JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Dávám 2* a to ještě s bídou...jednu dávám za obálku, ta je moc hezká a druhou za ten začátek.Říkala jsem si že to bude super kniha, ale co ten konec?NE!Za mně velké špatné.

04.01.2022 2 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Kniha se hezky četla, bavila mě, ale jak už tu bylo několikrát zmiňováno....autorka umí psát mnohem lépe.

24.12.2021 3 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Od knihy jsem nic nečekala, o to víc jsem byla překvapená.Kniha se četla dobře, ale bylo mi u ní dost úzko teda :-( Konec jsem nečekala, pro mně velké překvapení.

02.11.2021 3 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Z knihy jsem tedy moc nadšená nebyla.V této knize mi vadilo to "přepínání mezi Ninou a Danielem(než jsem si uvědomila vždycky koho vlastně čtu), chvílemi až nuda a konec na můj vkus až moc akční a přitažený za vlasy.Ursulu mám ráda, ale tato kniha tedy za mně opravdu NE!S bídou dávám 3*

13.10.2021 3 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Kniha mohla mít klidně méně stran, přišlo mi to celé zdlouhavé a chvílemi jsem se úplně ztrácela a nudila.
První díl byl rozhodně lepší.

18.04.2021 3 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Nebylo to vůbec špatné.Ja tento typ knížek a la "Deset malých černoušků" miluju....samota, parta lidí, mrtvola, někdo z nich je vrah.I tato kniha se mi líbila, je zvláštně psaná, ale souhlasím s některými komentáři, že mohla mít klidně méně stran.Do konce knihy nevíte (i když všichni čtenáři určitě hned tuší)kdo je tím mrtvým/mrtvou a do konce netušite kdo je vrah a proč (opravdu jsem nevěděla).
Za přečtení rozhodně stojí!

07.04.2021 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Nelíbil se mi styl psaní, Malin mi " k srdci nepřirostla" a už mi lezlo na nervy to neustále zmiňované horko.Do půlky nuda, pak se něco trochu děje, ale za mě opravdu ne.

05.11.2020 2 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Tak tento typ thrillerů mě baví! Ponuré místo, divní lidé, bouře, žádný signál......do poslední chvíle jsem netušila, kdo to všechno má na svědomí.Super kniha, doporučuji!

17.04.2020 4 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Ne, toto ne! Pořád jsem knize chtěla dát šanci, ale i po 80 stranách tlachání o ničem, furt jen stěžování si, jsem musela přeskakovat stránky, což dělám opravdu výjimečně.Za mně jedna velká nuda a vůbec nechápu ta velká hodnocení.Za co?

04.02.2020 1 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Čekala jsem úplně něco jiného.Začátek se vlekl, v půlce už to bylo trochu lepší a konec jsem teda trochu tušila, takže žádné velké překvapení, akorat teda mi z toho bylo smutno :-( .No za mně taková průměrná kniha.

02.07.2019 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Tak toto fakt ne! Ani nevim jestli mohu vůbec hodnotit, když jsem knihu nedočetla, ale teda to se nedalo!Hanna mě neskutečně štvala, mrcha malá a celkově všechny postavy mi byli nesympatické.Brrrr, ještě že jsem si knihu jen vypůjčila a nekupovala.

10.06.2019 1 z 5

Trajekt Trajekt Mats Strandberg

Tak toto ne....myslela jsem si ze to bude thriller, ale je to spis špatné sci-fi či co vlastne.A obcas jsem se tam ztracela v postavach a i jsem musela preskakovat strany, jinak bych to fakt nedala.

30.04.2019 2 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tak za mně teda nejslabší kniha celé série.Jeden případ a hrozně rozvleklý, zamotaný.Kdo je vrahem není těžké uhodnout a přitom se to tak natahovalo, zamotávalo.Na další knihu se ale těším a doufám, že už to bude zas ten " starý, dobrý" Minnier :-)

30.03.2019 3 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Kniha se mi dostala do ruky náhodou v knihovně, kdy mi jí doporučila paní knihovnice se slovy " tu si musíte prostě přečíst".No vůbec nevím co ke knize napsat.Na jednu stranu úžasná (plno zvratů a chvílemi fakt hodně napínavá)a na druhou stranu zbytečně rozvleklá a vše bylo celkem předvídatelné.Ale i tak stojí určitě za přečtení ;-)

13.01.2019 3 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Dost nereálné, ale četlo se to dobře :-)Konec pro mě dost překvapivý.

21.10.2018 3 z 5

Vstupenka do ráje Vstupenka do ráje Lenka Lanczová

Jsem ráda že LL napsala konečně něco i pro starší generaci.Jeji knihy jsem četla v pubertě a byly super, ale teď už mě nebaví číst trable patnáctiletých, tudíž mi tato kniha fakt sedla.Super oddechovka a hlavně ze života :-)A hlavní hrdinka Laura??? Neskutečně mě štvala!!!:-)

28.07.2018 3 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

No jako kniha super, o tom žádná :-) Napínavá, zajímavá, bavila mě, ale dle hodnocení (91% a všichni hodnotili min.4 *) bych čekala mnohem, mnohem větší pecku.Každopádně další díl si rozhodně koupím :-)

10.04.2018 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Podle mně trochu slabší než předchozí knihy, ale stejně super :-) Už se těším na další pokračování, snad co nejdříve bude :-)

02.04.2018 4 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Taková průměrná detektivka.Neurazi, nenadchne.

24.02.2018 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha se mi hrozně těžko četla, byla tak divně psaná.Příběh nereálný a konec knihy mě zklamal úplně.Pro mě ztráta času.

21.01.2018 2 z 5