Nauč mě milovat

Osm příběhů o tom, že pokud chce člověk mít dobrý vztah (ať už manželský, milenecký nebo rodičovský) musí o něj pečovat. Jestliže to nedělá, žádný opravdový vztah nemá anebo o něj brzy přijde.

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49590/nauc-me-milovat-49590.jpg 3.123
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Listen (Jihlava)

Kniha Nauč mě milovat

zlinissi
03.02.2018

Knížku jsem objevila v knihovně ve výběru čtenářské výzvy, nalákala mne i známá jména autorů. Bohužel žánr není úplně můj šálek kávy - sotva jsem se začetla, už byl konec. U většiny povídek bych si na obsah po dočtení nevzpomněla. Lehké zklamání.

Judith87
09.12.2017

Na knížku jsem narazila náhodou a zaujal mě název. Knížka spíše ujde, ale dvě téma byly perfektní a zvlášť poslední příběh (Ze strachu - Vesna Tvrtkovič). Poslední dobou to, tak bývá, že člověk se bojí dát najevo city a když se je snaží projevit, tak toho pak akorát lituje....

magduska
09.12.2015

Byla jsem překvapená, moc dobré. Lehké čtení s bohatou barvitostí a představivostí.

Kabi
30.07.2014

Název opravdu zavádějící. Kniha mě moc neoslovila. Některý příběh trochu zaujal, na další bych si už ani nevzpomněla.

noctambule
15.08.2012

Některé povídky dobré, jiné špatné. Bohužel, převládá to druhé. Většina povídek mě neoslovila, závěrečný příběh od Vesny vylepšil dojem, samostatně bych ji hodnotila plným počtem.

Brambu
06.09.2011

Ano, ano. Název je velmi zavádějící, ale nakonec v této knize najdete několik povídek o různých vztazích a jejich představě o lásce a zamilovanosti. Říkám proč ne...

Stammel
08.12.2010

Ta anotace je fascinující. Dnes si někdo vskutku troufne psát o tom, že o vztah je nutno pečovat? To jde těžce proti kultu osudové lásky, emočního automatismu a podobných hloupostí.
Netuším sice, co si pod tím tématem autoři představili, poněvadž jsem knihu nečetl, ale za téma mají mé uznání.

Autoři knihy

Irena Dousková