Vstupenka do ráje

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sympatická Laura, hlavní hrdinka nového románu, má na krku takřka čtyřicítku, manžela, dvě dcery, práci, která ji vysiluje, ale docela baví, a rodinu, která ji baví a občas taky pěkně vysiluje. Laura by mohla být spokojená a šťastná. A taky je. Skoro. Až na ten stereotyp. Všechno je pořád dokola, do práce, z práce, uvařit, vyprat, vyžehlit, zkontrolovat úkoly... Navíc „víkendové“ manželství s Tomášem, řidičem kamionu, za ty roky také trošku zevšednělo, horká vášnivá zamilovanost kamsi vyprchala a ve vztahu, vlastně docela stabilním a pěkném, Lauře něco chybí. A pak se objeví o deset let mladší Marek a rázem je všechno jinak. Život i sex je tak krásný, když si ho člověk umí správně užít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95161/vstupenka-do-raje-95161.jpg 3.7283
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Víkend
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Vstupenka do ráje

Přidat komentář
Monika1180
17. dubna

Poslední Lanczovka, která mi chyběla přečíst. A nezklamala. Super knížka, čtivá, ze života...ale tentokrát mě hlavní hrdinka strašně vytáčela, kolikrát jsem se u čtení zastavila a řekla "to nééé, ty jsi fakt blbáááá", ale i přesto jsem jí na konci fandila a doufala...
Líbila se mi moc, určitě doporučuju.

gargamelka
23.12.2019

Knížka maličko slabší, přesto se čte dobře. Příběh ze života. Hlavní hrdinka Laura, chvilkové pobláznění, únik ze stereotypu, manžel kamioňák, víra, že si zajda najde práci a nebude muset mít vše na hrbu... Nejen muži spálí mosty.


Verika
29.08.2019

Knížka se četla dobře, stránky utíkaly. Příběh ze života, jen doufám, že většina žen není tak naivní jako hlavní hrdinka.

veronika9761
25.08.2019

Knizka o tom, jak se nevyplaci utikat ze stereotypu. Velmi poucne.

Aknel26
21.08.2019

Ty novější knihy jsou prostě slabší. Laura si nevážila dobrého bydla, abych tak po vzoru našich babiček zhodnotila její chování. Dost dobře nechápu, jak se někdo může ve spokojeném vztahu nudit a jít za svým navzdory štěstí vlastních dětí, kterých mi bylo opravdu líto – takže jsem byla z knihy i z hlavní hrdinky (sobecké, a přitom naivní) hodně rozčarovaná.

Hřibče
16.06.2019

První Lanczovka, kterou jsem nedočetla. Nebyla jsem se schopná přenést přes nesympatie k hlavní hrdince. Knihu jsem dočetla do půlky a pak jsem to vzdala. Chápu, že hlavní hrdinka byla citově i sexuálně vyprahlá, ale číst o ženské, která uvažuje jen rozkrokem, mě prostě nebavilo.

Silencia
25.03.2019

Ta hrdinka byla vážně blbá. Nicméně kniha byla čtivá, ostatně jako všechny lanczovky. A já jsem přesvědčena, že některé ženy takhle tupé skutečně jsou, proto to ani autoce nelze vyčítat. Třeba se v tom někdo najde a poučí. Styl psaní moc komentovat nechci. Vyrostla jsem na tom, tehdy to bylo fajn. Teď už tolik není, ale k lanczovkám to tak nějak asi patří. I když je pravda, že ICQ už vážně není v kurzu.

u_marketa
24.01.2019

Autorka se postupem času nevypsala. Její knihu jsem četla po dlouhých letech, ale bylo v ní všechno, co mi vadilo už v teenagerovském věku - špatná stylistika, odbyté užívání slov (např. "náš vztah je učebnicový" - co to je učebnicový, navíc si troufnu říct, že v této podobě, jak je popsán v knize, by ho žádná učebnice nedoporučila). Postavy si vyměňují většinou banální repliky... No a k tomu to vypadá, že ta kniha byla rozepsaná tak deset let, protože jsou tam na rok 2011 zastaralé reálie. Možná už mám horší paměť, ale v roce 2011 bylo přece už Bravo dávno out a ICQ jakbysmet, to už jsme všichni měli Facebooky. Nemluvě o tom, že málokterá patnáctiletá holka měla tenkrát jako oblíbenou kapelu 100 zvířat, to bych spíš věřila její matce. Nicméně příběh mě nakonec strhnul, jako varování je to super a velmi uvěřitelné.

1

Doporučujeme

Sebemilenec
Sebemilenec
Otcomilky
Otcomilky
Krotitelka snů
Krotitelka snů
Dobře mi tak
Dobře mi tak