Prvootec

Byl jsem v pohodě. Měl jsem střechu nad hlavou, chápavou ženu a solidně rozjetou živnost, která mi zajišťovala komfortní život. „Jsem ready stát se otcem,“ řekl jsem si. Chyba lávky. Na startu své rodičovské dráhy jsem dostal pořádnou facku. Spíš drtivý pravý hák. Ptal jsem se ostatních na zkušenosti s prvním dítětem, ale všichni mlžili. Prý si nevzpomínají. A tak jsem napsal PRVOOTCE. Bez obalu, bez keců, s praktickými postřehy a radami pro muže, ale i ženy. Prožijte se mnou dvanáctiměsíční přerod moderního muže ve funkčního a milujícího tátu a partnera. Vyhněte se zbytečným chybám a zjistěte, co vede k spokojenému dítěti a rodině....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360282/prvootec-YYJ-360282.jpeg 3.242
Humor, Literatura česká
Vydáno, Sevruga

Kniha Prvootec

Luskounek
07.05.2020

První rok rozdělen po měsících, vždy na pár stránkách popsáno, jak to u autora doma tehdy vypadalo. Nevím, asi jsem čekala něco jiného. Rad jsem moc nenašla, že by to bylo nějak vtipné a smála jsem se u toho, to taky ne. Těhotná jsem přečetla první třetinu a přišlo mi to o ničem, vrátila jsem se k tomu po půl roce od narození potomka a i tak jsem si ke knize vztah nenašla. Manžel knihu ani neotevřel, tak nevím, jestli to jen není pro ženské. Navíc se s autorem rozcházím v názoru, jak s dítětem správně jednat, asi nejsem dostatečně moderní.

kinee
08.01.2020

Kniha spise popisuje autorovy pocity. Nejde o sbirku rad a tipu. Mnohdy se opakuje.

vonMalik
02.01.2020

Začátek byl super, tak do 4. měsíce. Pak už mi to přišlo, že se autor o dítěti zmiňuje jen tak mimochodem, vedle úplně jiných a pro nás nepodstatných věcí.

horrigan
11.04.2019odpad!

Za 2 stovky dostanete asi tak 50 stránek reálného textu, zbytek jsou naprosto zbytečné a otřesné obrázky a grafické prvky. Tipů jak byt “prvootcem” v knize najdete minimum, ale moralizovani a informaci o tom, jak je pan Vais úžasný a úspěšný, je na tech mrzkych 50 stranách naopak hodně. Navíc ma vydání asi na 10 stranách rozmazany text. Nedoporučuji.

tynaveverka
09.04.2019

Po všech možných článcích na internetu je osvěžující se někde dočíst pravdu. Primárně ji dostal ke čtení manžel, ovšem pro mě byla knížka také velmi přínosnou. Vtipná, krutě reálná kniha s pár vhodnými jemnými radami a tipy. Za mě i za manžela - palec nahoru.

Martina_S
26.02.2019

Pohodová kniha, kterou jsem koupila příteli - jako nastavajicimu otci. Pravdivost knihy zatím posoudit nemůžu, ale četla se dobře :-)

Denninka
30.08.2018

Zajímavě pojaté období prvního roku dítěte a jeho vliv na rodiče, tady zejména na otce. Koupila jsem si knížku v těhotenství a čtení mě pobavilo.

Daenerys
20.08.2018

Původně jsem pořídila manželovi jako dárek nastávajícímu otci, nakonec jsem si sama též přečetla a byla jsem velmi mile překvapena citlivostí, s jakou je to celé pojato. Začátek mi navíc přišel i dost přínosný pro budoucí rodiče, možná po ní ráda sáhnu i ve chvíli, až to popisované období u nás nastane... Za konec ale strhávám *, neb mi přišel už tak nějak moc zobecněný, ukrouhnutý, uspěchaný. Je mi jasné, že to celé bylo takhle zamýšlené, jako jen krátké nahlédnutí do mysli a duše novopečeného tatínka v dnešní době se vším, co k tomu patří, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo daleko obsáhlejší! Moc pěkné...