Johny_H. Johny_H. komentáře u knih

Oběť Oběť James Carol

Nejlepší díl ze série. Souboj dvou psychopatů a geniálních mozků zároveň. Moc nerozumím, že první je lépe hodnocen.

17.11.2021 5 z 5

Agatha Raisinová a zločin na ostrově Agatha Raisinová a zločin na ostrově M. C. Beaton (p)

Tak pro lidi které mají rádi akční napínavé detektivky to skutečně není. Nic méně na oddechové čtení je to dost slušné. Nic méně trochu horší než předchozí díly.

13.11.2021 4 z 5

Příliš dlouhá swingers párty Příliš dlouhá swingers párty František Kotleta (p)

Tak takové horší 4/5 je to sranda, ale i na Kotletu je to místi až moc jednoduché a třetí povídka je prakticky nečitelná.

10.11.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Opět skvělá duchařina. Jako všechny předešlé díly. Vrací se domácí mazlíčky kočky celkem tři což vynahrazuje dvě předešlé knihy kde kočky nebyli. Příběh je napínavý a z mrně nečekaným koncem.

07.11.2021 5 z 5

Boj se tmy Boj se tmy Becky Masterman

Tak druhý díl měl o něco pomalejší rozjezd nic méně vyvrcholení příběhu a samotný závěr byl naprostá pecka a mohu jen doporučit.

06.11.2021 5 z 5

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Nezvyklí námět a jen velmi těžko se k němu něco píše, aby to dávalo smysl. Čtivost perfektní a budete otáčet jak zběsilý. A konec je i na zamyšlení. Za mně je to knížka 5/5 a můžu jen doporučit.

31.10.2021 5 z 5

Samotka Samotka Alexander Gordon Smith

Ve středu jsem knihu dal do právě čtených. Ve čtvrtek jsem ji otevřel a v pátek píši komentář: Doufám, že co nejdříve vyjde nový díl. Už se nemůžu dočkat jak to bude pokrčovat 5/5.

29.10.2021 5 z 5

Agáta a doktor Lupa - Dvojčata Agáta a doktor Lupa - Dvojčata Gerit Kopietz

Jako dítě jsem si tyto knihy skutečně užíval. Vzpomínám si, že jsem měl doma všechny a tato se mi líbila nejméně. Nemohu tedy hodnotit jako dospělý to jde těžko, ale za své dětské já dám 4 jelikož byla z mého tehdejšího pohledu nejméně zábavná.

27.10.2021 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Dobře se to čte o tom žádná. Postavy sympatické a zápletka pochopitelná. Nic méně ten konec je mírně překombinovaný a musel jsem listovat zpátky která postava je vlastně která. Za což ač nerad dám o jednu méně.

27.10.2021 4 z 5

Agatha Raisinová a manžel na zabití Agatha Raisinová a manžel na zabití M. C. Beaton (p)

Dost dobré sem tam se zasmějete na konci je opět mírné drama atd Klasické odpočinkové čtení lepší kvality.

23.10.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Pod dočtení zatím posledního dílu který je opět na 5/5 přidávám seřazení dílů dle oblíbenosti od nejlepšího po nejhorší přičemž poslední dva měli u mě lehce namále, aby nedostaly 4/5

Napsáno krví

Zloba

Hovory se smrtí

20.10.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Dle mého názoru ač tato kniha je velmi dobrá tak si nejsem jist co dělá v této sérii. Jo strašidelný dům tam je, ale styl psaní a počet postav je tak nějak jiný od předešlých dílů. U předešlých dílů hlavní postava byla 1 nebo 2 a pátraly po historii domu ve kterém se z nějakého důvodu ocitly to tady nečekejte historii se dozvíte ze začátku a dají vám 8 hlavních postav což ze začátku je trochu zmatek.

16.10.2021 5 z 5

Běsni a zuř Běsni a zuř Becky Masterman

Tak trochu jiný pohled na detektivní tématiku nic méně já jsem si to užil naprosto bez výhrad.

11.10.2021 5 z 5

Děti noci Děti noci Dan Simmons

Tak toto teda rozhodně nedokážu dočíst ani omylem. Možná je příběh zajímavý, ale pořád dokola rozpitvávat odborně nemoci na buněčné úrovni. To si autor vážně myslí, že tomu bude většina čtenářů rozumět nebo jsem jen já tak blbý a po dvou větách nevím co se mi kdo snaží zase vysvětlit. Dost stačí, že na začátku dostanete hromadu jmen a dál pokračují jen dvě poté se zase přidává přidává a ve výsledku je jmen jak ..... a půlku autor nepoužívá. Zmatek ve jménech mučení popisováním léčebných metod. Má otázka je jak někdo kdo napsal Hladové Hry které jsou dokonalé mohl vyplodit toto. Od tohoto autora už raději nikdy nic.

08.10.2021 odpad!

Nestydatá sázka Nestydatá sázka Ivan Mládek

Tak uznávám , že toto není pro každého nic méně já se smál od začátku do konce.

04.10.2021 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Vzali jednoduše Inspiraci ze všech asociálních géniu například Sherlock Holmes nebo Dr House a tak dál a vznik Winter neříkám, že je to špatné překvapivě se to povedlo, ale mohla být postava více propracovaná.

02.10.2021 5 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Taková milá knížečka žánru který moc nepochopím, že někdo čte a dokonce se třeba i těší na další. Moje babi je přesně ten tip lidí kteří si jí užijí a vzhledem k tomu že mám až na první díl všechny budu jí je dávat asi po dvou k vánocům a podobně. Já sám jsem se do to ho pustil kvůli seriálu a ano je to dobře napsané místi vtipné, ale není to můj žánr přesto hodnotím tuto sérii objektivně a dám 5/5 subjektivně by to bylo na horší 4 nebo lepší 3/5

28.09.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Není to sice nejsilnější příběh ze série a také se trošku autor začíná v jednom místě opakovat, ale až přečtu zatím poslední díl dám konečné seřazení tak jak to vidím já dle kvality příběhu nic méně zatím není díl který by šel pod 5 hvězd a to je dost slušné na desátý díl ze série.

27.09.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Tak co mám napsat, když od stránky 5 do 194 (Kde knížka reálně začíná a končí) to byla naprostá kur.a dokonalost. 5/5

21.09.2021 5 z 5

Neviditelný císař: Napoleon na Elbě Neviditelný císař: Napoleon na Elbě Mark Braude

Zajímavé dílo. Není určené pro každého, ale koho zajímá Napoleon tak ten se dozví pár nových informacích, které mapují Napoleona jako zlomeného člověk. Minimálně citáty z ostrova Svaté Heleny dávají lehce melancholický pocit. Horší 4/5 takových 3,8 přesně.

19.09.2021 4 z 5