Kabi Kabi komentáře u knih

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

Knihu jsem přečetla, ale nenadchla mě. Tento komentář píšu po delší době a už si téměř nevybavuji o čem jednotlivé příběhy byly.

02.01.2015

Lev jménem Kristián Lev jménem Kristián Anthony Bourke

Hezky napsaný příběh.

02.01.2015 3 z 5

Bylo mi dvanáct let... Bylo mi dvanáct let... Nathalie Schweighoffer

Další z knih, která mě svým tématem láká, ale pak je mi z ní někdy i zle. Neuvěřitelné jak se dokáží někteří otcové chovat, zavřít je do vězení, to pro ně není žádný trest!! A proto zase matky mějte oči otevřené a naslouchejte svým dětem!!

Léto na Korsice Léto na Korsice Blanka Jehlíková

Příběh se mi moc líbil, co zažila Klára na lodi jí fakt závidím:-)

Motýlek Motýlek Brenda Viktorínová

Zajímavé čtení, občas se nedalo od knihy odtrhnout..........

10.11.2014 3 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Děj knihy se mi po krátké době vykouřil z hlavy, takže nic moc.

10.11.2014 3 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Hezký příběh, kniha se dobře četla.

Tauranga, můj osud Tauranga, můj osud Anne Laureen

Moc pěkná kniha, hezky se četla. Poutavý příběh.

10.11.2014 4 z 5

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Belle De Jour (p)

Od knihy jsem očekávala opravdu mnohem víc. Sice ze začátku se zdála vtipná, ale jinak nic moc. Knihu jsem přečetla ale nic ve mě nezanechala.

16.10.2014 2 z 5

Dotyky zla aneb Nezletilá milenka Dotyky zla aneb Nezletilá milenka Eva Štefková

Knížka byla velice hezky napsaná. Sice téma dost hrozné. Chvílemi jsem byla praktikami otčíma doslova znechucena. Překvapila mě reakce matky a hrozně mi bylo líto hlavní hrdinky Evy. Eva prožila to nejhorší ze svého života ve věku mé dcery a to mě tedy velice zasáhlo. A proto matky naslouchejte svým dcerám a nebuďte slepě zamilované.

16.10.2014 4 z 5

Slunečnice Slunečnice Richard Paul Evans

Moc pěkná knížka, zajímavý příběh, dobře se četla.

16.10.2014 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Kniha nebyla špatná, ale očekávala jsem od ní víc. Děj téměř žádný a některé pasáže nudné. Dočetla jsem jí, ale nebylo to snadné.

16.10.2014 3 z 5

Létající koberec do Bagdádu Létající koberec do Bagdádu Hala Jaber

Tato kniha mě trochu šokovala. Pokud je to psáno opravdu podle skutečnosti je strašné, jak museli trpět obyčejní občané. Zajímavá, ale smutná kniha.

16.10.2014 4 z 5

Nauč mě milovat Nauč mě milovat * antologie

Název opravdu zavádějící. Kniha mě moc neoslovila. Některý příběh trochu zaujal, na další bych si už ani nevzpomněla.

30.07.2014 2 z 5

Zazděná zaživa Zazděná zaživa Petra Nachtmanová

Další poutavá kniha. Kateřina neměla vůbec jednoduchý život. Obdivovala jsem jí za její odvážnost.

30.07.2014 4 z 5

Můj příběh z harému Můj příběh z harému Jillian Lauren

Kniha se mi moc líbila. Zajímavý příběh. Chtěl by se někdo z Vás dostat do harému? Já tedy ne.

30.07.2014 4 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Smutný příběh, ale zajímavý a poučný. Moc pěkně se kniha četla.

09.07.2014 5 z 5

Otcomilky Otcomilky Simona Monyová (p)

Dobrá oddechovka, ale už jsem čtla od autorky lepší. Kniha mě příliš nenadchla.

09.07.2014 3 z 5

Hříšně sexy Hříšně sexy Linda Francis Lee

Hezky se čte, zajímavý příběh. Jako letní relax mohu jen doporučit. chystám se na trojku.

09.07.2014 4 z 5

Šafránový měsíc Šafránový měsíc Nicole C. Vosseler

Čtivá, zajímavá kniha. Napínavý příběh až do konce. Hlavní hrdinka Maya je úžasná.

09.07.2014 5 z 5