Hygge - Tajemství spokojeného života

Dánové jsou považováni za nejšťastnější národ na světě. Za jejich spokojeností stojí hygge, což je pocit sounáležitosti a tepla, moment pohody a radosti. Tato malá knížka vám pomůže hygge najít ve vašem životě a užívat si jej každý den. Uvařte si šálek kávy, uvelebte se ve svém oblíbeném křesle a přesvědčte se, o kolik krásnější je život s hygge....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319171/kniha-o-hygge-GTs-319171.jpg 2.768
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Esence

The book of Hygge - The Danish art of living well, 2016

Kniha Hygge - Tajemství spokojeného života

dzejkbeltygros

Celkem dobrá knížka, až na to, že se tam příliš často opakovali stejné slova nebo i věty. Životní styl podle dánů má něco do sebe.

sabca1520

Kniha mě nebavila.

ivana02

Hygge styl mám ráda a mám kliku, že jsem tuto knížku nečetla o hygge jako první. To by mne odradilo. Nesrozumitelně napsané, fotky divné. Hygge stylu tato kniha ublížila.

KleaM
27.12.2019

Musim souhlasit s nekterymi komentari. Knizka se hodne spatne cetla a o jednoduchych vecech mluvila velmi slozite. Nebudu ji vickrat cist, ackoliv hygge, jak jsem zjistila, je mi velmi blizke a presne vim, co tim vsim chtel autor rict

maryska09
14.10.2019

Vím, že definice pojmu hygge je poměrně složitá a nedá se napsat jednou větou. Zde to autorka zkusila na bezmála 190 stranách a raději všechno několikrát zopakovala, aby to každý pochopil. A v každé větě navíc slovo hygge použila, aby někdo nezapomněl o čem to vlastně čte. Myslím že čtenáři je jasné po pár stranách, co se nám autorka snaží říct, ale opakování je matka moudrosti

jsemvlastovka
12.02.2019

Jako všechny knihy o hygge - nejspíš se v ní nedozvíme moc nového, od toho tyhle knihy nejsou. Ale inspiruje, zahřeje. Když na ni máte náladu a uvaříte si k ní horkou čokoládu, čeká vás krásná hygge chvíle. :-)
Četla jsem všechny české hygge knihy a tahle je snad nejlepší. Skvělé myšlenky a citáty, důraz více na filosofii (pospolitost, charita, zážitky) než na zapalování svíček a pití kakaa, což má taky svůj význam, ale základ hygge to není.
Moc krásná knížka, ale musí se k ní přistupovat jinak než k naučné literatuře.

Daris
16.01.2019

Krasne cteni. Zprvu to sice vypadalo jako kniha o zivote Danu, ale postupem se mi zalibila vice. Kniha o tom dulezitem, co v zivote mame. Nadhera.

nika258
06.01.2019

Riadna blbosť, ani som to nebola schopná dočítať. Zle sa to čítalo a v podstate vždy sa riešilo to isté. Nemám pocit, žeby ma to nejak obohacovalo a žeby som sa dozvedela niečo nové, prevratné.

Hygge - Prostě šťastný způsob života
Hygge - Prostě šťastný způsob života