josska josska komentáře u knih

Anglická zahrada Anglická zahrada Petra Klabouchová

Kniha mě teda dostala,napřed jsem nechápala,jak je to vubec napsany,,a pecka,čtivý,husí kuže,slzy,smutný,chudáci děti,měli to těžký předtím i ted,,,uplně mě to vtáhlo do děje,přečetla jsem to za jeden den,,,a to že je to inspirováno skutečností,je o to horší,,,,a poslední věta z knihy,to už slzy tekly proudem.....

05.04.2021 5 z 5

Nikdo nás nečekal Nikdo nás nečekal Helga Hošková-Weissová

Kniha je moc pěkně napsaná,plno fotek,život po holocaustu,,četla jsem i Denik 1938-1945,,a tohle je zajímavé doplnění,slzy v očích,fakt se to stalo,,a ty věty,,To bylo před válkou.To bylo po válce.Mezitím byl holocaust..Uplně mě z toho mrazí,,,Klobouk dolu,před těmi kdo to zažily,přežily.. bohužel taky nepřežily...

04.04.2021 5 z 5

Hovory s doktory II Hovory s doktory II Barbara Nesvadbová

Hovory s doktory jsem poslouchala a tady tu dvojku,jsem četla a taky se mě líbila,zajímavá,čtivá,téma lékařství je oblíbené,práce,život,lásky,víra moc zajímavé,,,,

27.03.2021 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Kniha má nejen moc pěknou obálku,ale i velice čtivý,zajímavý obsah,,prolínání minulosti a současnosti mám moc ráda,bylo to napínavé,smutné,mělo děj a spád,,,

25.03.2021 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Moje první kniha od autorky a bomba,,líbila se mě moc,bavilo mě vše,,postavy,zápletky,prostředí,,děj,,,moc doporučuji,,,,

14.03.2021 5 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

je to skvělé,vtipné,smutné,veselé,,bavilo mě to moc,,,obalka pěkná,,mám moc ráda české autory,,,doporučuji,,,,
Audiokniha

10.03.2021 5 z 5

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

Kniha má krásnou obalku,byla jsem na ni nalákána a trošku zklamání,,,ale celkem se mě líbila,,situace skoro jak dnes,,to je teda děsivé,,,Veřejnost se nabádá,,vyhýbat se veřejným místum,,jako jsou kina,kavárny,divadla,a pohostinská zařízení,,,Pokud se musíte líbat,,činte tak přes kapesník,atd,,,,no není co dodat,,,,

06.03.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

Jedním slovem skvělé,,poslouchám to jako audio,moc mě to baví,myslenky,,tím že mám ráda jogu a vše okolo,,tak mě to asi baví víc,,,ale není to nutné,,,je to zklidnění,třídění myslenek,,,,těším se na další,,mám je už připravené všechny,,,,

06.03.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Kniha opět super,ani jsem nečekala něco jiného,,,čtivé,má to spád,i když jsou některé kapitoly delší,,knihy mě baví,těším se na další díl,,,pět hvězdiček jinak to ani nejde...

28.02.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

na knihu jsem se moc těšila,a je výborná,,fantasticky namluvená,,Z.Kajnarová,,hltala jsem každé slovo,,příběh obycejné rodiny,starosti,radosti co život přináší,, Audiokniha

26.02.2021 5 z 5

Marie a Magdalény Marie a Magdalény Lenka Horňáková-Civade

moje první kniha od autorky a skvělá,,,moc pěkně napsaná,,čtivá,smutná a namluvená užasně,,,audioknihy to je ted láska,,,těším se na další knihy autorky,,,, Audiokniha

26.02.2021 5 z 5

Tajemství z Osvětimi – Skutečný příběh Tajemství z Osvětimi – Skutečný příběh Nina Majewska-Brown

Už jsem přečetla hodně knih z valky a tady ta,byla trošku jiná,je to skutečný přběh,,je moc pěkně napsaná,smutná,vysvětlivky pod čarou,,psano jak z pohledu matky tak i dětí,,slzy jsem měla v ocích,,člověk si to vubec nedovede představit,ten strach o blízké,o sebe,co lidé musely prožít,,je pro nás nepředstavitelné,,jsou tam i fotky,na konci napsano,jak to dopadlo s postavami a krásné poděkování,,,dávam pět hvězdiček a na knihu nezapomenu,,,,,,

21.02.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Na knihu jsem dlouho cekala v knihovně,ale konečně otevřely okynka a já už ji mám a hned jsem se do ní pustila a předčila mé očekávání,,je čtivá,smutná,krásně napsaná,,knihou se prolíná dech,,hltala jsem každé slovo,bylo mě Zuzany líto,,co vše musela zažít,,jsem ráda že z Terezína a Osvětimi toho bylo tak akorát a stejně to bylo silné,brečela jsem a to co bylo po válce,bylo taky příšerné,,překvapil mě konec,,jestě bych nejradši četla dál a dál osud Zuzany,Jana atd,,dávám 5 hvězdiček ,,,

19.02.2021 5 z 5

Jejich příběh Jejich příběh Jitka Prokšová

Moje myslím druhá kniha od autorky a líbila se mě,,,místy smutná,taková ze života,krev není voda,vztah sester,,minulost i současnost to mám hodně ráda,,,,

18.02.2021 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Muj oblíbený spisovatel,,opět skvělé ,čtivé,brutalní,,prostě vše na co jsem od Ch.Cartera zvyklá,,,těším se na další díl,,,

12.02.2021 5 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Knihu jsem začala číst před nedávnem a musela jsem ji odložit,,jako vážně,,,ale nedalo mě to a přečetla a dočetla,a něměla slov,i takovy je život....

08.02.2021 5 z 5

Ztracená v Galábii Ztracená v Galábii Marie Formáčková

Knihu jsem po delsí době přečetla za jeden večer,naposledy to byla myslím Hana,,,ale zpátky ke knize,,je čtivá,zajímava,,dřív jsem takové knihy četla víc a pořád jsou ženy nepoučitelné...má pěknou obalku a stojí za přečtení....

06.02.2021 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Kniha se mě libila,čtivě napsana,napínavá,,snad bude další díl,,téma tetování je zajímavé,neotřelé,,skvělé...

28.01.2021 4 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

povidky sice moc nečtu,,ale knihy z lékařského prostředí mám rada,,,a autorky A.Mornštajnová,,P.Dvořáková,P.Soukupová nebylo co řešit,,a namluvené skvěle,,,
Audiokniha

22.01.2021 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Kniha vyborná,jako vždy,spisovatel mě baví,,napínavé,čtivé,,,,

22.01.2021 5 z 5