K.accka K.accka komentáře u knih

Podoba Podoba Tana French

Knížka se mi docela dost líbila,ale místy jsem měla pocit, že je to už moc natáhnuté ten děj. Nicméně určitě si od autorky přečtu i další knihy.

21.09.2012 4 z 5

Honička za Harrym Winstonem Honička za Harrym Winstonem Lauren Weisberger

Moc mě tato kniha nezaujala. ďábel nosí Pradu je mnohem lepší.

21.09.2012 2 z 5

Dům na pláži Dům na pláži James Patterson

Tak nějak mě tato kniha nenadchla, takový průměr. Patterson má lepší knihy!

16.09.2012 2 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Další z vynikajících příběhů od této fantastické autorky!!! pecka!

16.09.2012 4 z 5

Taková klidná a pohodová četla. Knihy od Tolkiena jsou prostě úplně jiné a výjimečné.

11.09.2012 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Výborná! Naprosto! Děj napínavý od první do poslední stránky! Pokud máte rádi knížky od Joy, tuhle rozhodně nevynechejte!

10.09.2012 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kniha je velice podobná Stmívání, akorát místo upíra je hlavní postavou anděl, ale doporučuji, pokud máte rádi tento druh knížek. Přečetla jsem ji na jeden nádech a rozhodně si přečtu i pokračování.

09.09.2012 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Jednaa z nej od mistra detektivek, doporučuji! Přečtete určitě na jeden nádech jako já :-D

07.09.2012 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Musím souhlasit s předešlými komentáři. První polovina knihy mě vůbec nebavila, ale pořád jsem doufala v pořádný převrat. Ten však přišel jen z části,asi posledních 100 stran. Nicméně bych knihu zařadila do slabší poloviny tohoto autora, který má na to a píše mnohem poutavější, napínavější a lepší knihy!

04.09.2012 3 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Tuhle klasiku, co patří do povinné literatury na všech školách, by si měl přečíst každý, protože opravdu stojí za to! Dle mého názoru jeden z nejlepších psychologických románů všech dob!

04.09.2012 5 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Jooo tahle kniha je specialitka. Výborná, přečetla jsme ji na jeden nádech!

29.08.2012 5 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a musím přiznat, že mě moc neuchvátila a naděje, že si přečtu od něj i jiné, klesly. Nicméně myslím, že si tato kniha najde své příznivce.

29.08.2012 2 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Pokud máte rádi knihy od Joy, tak tahle by rozhodně neměla chybět mezi přečtenými knihami! Jedna z jejích top, doporučuji!

29.08.2012 5 z 5

Přežít s vlky Přežít s vlky Misha Defonseca

tahle kniha opravdu stojí za přečtení! Chvílemi se příběh zdá být až neskutečný, že se to opravdu stalo. Doporučuji.

27.08.2012 4 z 5

Pád třetí říše Pád třetí říše Joachim Fest

Více se mi asi líbil film, než kniha,ale koho zajímá 2.sv. válka, určitě si ji přečtěte :-)

27.08.2012 3 z 5

Tma nemá stín Tma nemá stín Arnošt Lustig

Kniha se mi velice líbila, autora mám moc ráda, doporučuji, určitě stojí za přečtení!

26.08.2012 4 z 5

Všechno je definitivní Všechno je definitivní Stephen King

Dle mého názoru nejlepší povídková knížka od toho báječného spisovatele! Jedna povídka lepší než druhá! Doporučuji,stojí za to!

26.08.2012 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Knížka nebyla špatná,ale Joy umí napsat i lepší :-) př. Dámy z Grand Avenue

14.08.2012 3 z 5

Líbánky Líbánky James Patterson

Velice vynalézavý nápad na takový děj. Tahle kniha byla první, kterou jsem od tohoto autora četla a musím říct, že mě přesvědčil,abych otevřela další.

10.08.2012 4 z 5

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

S. Kinga mám hrozně ráda, ačkoliv musím podotknout, že má i lepší povídkové knihy, např. Všechno je definitivní nebo Noční směna. Nejlepší je první povídka, pak to postupem klesá v úrovni geniality a kvality.

10.08.2012 3 z 5