K.accka K.accka komentáře u knih

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Tuhle knihu určitě doporučuju k přečtení! Je to kniha plná emocí, respektive deník, milé a chytré slečny do kterého si psala všechny své pocity během ukrývání se přes SS. Při čtení sem si často kladla otázku, je možné takový tlak vydržet, všechno smést, žít denně ve strachu, zda se ukryt provalí nebo ne. Příběh, ze kterého je poznat, jak těžké museli být válečná léta nejen pro skrývající se židy s bohužel tradickým koncem.

10.08.2012 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Knížka obsahující životní příběh, který chytne každého. Při čtení mě místy mrazilo, ne z toho, co jsem četla,ale z toho, že se to stalo. Knihu určitě doporučuji k přečtení. Jediné co mi připadalo, někdy nemístně vložené vyprávění, často zdlouhavé o jiných lidech nepatřících přímo do příběhu. Téma koncentračních táborů, nacismu a vše o tím související, ač patří jednoznačně do hrůzné historie našeho světa, je téma velice zajímavé a lidé by měli vědět jaké věci se tehdy děly,aby se toho svět do budoucna vyvaroval.

06.08.2012 5 z 5

Oko za oko Oko za oko James Patterson

tahle knížka se mi velice dobře četla, byla velice napínavá a má neočekávaný sled děje..doporučuji!

04.08.2012 4 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Tahle kniha se mi četla lehce, ze začátku mě ale vůbec nebavila, oproti jiným knihám od této autorky. Konec knihy byl už napínavější,ale mezi top bych tuto knihu nezařadila.

23.07.2012 3 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Povídkové knížky od Kinga mám moc ráda, každá je jiná a něčím zajímavá. Kolikrát se opravdu zarazím nad tím, jak jeden člověk může vymyslet takové věci a tak dokonale je zakomponovat do příběhu. Z povídek se mi nejvíce líbila Mlha, Prám a Jaunt.

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Tahle kniha mě naprosto dostala, stejně jako film. Myslím, že jedna z vůbec nejlepších knih, kterou King napsal!

Osvícení Osvícení Stephen King

Jedna z mých nejoblíbenějších od Kinga. Byla to vůbec první kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a jho tvorba mě zaujala natolik, že vyhledávám jeho knihy ke čtení již řadu let. Pokud máte rádi hororové knížky, určitě doporučuju k přečtení. Jediné co je trošku malé mínus, že se z průběhu děje dá dost dobře odhadnout jak příběh dopadne.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tuhle knihu jsem četla již několikrát a ráda se k ní vracím. Je to taková klasická kingovka, která má co do sebe. Určitě všem doporučuju!