jitka7 jitka7 komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tato kniha mě bavila, hlavně na začátku jsem se pěkně smála :) Allie i Dean jsou sympatické postavy. Nebylo to pro mě ani přeslazené a nereálné. Líbilo se mi, že Dean měl přesně takovou povahu, jakou člověk čekal, když četl předešlé díly. Líbil se mi i kontratst obou postav a jak každý hledí a řeší problémy jinak. Pěkné, čtivé, zábavné.

29.10.2018 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Mě se zatím z téhle série líbil pouze Plán. Ten neměl chybu. Tohle bylo, nevím. John byl vytrvalý, až jsem si říkala, jestli mu to za to stojí, protože já bych Sabrinu už jaksi kopla do zadku. Sabrina byla chytrá, přesto trošku hloupá, sobecká a paličatá a asi proto mě kniha trošku zklamala.

20.03.2018 2 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Dávám jednu hvězdičku proto, že se mi líbil první díl a pořád doufám, že další budou podobné té první knize. Je to tak jako u mnohých jiných autorů. První kniha ze série je suprová a další ztrácejí na síle. Na příběh o Johnym jsem se těšila a teda naprosté zklamání... už tak nějak od začátku té knihy. Grace mi nebyla tak nějak sympatická vůbec. Bylo to fakt dost trapné. Hlavní hrdinka tvrdohlavá jako mezek a John splnil i nemožné z jejich přání, protože se prostě najednou bezhlavě zamiloval. Byl by schopen ji snést i modré z nebe :)))) Hrozná škoda, čekala jsem, že to bude vtipnější, zábavnější... už jen z toho, jaký obrázek si o Johnym uděláte v prvním díle. Tohle se bohužel pro mě moc nepovedlo.

19.01.2017 1 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Pane bože, to bylo utrpení. Teda začátek.. dobrý. Téma dobrý, člověk si říká, jak se tohle dá zvládnout být filmová hvězda... ale když máte za sebou sto stran, tak vlastně zjistíte, že se nic neděje... to samé je u strany 200 atd... Jak někdo dokáže takový příběh nacpat do dvou knih a z toho jedna má 600 stran. Byl to děs. Ve zkratce, on herec - ona smrtelník :) potkají se, kamarádí, zamilují, chtějí se, žárlí, pak je něco mezi koncem a nekoncem, udobření a různé intriky. Dobrý, ale nabouchat to na tolik stran, to bylo šílené. Divila jsem se, že tam nebylo dopodrobna popsané, jak Taryn míchá drink, možná to stálo za to, napsat to na jednu stránku. Téhle knížce se budu obloukem vyhýbat a číst ji už nikdy nebudu. Ve finále zjistíte, že to bylo naprosto o ničem, protože i kdyby se vám líbil styl psaní a téma této knihy, tak vás ten počet stran a dopodrobný výpis všeho, co se stalo.... to vás prostě unudí a odradí.

27.10.2016 1 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Tak autorka nezklamala. Ani ji nenudu nazývat spisovatelkou, protože tak to fakt není :)) A jelikož je to podle mě lepší než předchozí díly, tak dávám aspoň jednu hvězdičku. Čekala jsem, že se autorka poučí ze svých předešlých knih, projde si kritiku a začne opravu psát. Nestalo se tak. Nejtrapnější je nenažranost spisovatelky, která napíše knihu, která má přes 500 stran a končí stejně jako první díl... takže opět můžeme čekat 3 knihy z pohledu Greye. No tak to je dost ubohé. Měl to být dolněk, mělo to jednou knihou končit a člověk se měl něco dozvědět o Greyovi. Takhle jsme se dozvěděli to, že Grey nebyl ani trošku tvrďák, ani moc dominantní a o nějakých démonech není v knize skoro nic... takže bych asi paní autorce zatleskala, že přestože dokáže psát takový odpad, i tak se ji velmi daří.

19.02.2016 1 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Dávám plný počet hvězdiček. Né že by to bylo veledílo. Ale konečně kniha, která se věnuje jen ženě. Věnuje se ženě, aby získala sebedůvěru, rozkvetla a připadala si krásná a žádostivá. Super námět, hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická. No která žena by nechtěla něco podobného zažít. Ruku na srdce :)

23.05.2015 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Ten příběh mě nedokázal pohltit, vcucnout a zaujmout. Vůbec bych netvrdila, že je kniha nějak špatná. Určitě se najde mnoho, kteří budou naprosto spokojení. Pro mě se to strašně pak už vleklo, nemělo to moc jiskru. Ani mi nepřišlo, že by tam byla nějaká akce. Hlavní hrdinové byli úplně na pohodu. Jen mi tomu něco hold chybělo. Ale určitě doporučuji přečíst. Každý, kdo má rád knihy Ward si bude asi libovat.

