Hovory s doktory II

Hovory s doktory II https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455854/bmid_hovory-s-doktory-ii-1pf-455854.jpg 4 30 8

Barbara Nesvadbová a Jakub Knězů připravili další knihu rozhovorů s předními českými lékaři. Znovu vyzpovídali lékaře z nejrůznějších oborů, mluví s nimi o současné i minulé medicíně, o jejich práci, o zdraví, o vztahu k pacientům, o jejich láskách, víře, která je provází, o životě.

Runinka
Runinka
17.08.2022 5 z 5

Stejně jako 1.díl,i tento byl.moc zajímavý a přínosný. Různé pohledy napříč lékařskými obory.

LenkaV.1
LenkaV.1
30.01.2022 3 z 5

Zajímavý výběr osobností (namátkou prof. Štulík, prof. Kolář, prof. Beneš dr. Šebek, doc. Holmerová...). Možná je to tím, že ve zdravotnictví se roky pohybuji a osobnosti, které mne zajímají, více či méně sleduji, a proto mi rozhovory nepřipadaly až tak moc objevné - zkrátka čekala jsem trochu víc invence při kladení otázek. Tím spíš, že mnohé již bylo předtím v jiných rozhovorech řečeno. Nicméně doporučuji i tak si obě knížky přečíst, pomohou vám možná dotvořit si obrázek o všech těch borcích v bílých pláštích, jimž třeba jednou skončíte pod rukama :-)

Jiparis
Jiparis
01.12.2021 3 z 5

Některé postřehy a otázky byly zajímavé.

josska
josska
27.03.2021 5 z 5

Hovory s doktory jsem poslouchala a tady tu dvojku,jsem četla a taky se mě líbila,zajímavá,čtivá,téma lékařství je oblíbené,práce,život,lásky,víra moc zajímavé,,,,

Edona
Edona
14.03.2021 3 z 5

Knihu jsem vyhrála na instagramu knihydobrovsky. Upřímně si myslím, že nebýt té výhry, tak si knihu nikdy neprečtu. To by ale byla (asi) škoda. Dvanáct rozhovorů s doktory přináší obohacující pohledy nejenom na medicínu ale i život sám. Nicméně jsem z rozhovorů až tak nadšená nebyla. Spíše mě to utvrdilo v tom, že jsem si už někdy poslechla mnohem zajímavější rozhovory v podcastech. Zmíním například lékařku Kristýnu Höschlovou.

Katrinreading
Katrinreading
01.03.2021 5 z 5

Velmi obohacující kniha nabízející pohledy na život a na svět lidí, kteří z povahy svého povolání a toho, co zažili, mají světu co říct. Jsem nadšená z toho, jak tyto kapacity umějí formulovat své myšlenky. Skvělý počin, kniha, k níž se bude jistě velmi ráda během života vracet. Doporučuji k přečtení.

AelinBělotrn
AelinBělotrn
02.02.2021 5 z 5

skvěla kniha

Chmur
Chmur
02.02.2021 4 z 5

Je velmi zajímavé, jak špičky v medicínských oborech mohou být, až na nesmírnou pracovitost a vášeň pro obor, velmi rozdílné osobnosti. Některé rozhovory jsou více zajímavé a obohacující např. Kolář, Šebek, jiné méně např. Štulíček.

rozhovory zdravotnictví lékaři

Autoři knihy