josska josska komentáře u knih

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Knihu jsem poslouchala a líbila se mě moc,,některé věty se opakovaly,myslenky,slova,,a konec mě o životě autorky překvapil,,,

22.01.2021 5 z 5

Korespondence I. (1844–1852) Korespondence I. (1844–1852) Božena Němcová

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu,,libila se mě moc,,,skvěle namluvená,život B.Němcové mě celkem překvapil na tu dobu,,

22.01.2021 5 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Kniha je skvělá,,moc se mě líbila,bavila,,,měla jsem ji napřed z knihovny,ale musela jsem si koupit svoji vlastní,už ted vím,že se k ní budu vracet,joga je laska na celý život,joga je cesta...je moc krásně napsaná,naučná,,ale měli byste mít aspon trochu jogu rádi,,,,

29.12.2020 5 z 5

Sicilští lvi Sicilští lvi Stefania Auci

Kniha se mě líbila moc,čtivá i dějově zajímavá,,rodinné ságy mám moc ráda,,,těším se na pokračování,snad bude brzy??a možná pujdu i do audioknihy,,ty mě taky moc baví,,dostane to vše jiný rozměr,,

29.12.2020 5 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Moje druhá kniha od autorky,,a opět se mě líbila,,,kniha ze života,o odcházení,pomoci,,vztahy,,,pěkně se četla,,,a určitě si přečtu i další knihy autorky,,,,a moc pěkná obalka....

24.12.2020 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Na knihu jsem čekala dlouho v knihovně,těšila se a,,,bylo to napínavé,čtivé,,ale ten konec,,,mě teda nemile překvapil,,,,,čekala jsem něco jiného,,,

17.12.2020 3 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Na knihu jsem četla samou chválu a musím souhlasit,skvěle napsané,čtivé,smutné,ukapla i slza,,no prostě život,,,Být soběstačný,je duležitý,,ale někdy to nejde i když člověk moc chce,,,,a ta věta ,,Buh mi dal ramena,dává mi i břemena,je víc než pravdivá,,,co dodat,doporučuji přečíst,těším se další knihy autorky a pět hvězdiček,dala bych i víc,,,,,

14.12.2020 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kniha mě příjemně překvapila,myslím,že neni jen pro mladé,,byla čtivá,napínavá,bavila mě,,,,konec mě teda překvapil,,myslím,že pujdu do audioknihy,,ty mě ted dost baví,,,,,

02.12.2020 4 z 5

Konečná stanice Osvětim Konečná stanice Osvětim Eddy De Wind

Kniha má pěknou jednoduchou obálku a obsah,,,přímé svědectví z Osvětimi,a zas samé hruzy,beznaděj,bolest,smrt,,,,,,,,

22.11.2020 5 z 5

Kde rostou divoké třešně Kde rostou divoké třešně Laura Madeleine

Kniha má krasnou obálku ale nevím,čekala jsem asi něco trochu jiného,,přečetla jsem ji,střídání minulosti a současnosti mě baví,,,,,,ale....

18.11.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Na Jámu jsem se těšila,ale přišlo trochu zklamání,,asi jsem čekala něco jiného,Křídak se mě líbil trochu víc,,určitě pujdu i do další knihy autorky..

15.11.2020 3 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Moje první kniha od autora a moc se mě líbila,pěkné fotky a pěkné básničky,,přečtená sice díky výzvě,ale jsem moc rada,,,

06.11.2020 5 z 5

Aromaterapie podle ročních období Aromaterapie podle ročních období Adéla Zrubecká

Kniha je super,zajímava,,udělam si i vypisky,,uz ji musím vrátit do knihovny,hodně jsem v ní listovala,cetla,je prostě skvěla....

01.11.2020 5 z 5

100 praktických použití aromaterapie 100 praktických použití aromaterapie Daniéle Festy

Knížka se mě libila,dělala jsem si vypisky,je zajímavá,s aromaterapií začínanám,tak pro začatek za mně ok....

01.11.2020 4 z 5

999: Neobyčajné ženy z prvého židovského transportu zo Slovenska do Osvienčimu 999: Neobyčajné ženy z prvého židovského transportu zo Slovenska do Osvienčimu Heather Dune Macadam

Kniha je velice pěkně,čtivě napsana,dle skutečnych udalosti a je to opět silné čtení,,,jsou tam i fotografie,,navraty domu,poté a vysvětlivky ke kapitolám,,a je to fakt hruza,ce se dělo,,mám toho hodně načtenýho,ale vždy mě nějaké hruzy překvapí,,,musím dát pět hvězdiček ..........

01.11.2020 5 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

AUDIOKNIHA....Nevěděla jsem moc do čeho jdu,četla samou chválu,,a když jsem zjistila,zě knihu namluvil J.Langmajer tak to byla jasná volba,,a byla skvělá,,zajimavá,mozek,neurochirurgie,nemoci,pacienti,,hltala jsem každé slovo,myšlenku,,moc mě to bavilo,líbilo,,,,,,

24.10.2020 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

No co napsat,a neopakovat se,jedna z nejlepších knih z 2.svět.války,,musela jsem to davkovat,přes slzy jsem neviděla,,už mám něco načteného,ale s takovou syrovostí jsem se ještě tak moc nesetkala,je to čtivé,brutalní,,hlavně co se tyka detí,,,je nepochopitelné,,,,a nejhorší je,že se to opravdu dělo a dělal to člověk člověku.......

24.10.2020 5 z 5

Kdo věří na zázraky Kdo věří na zázraky Mirka Skočílková

Krasná kniha,smutna,vesela,pravdivá ze života,,,moc pěkně čtivě napsaná,,těším se na další knihy autorky,,,četla jsem i Violku a byla taky skvěla,,,,

23.10.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Kniha se mě líbila,až na ty některé sceny,no budiž,,tato kniha je uplně jina,než knihy autorky co známe,,ale bavila mě,ctivá,napínavá,těším se na další knihy autorky,,

23.10.2020 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Kniha se mě libila trochu víc jak první dil,,napětí,tajemmno,thiller,dobře se to četlo,,,jsem zvedavá,jestli serie bude pokračovat,,,,

23.10.2020 4 z 5