, že jsem měla problém ji přečíst. Více než polovinu jsem jí musela přeskočit. Nechápu, jak tato autorka mohla napsat takový odpad. Není to erotická kniha, je to pornokniha.

karamelka33
23.02.2017

Erotická kniha... pro mně nuda....

Scarlett44
11.11.2016odpad!

Touto "knihou" Kathleen Winsor zrejme navždy stratila môj rešpekt ako autorka. Číra úbohosť od prvej vety až po poslednú. Preskočila som viac ako 70% a skutočne nič som nepremeškala. Čítala som to čisto zo zvedavosti kvôli toľkým negatívnym recenziám - nešlo mi do hlavy, ako by mohla autorka Večnej Ambry napísať tak podradný výplod (nebudem urážať knižný svet a nazývať túto úbohosť knihou), Vidím však, že sa rozhodne nemýlili.

Pavluchka
08.01.2016

Tuhle knihu jsem dostala jako holka k Vánocům od rodičů:-) Určitě nevěděli, co mi dávají. Tolik erotiky v knize v té době rozhodně nebylo obvyklé.

Kabi
09.03.2015

Baví mě knížky s trochou erotiky. Tato knížka, i přesto, že byla erotiky plná, byla ubohá. Příběh žádný, erotické scény velice stroze popsané a stále se opakující. Podle mě jedna z nejhorších s tímto tématem. Nedoporučila bych jí nikomu.

Katedrála moře
Katedrála moře