juni juni komentáře u knih

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tento díl ze série NS se mi zatím líbil ze všech nejvíc. Bylo to úžasně napsané a děj mě zaujal. Nemohla jsem se o ní odtrhnout, pro mě zatím nejlepší díl ze série.
Doporučuji všem, co po druhém dílu váhali a samozřejmě i ostatním ; )

14.01.2018 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Moc se mi pokračování líbilo. Po tom záhadném konci, jsem hned musela mít pokračování.

25.12.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knížku jsem měla jako povinnou četbu. Myslela jsem si, že to nebude nic moc, ale do knížky jsem se zamilovala. Naprosto úchvatný příběh, který by si měl každý přečíst.

22.10.2017 5 z 5

Příběh dvou měst Příběh dvou měst Charles Dickens

Na tuto knihu jsem přišla naprosto nečekaně. Všude jsem slyšela, že je Dickens naprosto úžasný. Tak jsem se rozhodla pro Příběh dvou měst. Díky tomu, že mě zajímalo, jak autor přenese příběh do doby Velké francouzské revoluce a jakou roli tam budou hrát města Londýn a Paříž. Ze začátku jsem se nemohla úplně začíst, ale potom mě kniha naprosto pohltila a já se od ní nemohla odtrhnou.

21.10.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Poslední díl série mě znovu nadchl a já se do něj zamilovala, jako do celé série. Úžasné zakončení série. Jenom škoda, že autorka nenapsala víc dílu. Už se chystám na série Pekelné stroje a moc se těším, protože CC patří mezi moje nejoblíbenější autorky.

21.10.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dříve než jsem si přečetla knihu, viděla jsem film. Film mě naprosto nadchl a hned jsem musela mít pokračování. Naštěstí jsem měla za chvíli svátek :)

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Tato knížka se mi strašně líbila. Moc dobře se četla. Doporučuji.

13.03.2024 5 z 5

XOXO XOXO Axie Oh

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsme ji za jedno odpoledne (a noc). Jen se mi na ni nelíbily přepisy korejských slov do češtiny. Znělo to strašně kostrbatě a nevěděla jsme, co co znamená. Lepší by bylo, kdyby tam nechaly původní korejský slova.

29.12.2023 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Skvělé, přestože je pro mladší čtenáře.

04.05.2020 3 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Hezká knížka. Ráda bych si přečetla pokračování.

04.05.2020 4 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Moc mě mrzí, že už to byl poslední díl série. Naprosto skvělá série. Po dlouhé době série knih co mě nadchly. Doporučuji

26.04.2020 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Zajímavá knížka. Že začátku jsem se nemohla začít, ale po druhé polovině knížky jsem se nemohla odtrhnout. Těší se na další díl.

24.04.2020 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Naprosto boží knížka. Miluju ji. Miluju fantasy a zvlášť když se tam nachází andělé, padlý andělé, strážní andělé... Nemůžu se dočkat pokračování.

13.04.2020 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Hezké oddechové letní čtení.

13.04.2020 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Pokračování se mi líbilo, ale první díl byl lepší (odehrával se v LA, město které bych ráda navštívila ;)

04.09.2019 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Tahle knížka mě dostala. Naprosto skvělá. Až na ten konec, který skončil tak napínavě, že potřebuju hned další díl.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Na tuto knížku jsem koukala už dlouho. Nakonec mě přesvědčila kamarádka, ať si ji přečtu, protože ona se do ní zamilovala. Nevím proč jsem se jí pořád vyhýbala. Je naprosto skvělá. Něco jako Kráska a zvíře.

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Tato knížka se mi moc líbila. Minulý rok jsem byla v Paříži, a proto mě zaujala. Popisování Paříže v jednom dni bylo skvělé. Já bych toho tolik v jeden den nestihla projít. Doufám, že se zase někdy do Paříže podívám :)

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pozor spoiler!

Moje nejoblíbenější Greenovka. Přišla mi ještě lepší než Hvězdy nám nepřály nebo Papírová města. Popisování před...a po byla naprostá bomba. U smrti Aljašky jsem doufala až do poslední stránky, že je to jenom špatný vtip, jenomže to byla pravda. Ale i přesto jsem se do knížky zamilovala a myslím si, že je to právě ten důvod.

02.10.2018 5 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Miluju sérii Labyrint. Patří mezi moje nejoblíbenější sérii, jak v knižním tak i ve filmovém provedení. Je zvláštní zjistit, jak vznikla doopravdy ERUPCE a další zajímavé a důležité věci ze série Labyrintu.

06.07.2018 5 z 5