Honička za Harrym Winstonem

Tři kamarádky, dvě rozhodnutí, jeden rok na změnu… Od autorky knižního i filmového bestselleru Ďábel nosí Pradu… Emmy je čerstvě sama, nikoli z vlastního rozhodnutí. Měla už tak blízko k prstenu a k dítěti, které si celý život přála, když ji její přítel opustil kvůli třiadvacetileté osobní trenérce - jejíž honorář platila Emmy. Když se jí plány na dokonalou svatbu v bílém zhroutily, Emmy si teď objednává jídlo přes ulici pro jednoho. Kamarádky na ni naléhají, aby si dopřála cestu kolem světa, plnou sexu, která by všechny její problémy vyřešila - mohly by mít pravdu? Leigh, mladá hvězda nakladatelského světa, už má na dosah vysněnou práci vedoucí redaktorky, navíc si má brát chlapce snů. K tomu všemu si ještě právě pořídila vysněný byt. Přesně ve chvíli, kdy Leigh začíná redigovat enfant terrible literárního světa, úžasného a tajemného Jesseho Chapmana, najednou si ve svém dokonalém životě uvědomí jisté trhliny… Adriana je překrásná dcera kdysi slavné topmodelky. Ovládá přesně ty ženské triky, které znají jen Brazilky, a nikdy je neváhá použít. Zanedlouho ale překročí třicítku; jak jí neustále připomíná matka - nebude si moci muže vybírat věčně. Všichni vědí, že krása je pomíjivá a za rohem vždycky čeká někdo mladší a hezčí. Najednou se přistihne, jak si v duchu říká… nemá náhodou maminka pravdu? Tyto tři nesmírně odlišné dívky jsou už deset let nejlepší kamarádky v největším městě světa. Jak se blíží třicítce, směřují i ke své budoucnosti…, ale nehledě na to, k čemu všemu se dopracovaly - ať už to je cestování první třídou, kariérní povýšení, pozvánky na ty správné párty a luxus menší či větší -, nejsou si zcela jisté, jestli se jim líbí to, co kolem sebe vidí… Jedné sobotní noci uzavřou Adriana a Emmy v podniku Waverly Inn tuto dohodu: během jednoho roku obě dramaticky změní svůj život. Leigh jen zpovzdálí přihlíží a nikomu nic neslibuje, brzy ale zjistí, že ona toho může ztratit nejvíc. Jejich přátelství je věčné, všechno ostatní je ale nejisté…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/3414/honicka-za-harrym-winstonem-3414.jpg 3.151
Literatura světová
Vydáno:, Columbus (ČR)

Chasing Harry Winston (2006)

Kniha Honička za Harrym Winstonem

dzafik
28.11.2017

Taková oddychovka. Nic moc se tam nedělo. Akorát ten překlad (!!!). Kdo přeloží vypracované břicho jako "šestibalení piva"?? :-D Čínské jídlo se jí hůlkami a ne paličkami!

Krasočíška
02.11.2016

Tak to už byla nuda. Je vidět, že když autorka nečerpá ze svých zkušeností, nedokáže vytvořit soudržný a poutavý děj. Nuda, klišé, bez spádu...

Yaya
13.06.2016

jedna z mála knih, které jsem nedočetla. Nuda.

JanaDobby
17.08.2014

Vtipná kniha, ideální letní čtení po Dábel nosí pradu se i takhle kniha povedla.

Pakuna
11.09.2013

Ďábel nosí Pradu mi připadá zajímavější, ale i tato kniha měla něco do sebe.

K.accka
21.09.2012

Moc mě tato kniha nezaujala. ďábel nosí Pradu je mnohem lepší.

Agi
24.08.2011

Kniha by mohla mať podtitul: Tri dievčatá v ružovej vate. Príbeh troch mladých, krásnych, zaistených dievčat s atraktívnym povolaním, ktoré majú všetko, len obrúčky na prstoch od /akože ináč/ krásnych, inteligentných, úspešných a romantických mužov im chýbajú. Adriana, Leigh a Emmy majú toľko problémov s láskou, že by to vystačilo na celý dievčenský internát...Dej by bol stráviteľnejší, pokiaľ by bol odľahčený trochou irónie.

Autorka je štylisticky zručná novinárka, píše kultivovaným jazykom a určite na vyššej úrovni než väčšina spisovateľov romantických románov, v jej dielach to neraz blysne invenciou a myslím, že mrhá svojím literárnym potenciálom, pokiaľ píše takéto knižky.

Lauren Weisberger
americká, 1977