JitkazPlzně JitkazPlzně komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Opět přečteno jedním dechem. Nechápu, jak to spisovatelka dělá, že se to čte samo. Děkuji, že žiji v této luxusní době. Doporučuji jako povinnou četbu!

10.07.2021 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Moje druhá kniha od VH (po Anežce) a tedy ještě větší nálož bezmoci. Kniha se čte lehce, ale ten příběh je sakra těžký. Tušila jsem od prvních stránek, co se stane, ale pořád doufala, že to tak nebude.. Ach jo... Mám devítiletou dceru a puklo by mi srdce, kdyby se jí něco takové přihodilo. Uff. Číst knihy od této autorky si už zakazuji, i když píše skvěle.

30.09.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

No to jsem si tedy dala.. Bulela jsem celý večer. Přečteno za jeden den. Silný příběh.

27.04.2020 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Nenechte se odradit tloušťkou knihy. Je výborná a donutí vás vyhledat si ještě více informací. A možná i zajet na výlet.

18.06.2023 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Četla jsem ji asi v patnácti a moc se mi líbila. Vtipně napsané. Někdo má dluhy, někdo žaludeční vředy, my máme foxteriéra..

11.07.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Tak přečteno za dva dny. Ale tedy jsem asi naivní, ale myslím, že takové povahy, jaké jsou v knize představeny, u nás v dědině nemáme. Věřím, že obecně to tak špatné nebude. Postavy v knize jsou plné hořkosti. Nikdo mi nebyl moc sympatický. Ale knihu doporučuji.

11.05.2020 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tak četlo se to dobře, to jo.. Občas jsem se zasmála, občas ukápla slza. Ale Eliška mi trochu vadila. Nevím, možná závidím. Koho potkala, ten jí hned chtěl a miloval. Vážně to tak funguje? Jsem holt z jiného města :). Ale určitě doporučuji jako čtivou knihu na dovolenou.

26.09.2020 3 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Super kniha. Doporučuji rodičům nejen divných děti. Dcera poslouchala jako audioknihu a moc se jí ti líbilo. Myslím, že by to mohl být i pěkný film.

17.02.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Prvních pár stránek jsem si myslela, že je to úvod k něčemu, co se teprve rozjede, ale ono to bylo pořád jen takové vyprávění o jedné rodině. Takové babičkovské :) Ale četlo se to hezky, to jo..

07.10.2020 2 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Pěkné. Mám ráda styl autorky. Moc jsem si přála, aby byl konec pozitivní. Viktor je fajn kluk a babi taková, jaká má být každá babička. Hodná, starostlivá a až moc pracovitá. Nevím, jestli taková zvládnu být.

17.09.2022 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Uff. Jdu obejmout své děti a ujistit je, že jsem tady vždy pro ně. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Bylo mi z ní úzko. Ale doporučuji!

11.06.2020 4 z 5

Tohle jsem udělal Tohle jsem udělal Ann Dee Ellis

Knihu jsem půjčila v knihovně pro desetiletou dceru. Nejprve jsem si ji přečetla sama. Je určena spíše starším dětem, tak abych věděla, jestli je pro dceru vůbec vhodná. Přečíst by si ji měli všichni, kteří mají děti nebo s dětmi pracují. Po přečtení je mi trochu úzko...

18.06.2023 5 z 5