Běsni a zuř

Brigid Quinnová dlouhá léta sloužila u FBI jako návnada na nebezpečné sexuální predátory a do předčasné výslužby si odnesla řadu nepěkných zkušeností a trpkých vzpomínek. Nyní se ve vyprahlém arizonském Tucsonu snaží nevyčnívat z davu a žít všední život snovým manželem Carlem a se dvěma psy. Vše se ovšem mění v okamžiku, ... celý text

Brigid Quinnová dlouhá léta sloužila u FBI jako návnada na nebezpečné sexuální predátory a do předčasné výslužby si odnesla řadu nepěkných zkušeností a trpkých vzpomínek. Nyní se ve vyprahlém arizonském Tucsonu snaží nevyčnívat z davu a žít všední život snovým manželem Carlem a se dvěma psy. Vše se ovšem mění v okamžiku, kdy ji dostihne temná minulost a řidič dálkových kamionů Floyd Lynch se dozná k nechvalně proslulé sérii vražd na Route 66, Brigidině velkému nevyřešenému případu, při němž navíc došlo k únosu a zabití její mladé chráněnky Jessiky. Lynch výměnou za doživotí policii nabízí, že zavede vyšetřovatele k Jessičinu nikdy nenalezenému tělu… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/251640/besni-a-zur-7lQ-251640.jpg 436
Série:

Brigid Quinn (1.)

Originální název:

Rage Against the Dying (2013)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
PetK
05. dubna

Nakonec čtyři hvězdičky za hlavní hrdinku, která evidentně klame tělem, ale když shodí masku, kleje jak ožralý námořník. Jinak bych to lehce zkrátila a konec byl až moc neuvěřitelný, no jako odechovka dobré.

TeaPeter
19. února

Tahle kniha mi nesedla. Místy jsem měl pocit, že čtu knihu o ženském Philu Marlowovi, ale bylo to takové celé divné. Pokud budou existovat nějaké další díly, tak je určitě shánět nebudu.

ArwenAragorn
23. ledna

La,la,la- docela nevšední zážitek. Příběh je líčen z pohledu hlavní hrdinky (baba nad padesát se všemi svými neduhy, bývalá agentka FBI), má spád, je psaný napínavě, poutavě i vtipně, bez hluchých míst. Agenti FBI zde rozhodně nejsou vykresleni jako neomylní superhrdinové. Přihlédneme-li k tomu, že se jedná o autorčin debut a psát se rozhodla tak trochu díky sázce s manželem, jsem vážně moc spokojená.Nemohla bych dát víc než 5 hvězdiček? Jo, a za obálku taky palec nahoru.

soukroma
12. ledna

Zajímavá hlavní hrdinka, rozhodně nevšední a vymykající se současným trendům. Nečekané změny ve vztazích starých i nových. Konec trochu moc akční a rozuzlení téměř neuvěřitené. Těším se na druhou knihu, jak se bude spisovatelčin styl vyvíjet.

Nelly
26.04.2016

Po delší době další skvělá detektivka s nevšední a sympatickou hlavní hrdinkou. Příběh řádně zauzlovaný a skvěle rozmotaný. Pokud vyjdou další knihy s Bodlinkou, ráda si je přečtu...

rubit
04.04.2016

Není to nic, z čeho bych se posadila na zadek, ale příjemně se to čte, je to dobrá oddechovka. Pro mě taková novodobější a akčnější slečna Marplová. Autorku obdivuji, že se odvážila vymyslet takovou hlavní hrdinku. Příběh byl dobrý, líbil se mi styl psaní, u některých hlášek mě cukaly koutky úst od lehkého úsměvu. Pokud vyjde další díl, ráda si přečtu.

Fíbí
21.02.2016

Problém je, že v anotaci se vykecá všechno. Hrdinka je bývalá agentka, mluví se o její slávě, ale nedozvím se nic konkrétního.

Hella
27.12.2015

Nečekaně skvělá detektivka s 60-ti letou bývalou agentkou FBI. Jeden víkendový den jsem kvůli téhle knize nedělala skoro nic jiného, než že jsem četla... a stálo to za to! Doporučuji!

kneslova
25.09.2015

Tato kniha mě příjemně překvapila, hlavní hrdinka 59 letá dáma, ale pozor, není to jako slečna Marplová, je to akční žena , agentka FBI. A celý příběh, úžasně čtivá kniha, občas se prostě i uchechtnete .... já jsem spokojená a není nic, co by se muselo vytknout, přečtěte si to...

Šárka5875
19.09.2015

Zajímavý thriller s neotřelou hlavní hrdinkou, téměř šedesátiletou agentkou ve výslužbě. Myslím, že díky této postavě si kniha získá sympatie čtenářů a milovníků napínavého žánru. Více v mé recenzi zde na databázi.

kikies
07.09.2015

Jsem opravdu velice ráda, když mezi thrillery objevím něco nového, obzvláště když je trh zaplavován dalšími a dalšími díly, která se trumfují už jen čím dál tím děsivějšími a propracovanějšími zločiny... A padesátiletá agentka ve výslužbě, přesto pořád v kondici, je opravdu velice svěží novinkou. Upřímně si asi tuto akční "babču" s mopslíkem u každé nohy a zbraní za pasem nedokážu moc představit, ale to vůbec ničemu nevadí. Moc ráda si o Brigid přečtu něco dalšího.

Aires
16.08.2015

Znáte už Brigid Quinnovou? Temperamentní dámu na prahu šedesátky, která loví vrahy, jako by nic a na potkání trousí vtipné hlášky? Jestli ne, je nejvyšší čas se seznámit :) I přes pokročilý věk Brigid nemá problém pronásledovat vrahy a kniha je tak plná akce. Zápletka je dobře promyšlená a v knize vás čeká spousta překvapivých zvratů :) Je to výborný thriller, ke kterému se ráda někdy vrátím :)

DariDerek
13.08.2015

recenze mi dala zabrat, těžko najdu slova, abych tu knihu vyzdvihla, tak jak by být vyzdvižena měla :D v záložce recenze najdete více :D


Autor a jeho další knihy

Becky Masterman

Becky Masterman
americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených44x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených5x
v Knihotéce27x
v Chystám se číst43x
v Chci si koupit6x