Sestry od majáku

Sestry od majáku https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510880/bmid_sestry-od-majaku-nRQ-510880.jpg 4 19 5

Sestrám Alice a Jenny je kolem dvaceti let, když Němci obsadí jejich domov, ostrov Jersey. Alice jako zdravotní sestru povolají k práci v německé nemocnici. Ani netuší, že tam sice najde velkou lásku, ale podstoupí ještě větší oběť a bude muset odjez za moře, kde se stane svědkem nesnesitelného utrpení. Její sestra Jenny se mezitím připojí k povstalcům na ostrově, kteří se rozhodnou vzepřít se okupantům. Válka oběma sestrám přinese těžké volby, zlomená srdce a životní změny.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Historické romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Lighthouse Sisters , 2022

josska
07.03.2024 5 z 5

Kniha mě moc překvapila,napínavá plná emocí i slzička mě ukápla.Některé pasáže jsem doufala,že nebudou pravda,ale bohužel.....Bavila mě linka Alice jako zdravotní sestry ale i Jenny.Válka oběma sestrám přinesla těžké volby,zlomené srdce a životní změny.
Kniha má Prolog,Doslov,Poznámku autorky,Poděkování a krásnou obálku.
Láska je jejich světlem v temnotě

anovy64
08.02.2024 5 z 5

Čtivě napsaný příběh o nelehkém osudu dvou sester během války, která jim změní život. Obě prožívají své útrapy, lásku, bolest, ale i naději v lepší zítřky.

Raislin
30.11.2023 5 z 5

Krásná, čtivá kniha. Příběh o Normanských ostrovech. Hlavní hrdinové jsou skvělí. Já jsem si knihu užila!

SumýšIrena
20.11.2023 2 z 5

Původně jsem myslela, že by kniha mohla být podobná Slavíkovi, ale slibný začátek vystřídal průměrný střed a slabý konec.

zdehan
04.11.2023

Super kniha ktera se čte sama.