Jak jsem sebrala odvahu

Kniha o tom, že odvaha a strach se nevylučují Tahle kniha není návod, jak se přestat bát. Já se například bojím spousty věcí. Bojím se otevírat dopisy s modrým pruhem, bojím se pavouků, zubaře, předjíždění na okresce, bojím se, že v práci přijdou na to, že ve skutečnosti nic neumím. Přišla jsem ale na to, že i když se strachu nezbavím, nemusím ho za všech okolností poslouchat. I se strachem můžu sebrat odvahu a dělat věci, které bych od sebe nečekala. Tahle kniha je tedy o tom, jak jsem sebrala odvahu: • přestat se za všechno omlouvat • říct „ano“ a jít dobrodružství naproti • říkat „ne“, když je to potřeba • nesnažit se být pořád cool • nosit klobouk • nečekat na dovolení • požádat o pomoc • nemít pořád samé jedničky • radovat se, i když vím, že je to jen na chvilku...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254725/big_jak-jsem-sebrala-odvahu-254725.jpg 3.9166

Kniha Jak jsem sebrala odvahu

Dimas
30.12.2022

“I když mám strach, strach nemusí mít mě.”

Ishir
27.12.2022

Průměrná kniha více se mi od autorky líbila Šťastná kniha.

uzivatel1190
02.10.2022

Bohužel mě kniha vůbec nebavila a odložila jsem ji, třeba se k ní někdy vrátím.

Bustedka
07.06.2022

Velmi odpočinková kniha pro ženy ve stylu sbírky novinových sloupků. Zprvu mi teda chvilku trvalo dostat na autorčinu vlnu, ale nakonec jsem se přistihla, jak si říkám "sakra, já to mám úplně stejně".
Navíc, krom toho klasického ženského plkání o životě, autorka zmiňuje obrovské množství zajímavostí a psychologických výzkumů. Za to palec nahoru.

taikatalvi
18.02.2022

Za mňa super "čteníčko". Našla som sa takmer vo všetkom čo autorka spomína. Aj som sa zasmiala, aj pouvažovala a snáď sa budem niektorými vecami aj riadiť! Autorkin štýl písania mi tiež veľmi vyhovoval.

martiline
14.09.2021

V mnoha odstavcích jsem se našla :-).
Barbora Šťastná píše úžasně ... to se prostě musí nechat. :-)
Ona dokáže dát na papír to, co já prožívám, aniž bych to sama dokázala pojmenovat. :-))

Bublanina
19.06.2021

Povzbuzující kniha

burbot
10.02.2020

Mně se kniha líbila. Vtipné, čtivé. Místy jsem ale pochybovala o pravdivosti.