josska

Mé cesty do hlubin mozkuMé cesty do hlubin mozkuM. Moravec

AUDIOKNIHA....Nevěděla jsem moc do čeho jdu,četla samou chválu,,a když jsem zjistila,zě knihu namluvil J.Langmajer tak to byla jasná volba,,a byla skvělá,,zajimavá,mozek,neurochirurgie,nemoci,pacienti,,hltala jsem každé slovo,myšlenku,,moc mě to bavilo,líbilo,,,,,,

Na smrtNa smrtJ. Karika

No co napsat,a neopakovat se,jedna z nejlepších knih z 2.svět.války,,musela jsem to davkovat,přes slzy jsem neviděla,,už mám něco načteného,ale s takovou syrovostí jsem se ještě tak moc nesetkala,je to čtivé,brutalní,,hlavně co se tyka detí,,,je nepochopitelné,,,,a nejhorší je,že se to opravdu dělo a dělal to člověk člověku.......

Kdo věří na zázrakyKdo věří na zázrakyM. Skočílková

Krasná kniha,smutna,vesela,pravdivá ze života,,,moc pěkně čtivě napsaná,,těším se na další knihy autorky,,,četla jsem i Violku a byla taky skvěla,,,,

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležC. Hoover

Kniha se mě líbila,až na ty některé sceny,no budiž,,tato kniha je uplně jina,než knihy autorky co známe,,ale bavila mě,ctivá,napínavá,těším se na další knihy autorky,,

TravičTravičS. J. Bolton

Kniha se mě libila trochu víc jak první dil,,napětí,tajemmno,thiller,dobře se to četlo,,,jsem zvedavá,jestli serie bude pokračovat,,,,

Sedm dopisů z láskySedm dopisů z láskyS. Moriarty

Kniha se mě líbila,ale byla smutná,,čtivá,ukapla mě i slza,,

Růže bílá, černý lesRůže bílá, černý lesE. Dempsey

Kniha se mě celkem líbila,,pěkně se četla,ale nevím,čekala jsem asi něco jiného,ale příběh to byl pěkny,napínavy,kniha jakokdyby z druhé strany,,,před nedávnem jsem dočetla podobnou knihu Ochutnávačka a ta se mě líbila trošku víc,,,ale urcitě se pustím do Najdi Rebeccu,,,

Schovej mě v deštiSchovej mě v deštiJ. Moyes

Jojo M..ještě moc načtenou nemám,nějak jsem ji míjela,ale kniha se mě celkem líbila,oddychovka,,příběh-babička,dcera,vnučka,,to má ráda,,,těším se na další...

Losos v kalužiLosos v kalužiM. Lukášková

AUDIOKNIHA
Knihu jsem poslouchala a je skvělá,,,určitě si ji i přečtu,ale v podání L.Šafránkové a J.Bokové to bylo výborné,,bavil mě i děj knihy i načtení interpretek,,měla jsem i slzy v ocich,ale taky jsem se musela místy smát,,,je to i kniha k zamyslení a rozhodně stojí za přečtení,,,,

Pod karmínovým nebemPod karmínovým nebemE. Haran

Spisovatelku mam hodně už načtenou,každa její kniha se mě líbila,ale tady ta,je myslím nejlepší,napínavá,čtivá,zamilovaná,slza mě ukápla,,prostě E.Haran umí psát a jsem moc ráda,že jeji knihy u nás pořád vychází,,,,a teším se na další,,a myslím,že si udělam i reading jejích knih....

OchutnávačkaOchutnávačkaV. Alexander

Kniha se mě líbila moc,,moc knih jakoby z druhé strany jsem ještě nečetla a tady ta byla zajímavá,čtivá,,nic není jak to muže vypadat,,,,,

Milé dítěMilé dítěR. Hausmann

Kniha se mě celkem líbila,ale je fakt,že jsem čekala něco jiného,,bylo to čtivé...

