Nauč mě milovat

Nauč mě milovat https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49590/nauc-me-milovat-49590.jpg 3 33 8

Osm příběhů o tom, že pokud chce člověk mít dobrý vztah (ať už manželský, milenecký nebo rodičovský) musí o něj pečovat. Jestliže to nedělá, žádný opravdový vztah nemá anebo o něj brzy přijde.

Klamm
25.01.2020 1 z 5

A to bylo co? Soubor povídek z časopisu Žena a život?
20%

Arry
11.08.2019 3 z 5

Krátká kniha s povídkami současných českých autorů. Většina byla průměrná, nejvíce mě však zaujal příběh o rockovém kytaristovi a jeho zmařené šanci poznat pravou lásku.

zlinissi
03.02.2018 1 z 5

Knížku jsem objevila v knihovně ve výběru čtenářské výzvy, nalákala mne i známá jména autorů. Bohužel žánr není úplně můj šálek kávy - sotva jsem se začetla, už byl konec. U většiny povídek bych si na obsah po dočtení nevzpomněla. Lehké zklamání.

Judith87
09.12.2017

Na knížku jsem narazila náhodou a zaujal mě název. Knížka spíše ujde, ale dvě téma byly perfektní a zvlášť poslední příběh (Ze strachu - Vesna Tvrtkovič). Poslední dobou to, tak bývá, že člověk se bojí dát najevo city a když se je snaží projevit, tak toho pak akorát lituje....

magduska
09.12.2015

Byla jsem překvapená, moc dobré. Lehké čtení s bohatou barvitostí a představivostí.

Kabi
30.07.2014 2 z 5

Název opravdu zavádějící. Kniha mě moc neoslovila. Některý příběh trochu zaujal, na další bych si už ani nevzpomněla.

noctambule
15.08.2012 2 z 5

Některé povídky dobré, jiné špatné. Bohužel, převládá to druhé. Většina povídek mě neoslovila, závěrečný příběh od Vesny vylepšil dojem, samostatně bych ji hodnotila plným počtem.

Brambu
06.09.2011 3 z 5

Ano, ano. Název je velmi zavádějící, ale nakonec v této knize najdete několik povídek o různých vztazích a jejich představě o lásce a zamilovanosti. Říkám proč ne...