Juzzy Juzzy komentáře u knih

Princ Ládík nikdy nezklame. Jeho bezelstnost a vytříbený vztah k lidem prostě nemá konkurenci. Doporučuji i jeho projekci (stand-up), naživo se jedná o ještě větší zážitek.

29.11.2017 5 z 5

Válečný reportér Válečný reportér Patrick Chauvel

Nesmrtelný Patrick Chauvel ukazuje svými bezprostředními snímky zvěrstva páchana člověkem na jiném člověku. Neuvěřitelná vyprávění vás pohltí a nepustí. Není to ovšem "čtení na dobrou noc". :-/

29.11.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Tuhle knihu (v polštině) jsem si tři roky "šetřil", až na ní došlo. Nechtěl jsem vměstnat mezi Harryho a spol. jiné hrdiny.. Udělal jsem chybu. Tohle se čte jedním dechem. Syn, přestože se objektivně přece nelze ztotožňovat s jeho dřívějším a současným počínáním, je prostě fenomenální. Jo Nesbo je fenomenální!

31.10.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Opět drsné, čtivé, napínavé, jen přespříliš hluchých míst (neustálé omílání psychických a zdravotních problémů Holgera a Mii), konec super, jen to vzal autor tak nějak rychle od podlahy. :-/

05.10.2017 4 z 5

Americký sniper Americký sniper Jim DeFelice

Uff.. Kniha určitě čtivá, zajímavé příběhy i historky, ale vyloženě mě irituje to přehnaně americké vlastenectví mistra SEALa. :-/

19.09.2017 4 z 5

Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Jan Hnízdil

No pěkně.. Farmakologický průmysl, politika, doping ve sportu. Všechna svinstva světa pan doktor rozebral, některá detailněji, některá okrajově.

03.09.2017 5 z 5

Kobra Kobra Deon Meyer

Jedna nejlepších Meyerovin, co jsem četl.. Trochu odfláknutý závěr, jinak ale napínavé od začátku do konce - 9/10.

15.08.2017 5 z 5

Sex začíná v kuchyni Sex začíná v kuchyni Kevin Leman

Sice staršího data, ale ve vztazích se toho od té doby zas tolik nestihlo změnit.

02.08.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Harry je prostě legenda!.. A opět je nalajnováno na velkolepé pokračování. :-)

02.07.2017 5 z 5

Inside IS – 10 dnů v Islámském státě Inside IS – 10 dnů v Islámském státě Jürgen Todenhöfer

Nedočetl jsem. Nevtáhlo mě to prostě.

20.06.2017 2 z 5

Sexuální život největších diktátorů Sexuální život největších diktátorů Nigel Cawthorne

5/10 - šité horkou jehlou, spíš než sexuální tak milostné životy, mnohdy ani ne diktátorů, ale rodinných příslušníků - navíc příšerné chyby v překladu a rovněž nelogické informace a údaje

12.06.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Joona je zpět a ve skvělé formě! Dle epilogu snad ne naposledy.

23.05.2017 5 z 5

Nežádoucí účinek: Smrt Nežádoucí účinek: Smrt John Virapen

Jedním slovem - ZNEPOKOJUJÍCÍ!

19.05.2017 4 z 5

Čeká nás pohroma? Čeká nás pohroma? Andor Šándor

Velmi zajímavé vyprávění. Člověk na svém místě. Jen škoda že, spousta záležitostí je jen nakousnutých a nelze zveřejnit více. :-/

23.04.2017 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

klasická Carl&Asad&Rose Story.. no mám ovšem pocit, že Adler-Olsen s příběhy této jinak fantastické trojky trochu stagnuje.. milostné kotrmelce Carla Morcka tomu také nepřidají.... a konečně - 3x "bysme" v překladu bije do očí :-/

30.03.2017 4 z 5

Je možné žít 150 let? Je možné žít 150 let? Michail Tombak

Povinná četba.. Ne vše může asi každý z nás aplikovat, ale vzít si z toho to nejpodstatnější a řídit se třeba jen zlomkem uvedených rad, bylo by hned líp.

16.03.2017 5 z 5

Kamenní strážci Kamenní strážci Alec Palmer (p)

Zajímavé, tajemné, akční, ale zejména v druhé polovině někdy až přehnaně překombinované.

23.02.2017 4 z 5

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Skvělá kniha!

31.01.2017 5 z 5

Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Pavel Tigrid

Pozoruhodná kniha - detailní obeznámení se s nedávnými dějinami naší země. Někdy až moc detailní. Pan Tigrid používá výrazy nesnadno pochopitelné a zařaditelné, nečetlo se to lehce. Ale jinak se dá říct - povinná četba středoškoláků.

19.01.2017 4 z 5

7 dní 7 dní Deon Meyer

Deon Mayer je definitivně králem krimi, a to nejen africkým!

31.12.2016 5 z 5