Agatha Raisinová a manžel na zabití

Ráno ve svatební den Agathy a Jamese se zdálo být bez mráčku. Čas jejich štěstí však vypršel, když se v kostele objevil její manžel Jimmy, o němž si myslela, že je už dávno mrtvý. Agatha by ho nejraději hned u oltáře zaškrtila, protože James kvůli němu zrušil zasnoubení. Druhý den ráno je Jimmy nalezen mrtvý a Agatha s Jamesem budou muset spojit síly, aby se zbavili podezření, že mu k tomu pomohli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229916/big_agatha-raisinova-agatha-raisinova-a-6oA-229916.jpg 483

Agatha Raisinová 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Motto

Agatha Raisin and the Murderous Marriage, 1996

Kniha Agatha Raisinová a manžel na zabití

douchova11

Super čtení, které nikdy nezklame.

Johny_H.
23.10.2021

Dost dobré sem tam se zasmějete na konci je opět mírné drama atd Klasické odpočinkové čtení lepší kvality.

kamila5406
29.04.2021

(+ SPOILER) Agatha může být ráda že ji nevyšla svatba když ji James podrazil a přivedl jejího bývalého manžela o kterém si myslela že je mrtvý. Nakonec ho opravdu někdo zabil. Pak někdo zabil jejich sousedku a zase je podezřelá Agatha jak to dopadne? Za mě děj nic moc.

TetaBára
06.02.2020

Agatha je milá, drblá, roztomile sobecká, pošetilá, zábavná, věčně zamilovaná, a ještě k tomu se vždycky připlete k nějakému zločinu. Anglický venkov zalidněný osobitými figurkami. Příjemná detektivka, která se dá "slupnout" za jeden večer. Žádný depresívní thriller, odpočinková záležitost.

ivana02
05.10.2019

Pátý, předposlední díl Agathy Raisinové. Opět splnila má očekávání - anglický venkov, vražda, humor - a zachovává si své tři slušné hvězdičky.

EvaApple
28.08.2019

jeden z těch lepších příběhu Agathy Raisinové, určitě doporučuji na delší cesty metrem :-)

LisaEla
16.07.2019

Na tomto díle jsem ocenila, že jsme se něco víc dozvěděli z minulosti Agathy. i ve vztahu k Laceymu mi připadala normálnější a vtipnější. Nicméně detektivní zápletka postrádá trochu víc hloubky. A méně vražd někdy znamená více, tak jako v prvních dílech. Opět mám poznámky k překladu, jakoby měl překladatel místy problém najít správné slovo ze současné spisovné češtiny - působí místy lehce rušivým dojmem.

Ana72154
11.05.2019

Tak to jsem teda nečekala. Ten konec... Škoda, že šesté pokračování v knihovně nemají a zda se mi zbytečné ho kupovat, když vím, že tu knihu už nebudu možná číst podruhé....