Je možné žít 150 let?

Profesor dr. hab. (bichemik) Michail Tombak patří do světové elity významných specialistů přírodních léčitelských metod. Je autorem bestsellerů věnovaných zdravému aktivnímu a dlouhému životu. Své výzkumy a zkušenosti uvádí v knize "Je možné žít 150 let?"

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78781/big_je-mozne-zit-150-let-IiJ-78781.jpg 442
Literatura světová, Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Beskydy

Can We Live 150 Years?, 2011

Kniha Je možné žít 150 let?

KaroM
15.01.2020

Ne se vším v knize souhlasím, ale je to velice zajímavé čtení, srozumitelné všem. Moudré rady zkušeného léčitele.

pige
29.12.2019

Je dobré vědět, že taková publikace existuje.
Věřím, že jednou mi autorovy řady přijdou vhod.

Petra4242
21.11.2019

Zajímavé zhodnocení životního stylu. Dobré rady do života.

Lucius755
01.07.2018odpad!

Největší snůška nesmyslů jakou jsem kdy četl. "Těm co mají nadváhu, chci říct, že praktikování správného způsobu dýchání pomáhá ke snížení nadváhy, takže není třeba měnit způsob stravování, na který jsme zvyklí."

nokid
22.01.2018

Důsledná aplikace všech uvedených pravidel je v dnešním civilizovaném světě takřka neuskutečnitelná!
Pokud by se o to přece jen někdo pokusil - dělená strava, speciální úprava vody, dechová cvičení...atd. - musel by zjistit, že tohle všechno mu zabere dobrou polovinu všeho času! Takže, není lepší žit 75 let lehce nezdravě, nežli úzkostlivě dodržovat uvedená pravidla po dobu 150ti let? Když časově to vyjde nastejno, ten získaný čas si stejně neužijete...

Juzzy
16.03.2017

Povinná četba.. Ne vše může asi každý z nás aplikovat, ale vzít si z toho to nejpodstatnější a řídit se třeba jen zlomkem uvedených rad, bylo by hned líp.

mi-380
12.05.2013

Profesor Tombak navrhuje dva základní pilíře vysokého věku. Prvním je známá dělená strava a tím druhým je všelék doktora Grunsteina, kterým léčil Švejka a simulanty už za světové války - klystýr:). 65 %.

Kat123
16.02.2012

Název knihy je trochu nepovedený, ale kniha samotná je hodně dobrá :o) Hezké počtení...