jllv jllv komentáře u knih

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Zezačátku jsem měla trochu problém se začíst, nevím proč.
Po půlce knihy jsem se do toho ale ponořila a stránky pak už pěkně ubíhaly.

16.04.2024 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Opět skvělá knížka od této autorky.

Tento typ knížek jsem nikdy nevyhledávala, ale mám nějaký divný období :-D
Ale tohle se čte prostě samo.
První 3 knížky fakt super.
Cítit znovu se mi asi zatím líbil nejvíc.

30.12.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Wau. Mě se to líbilo dost. Být v roli Cass, tak se zblázním ještě dřív ????

29.09.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Opět skvělá jako "V lese visí anděl" :-)

17.11.2017 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Nebylo to úplně špatný. Chvilka mě kniha bavila, chvilkama ne. Ale předchozí 2 knihy od autorky se mi líbily mnohem více.

14.04.2017 3 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Nemohla jsem se vůbec začíšt. Posledních asi 20 stran mě překvapilo, ale i tak celkový dojem z knížky to nezachránilo.

22.02.2017 2 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Příjemná oddychovka, která se četla sama.

11.01.2017 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Příběh byl zajímavý, ale nesedl mi styl psaní. Jelikož jsem chtěla vědět jak to bylo, tak jsem se nutila knihu přečíst. Ale sedly mi krátké kapitoly (kolem 5 stránek).

30.11.2016 3 z 5

Ve stínu cypřišů Ve stínu cypřišů Diane Chamberlain

Další skvělá kniha od teto autorky :-)

26.07.2016 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Téma příběhu je pěkný, o tom nepochybuji. Ale mám veliký problém se začíst. Jsem v pulce a už podruhé se mi stalo, že jsem na knihu 3-4dny nesahla.

23.07.2016 2 z 5

Prijemna oddechovka :-)

10.07.2016 4 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Knížka se mi líbila od první stránky. Konec opravdu překvapil, něco takového jsem fakt nečekala :-)

01.07.2016 5 z 5

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Prvni cast se mi cetla spatne. Dokonce jsem knihu chtela odložit. Nakonec jsem se kousla a cetla dal. od druhe casti uz to bylo o mnoho lepsi. Ale i presto, ze se to pak rozjelo, tak davam je 3 hvezdicky.

28.06.2016 2 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Diane Chamberlain

Druha kniha od této autorky a jsem opět nadšená. Její styl mi prostě sedí. Knížka se čte sama, příběh se mi libil, byla jsem zvědavá jak to vše bylo. Těším se na její další knihy.

20.05.2016 5 z 5

Kde se touláš, Bernadetto Kde se touláš, Bernadetto Maria Semple

Nevím co napsat. Kniha mě až tak nenadchla. Vtipná mi až tak nepřišla. Styl psaní - Email, články, dopisy - mi úplně nesedl.

17.05.2016 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Výborná kniha, chytlavá, od první stránky mě pohltila.

15.05.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Nádhera. Hodně se mi příběh líbil. Knížka se četla pěkně :-)

06.02.2016 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Najednu stranu se mi knížka líbila, nadruhou jsem trochu zklamaná. Jednou se mi kapitola četla naprosto krásně a chtěla jsem vědět, co bude dál a pak přišla kapitola, která mě nudila a nemohla jsem se začíst. Občas jsem se neorientovala, o jakou časovou linii jde.

09.12.2015 3 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Velmi dobrá knížka. Měla jsem problém se zezačátku začíst, ale pak jsem se do toho dostala a super. Příběh vypravěný z více úhlů pohledů se mi líbil.

25.11.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

kniha mě vůbec nezaujala. Už od první stránky jsem nebyla schopna se pořádně začíst a vlastně od začátku jsem si přála už poslední stránku. Prostě mě nebavila a vracet se k ní nebudu.

18.07.2015 2 z 5