Jeden z násJeden z násS. Lapena

Spisovatelku rada ctu,kniha se mě líbila,byla čtivá,napínavá,konec mě překvapil,,,,,,,

Bhútán, má láskaBhútán, má láskaT. Boučková

Kniha se mě líbila moc,,,pěkně se četla,krasné fotografie i zpracování,,,od spisovatelky jsem zatím nic jiného nečetla,ale určitě to napravím,,,

Můj tajný životMůj tajný životL. Hříšná

Odpočinková kniha,celkem pěkně se četla,misty jsem koukala,,asi jsem nic takoveho nečetla,,,

PacientPacientS. Fitzek

Kniha se mě líbila,pěkně se četla i když místy jsem měla husí kuži,,spisovatele mám moc rada..teším se na další knihu...

VzdelanáVzdelanáT. Westover

Knihu jsem četla v češtině a byla jsem ni zvědavá,,byl okolo ní dost velky boom,,,abych řekla pravdu,čekala jsem asi něco jiného,,ale četla se pěkně,taková ,ze života,zažít bych to nechtěla...

HotýlekHotýlekA. Mornštajnová

Kniha se mě líbila,,od spisovatelky už mám přečtené všechno,,a všechny knihy byly skvělé,,čtivé,krásně napsané,už se moc těším na další,doufá,že vyjde...

RakvářRakvářS. J. Bolton

To co tu píšu,mě mrzí,,spisovatelku moc ráda čtu,většinou jedním dechem,,ale tady pro mě zklamání,nevím,nemohla jsem se začíst,moc mě to nebavilo,nějak jsem to přečetla,ale..knihu mám naštěstí z knihovny,,a vidím,že i oblíbeny autor muže napsat něco co clověku nesedne a myslím,že se mě to ještě asi nestalo....

Méně mít, více žít - Najděte si vlastní cestu k minimalismuMéně mít, více žít - Najděte si vlastní cestu k minimalismuK. Haunerová

Knížka mě příjemně překvapila,,,je čtivá,,dozvěděla jsem se hodně zajímavých věcí,,nejen o uklidu a vyhazování věcí,,,ale celkově o životě Tady a ted,,,knihu mám z knihovny ,ale pořídím si svoji,je to kniha ke které se budu vracet,,,,,

Matčina hraMatčina hraS. Jones

Z knihy jsem trochu rozpačitá,,četla se pěkně,bavila mě,,ale ten konec mě sice překvapil,,ale bylo to nějaké rychlé a já asi čekala něco jiného,,,,,

Jin jóga - Ucelený průvodce teorií i praxíJin jóga - Ucelený průvodce teorií i praxíB. Clark

Kniha je skvělá,poučná,pěkně a srozumitelně napsaná, místy ,až moc do hloubky,,,

Kdo šije u Podolské?Kdo šije u Podolské?L. Hlavinková

Moje první kniha od autorky a líbila se mě,osudy majitelu,osobností,svadlen,,,a ta doba,,zajímavě popsané ....a moc pěkná tématická obálka,,,,,

Ájurvéda od A do ZÁjurvéda od A do Zneznámý - neuveden

Kniha je skvěla,zajímavá,srozumitelně popsana,,,měla jsem ji z knihovny,ale musela jsem si koupit svoji,je to kniha,ke které se budu casto vracet,,,,,,

ÁjurvédaÁjurvédaneznámý - neuveden

Kniha se mě celkem líbila,takovy zaklad,zajimavé čtení,,pěkně graficky zpracovaná,,,

Jedlá sodaJedlá sodak. autorů

Knihu jsem přečetla na jeden zátah,zajímavá, jsem překvapená,co vše soda vyčistí,zapsala jsem si poznámky,,

Krásná díky ájurvédě -  Cviky, rituály, recepty a domácí přípravkyKrásná díky ájurvédě - Cviky, rituály, recepty a domácí přípravkyH. Subijana

Khiha je skvěla,moc se mě líbila,dozvěděla jsem se nové informace,,,

Nebýt sámNebýt sámM. Váňová

Knihy od autorky mám rada,jsou čtivé,ze života,mám je rada na proložení,,,,

ViolkaViolkaM. Skočílková

Knižka se mě moc líbila, oddychovka,moc pěkně se četla,,,taková ze života,,,těším se moc na další knihy autorky,,,

Zahrádka v květináčiZahrádka v květináčiA. Blahušová

knihu mám pujčenou z knihovny,ale myslím si,že si ji pujdu koupit,abych ji měla doma,je skvělá,,poučná,,,zajímavá,,,moc mě baví,,mám jen balkon tak je pro mě jak dělaná.....