josephinn99 josephinn99 komentáře u knih

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Kniha se mě moc líbila. Dostala jsem ji, ať si ji přečtu, od někoho, kdo ji už četl. Opravdu jsem se začetla rychle a byla přínosná. Nejvíc mě nadchlo jak se rozlišuje nebe od pekla. . Hodně jsem si u ní i poplakala. Už se jdu podívat po Vlaštovce v bublině.

18.10.2020 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Zklamání... :/ První kniha od tohoto autora. Přečteno za poměrně dlouhou dobu, mnohdy bylo poznat, že nepíše jeden autor. Bylo to spíše na škodu. Včera při nákupu v hypermarketu jsem měla sto chutí říct paní, která stála na pokladně přede mnou a knihu si kupovala, ať ji radši nechá v obchodě.. škoda 349 korun. :/

27.04.2014 2 z 5

Hygge - Tajemství spokojeného života Hygge - Tajemství spokojeného života Louisa Thomsen Brits

Čekala jsem více, samotné téma mne moc zajímalo. Asi se podívám ještě po stejném názvu knihy, ale jiných autorech. Z této knihy jsem si "vzala" minimum.

24.04.2017 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Hodnotím velmi pozitivně. Děj měl spád, bylo tam několik čekaných a několik nečekaných událostí. Kniha mě bavila a jednoznačně stojí za přečtení.

08.11.2014 4 z 5

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

Na knihu jsem se moc těšila, ještě před vydáním jsem ji měla objednanou:) a čekala až přijde. Bohužel mne ale nenadchla:(. Obě předchozí knihy jsem přečetla velmi rychle. Tuhle ne. Myslím, že nejslabší z těch tří. .

02.09.2017 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Mnohokrát jsem se během čtení této knihy rozesmála tak, že to nešlo zastavit:) ... opravdu některé "hlášky" byly úžasné. Knihu na toto téma jsem četla prvně, a mohu říct, že jsem byla příjemně překvapená. Povedené.

21.06.2017 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se mi nelíbila.. hrozně trvalo než jsem ji přečetla.. Velmi mne zklamala. Nedoporučuji kupovat (maximálně půjčit).

26.02.2017 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Krásná kniha. Jednak vizuálně:) a také obsahově.. Kapitolky krátké, což bylo moc fajn(hlavně ve chvíli, kdy si člověk vzal knihu do postele a věděl, že na nějaké dlouhé čtení to dnes nevypadá). Určitě stojí za přečtení a ráda bych si ji někdy přečetla znovu.

06.02.2016 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Knihu jsem si začala číst, protože mám přečteny všechny z této série. Chvilkama byl příběh hezký, čtivý, chvilkama jsem vyhlížela poslední stránku..... :( Tak jen doufám, že další díl, který přinese ve čtvrtek Ježíšek bude alespoň malinko lepší :o)

19.12.2015 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vzhledem k hodnocení knihy tady na datab.knih, jsem si říkala, že kniha bude zajímavá.. Docela mě i v některých částech bavila.. ale posledních cca 70 stran jsem už vyhlížela poslední stránku. Některé výrazy mě přišly opravdu nemístné - dětinské.

01.03.2015 3 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tato kniha byla slabší. Musím říct, že mnohdy jsem ji odložila a hodně dní nečetla dál, a to mluví asi za vše. Ke konci se to trošku rozjelo, ale čekala jsem víc. Nevím zda další díly budou lepší.. a zda budu číst, jestli tomu dát ještě šanci?

10.10.2014 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knihu jsem si vzala na dovolenou. Čekala jsem, že ji hned přečtu a pak mě bude chybět další kniha. Nestalo se tak. Přečetla jsem cca 230 stran. Řekla bych, že Božský hráč byl určitě slabší než Bastard, ale lepší než Cizinec. . Pěkný příběh, ale chyběl v něm ten náboj a touha číst dál..(jen v některých pasážích)..

24.08.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Po přečtení padesáti odstínů 1+2 a Obnažené + Spoutané jsem přešla na Božského bastarda, kniha je pěkně napsaná, a čte se jedním dechem...:)

20.08.2013 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Knihu jsem přečetla, jelikož mě byla doporučena, když jsem se vrátila z dovolené v Řecku, že by se mi mohla líbit.. Za pár dní jsem si ji vyzvedla z knihovny a četla... Zpočátku jsem se nemohla moc začíst.. Ale pak v závěru jsem ji dočetla celkem rychle. Opravdu to bylo příjemné číst po návratu ze stejné země... Celkově určitě stojí za přečtení..

27.07.2021

Prvootec Prvootec David Vais

Dostali jsme jako dárek k Vánocům. Kniha se mi líbila. Čtivá, zajímavá. Zaujala mě i svou vizuální stránkou. Určitě stojí za přečtení.

21.01.2018 4 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Knihu jsem dostala od Ježíška:) a byla jsem na ni moc zvědavá. Byla velmi hezky napsaná, srozumitelná a přínosná. Moc se mi líbila a mohu jen doporučit. A doporučuji:) - kde to jde.

10.01.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Celkově mě to přišlo až moc překombinované. Nemůžu říct, že by se nečetla dobře. Každopádně člověk musel být pořád ve střehu a to u knihy moc nehledám...

06.02.2017 3 z 5

SexyMamas: Matky matkám SexyMamas: Matky matkám kolektiv autorů

Knížku jsem si přála přečíst již déle. Měla jsem z okolí jen ty nejlepší ohlasy. Konečně jsem se ke čtení dostala. A opravdu byla skvělá. Velmi čtivá - za pár dní jsem ji měla přečtenou. Dozvěděla jsem se hodně zajímavých informací:).

04.02.2017 4 z 5

Jak jsem sebrala odvahu Jak jsem sebrala odvahu Barbora Šťastná

Povedená knížka, dobře se četla, ale Šťastná kniha se mi líbila více..:).

09.01.2016 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Cizince jsem začala číst cca po půl roce po prvním díle. Co se týče začátku, byl velmi dobrý, člověka to nutilo číst pořád. Po několika stránkách to "utichlo" a pak se to opět rozjelo až v samém závěru. Takže celkově musím hodnotit slabší než předchozí díl. Ale na další knihu se těším:)

11.03.2014 3 z 5