Agatha Raisinová a manžel na zabití

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ráno ve svatební den Agathy a Jamese se zdálo být bez mráčku. Čas jejich štěstí však vypršel, když se v kostele objevil její manžel Jimmy, o němž si myslela, že je už dávno mrtvý. Agatha by ho nejraději hned u oltáře zaškrtila, protože James kvůli němu zrušil zasnoubení. Druhý den ráno je Jimmy nalezen mrtvý a Agatha s Jamesem budou muset spojit síly, aby se zbavili podezření, že mu k tomu pomohli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229916/big_agatha-raisinova-agatha-raisinova-a-6oA-229916.jpg 495
Série:

Agatha Raisinová 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Motto
Originální název:

Agatha Raisin and the Murderous Marriage, 1996


více info...
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Agatha Raisinová a manžel na zabití

Marcik7
16. května

Odpočinková detektivka bez potoků krve. Je až dojemné, jak Agatha brání obyčejné lidičky ze svého nového domova.

čef
27. února

Obálka vypadá jako u humoristického dílka, ale jedná se o starosvětskou detektivku. Žádné velké napětí se, přes docela slušný počet zavražděných, nekoná. Amatérské vyšetřování postupuje pomalu ale jistě, policie tápe a tápe a je nakonec postavena před hotovou věc. Styl je věcný bez zvláštních okrasných kudrlinek a to je asi tak to nejlepší na této knížečce.


Booky84
20.11.2022

Další příjemný a čtivý detektivní příběh z malebného anglického venkova. Okolo Agathy se prostě pořád něco děje, ale ten James mě už trochu štve a mám z něj pocit, že něco tají. Poslední díl bohužel v knihovně nemají, tak mám smůlu. :-(

douchova11
17.01.2022

Super čtení, které nikdy nezklame.

Johny_H.
23.10.2021

Dost dobré sem tam se zasmějete na konci je opět mírné drama atd Klasické odpočinkové čtení lepší kvality.

kamila5406
29.04.2021

(+ SPOILER) Agatha může být ráda že ji nevyšla svatba když ji James podrazil a přivedl jejího bývalého manžela o kterém si myslela že je mrtvý. Nakonec ho opravdu někdo zabil. Pak někdo zabil jejich sousedku a zase je podezřelá Agatha jak to dopadne? Za mě děj nic moc.

TetaBára
06.02.2020

Agatha je milá, drblá, roztomile sobecká, pošetilá, zábavná, věčně zamilovaná, a ještě k tomu se vždycky připlete k nějakému zločinu. Anglický venkov zalidněný osobitými figurkami. Příjemná detektivka, která se dá "slupnout" za jeden večer. Žádný depresívní thriller, odpočinková záležitost.

ivana02
05.10.2019

Pátý, předposlední díl Agathy Raisinové. Opět splnila má očekávání - anglický venkov, vražda, humor - a zachovává si své tři slušné hvězdičky.

1