09.11.2021 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha se mi moc líbila. Celý ten příběh byl zajímavý. Na povrchu se kdeco nějak tváří a pod povrchem je to všechno úplně jinak. Příběh mě zaujal, ten děj a vývoj mě velmi zaujal. Sama jsem si představovala, jaké to asi musí být. Moc pěkná kniha.

12.10.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Možná to není špatná kniha. Mě nijak nenadchla. Bylo to jak na houpačce. Jake měl možná Gillian rád, ale tak tršoku se k ní choval jak k lehké děvě a mě se takovéto knihy moc nelíbí. Ať už příběh dopadl dobře nebo ne. Takové čtení mě moc neláká. Vždycky si prostě říkám, že chlap nestojí za to, když se tak k vám chová.

30.08.2020

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Taková poklidná kniha, žádné přehnané minulosti, přítomnosti. Děj byl dost jednoduchý, rozjelo se to tak nějak až na konci. Přesto je to hezké čtení. Docela i reálný příběh. Hlavní hrdinové jsou oba ok. Rush byl samozřejmě úžasnější. Těším se, co přinese druhý díl.

14.08.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Zatáhnout do prostředí knihy jogu nebyl vůbec špatný tah. Je to neobvyklé a nevšední, na to nejsme my čtenářky zvyklé. Mě se kniha líbila. Líbil se mi osud hlavních hrdinů a konečně se mi strašně zamlouvala hlavní hrdinka.

12.08.2020 4 z 5

Kubula a Kuba Kubikula Kubula a Kuba Kubikula Vladislav Vančura

Jako dítě jsem tu knihu milovala. Jsem ráda, že teď čtu knihy dětem, člověk se tak vrací zpátky, protože normálně bych si asi před 5-ti lety dětské knížky nečetla. A musím říct, že v těch starších je prostě takové to kouzlo, asi toho našeho dětství.

08.01.2020 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Celá tahle série se mi líbila. Přestože to možná zdá se podobné. Já si u takovýchto sérií dám chviličku pauzu a přečtu si jinou knížku a pak mi to tak nepřijde. Bavila jsem se. Líbila se mi ve všech knihách drsnost chlapů a křehkost a kousavost ženských.

08.01.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Viciouse jsem chápala, vždycky za takovýmto jednáním je něco z dětství či nějaká porucha, prostě vám kdysi někdo ublížil, proto vy teď nějakým způsobem ubližujete svému okolí nebo konkrétní osobě. To tak k sobě zapadá. Ale Emilia pro mě byla tak trošku pipka. Jako chápu tu potřebu, že v něm chce vidět vše jen dobré, že má tendenci, i přes to šílené chování, se k němu znovu jakože vracet. Začala mě bavit, až když byla dospělá a i tam bych trošku uvítala nějakou reakci na některé jeho výpady. Někdy mi tyto knihy připadají jako popis BDSM, dominant vs podřízená, ponižující vs ponížená. Někdy bych uvítala, kdyby někdo ženskou postavu vybarvil jako silnou osobnost. Často to v těchto knihách nebývá, což je škoda. Protože muži bývají záporáci často.

08.01.2020 4 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Krásný a dojemný příběh. Bavila jsem se slovní přestřelkou mezi nimi. Knížka ve které nejde jen o sex, ale má poutavý příběh. Určitě si ji ještě ráda přečtu. Postelové scény nejsou popisovány na 5 stránkách a nejsou ob stránku. Vždycky to bylo tak akorát. Líbilo se mi, že to mělo nějaký děj, než vůbec na něco došlo. Vedlejší postavy jsou fajn a příběh krásně doplňují.

21.11.2019 4 z 5

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Naprosto skvělý příběh, vtipný, sarkastický a tak strašně zamotaný a šílený, až jsem se smála a dojala. Krásná kniha, bavila mě od samého začátku.

04.10.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Začalo to dobře. Richard parchant, Katy puťka - dokud se situace nezměnila. Příběh byl dobrý, ale pak byl strašně veliký obrat u Richarda. Bylo to pro mě trošku hůř uvěřitelné a pak to byl slaďáček. Jen a jen slaďáček. Asi jsem čekala, že to bude mít trošku pomalejší průběh. Takový...klapka, stop... jedeme a z Richarda je vlastně úplně jiný člověk.

04.10.2019 3 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Wow... nejdřív jsem si říkala, ježiši, tolik stránek o historickém románu, no to jsem zvědavá. A byla to bomba. Vůbec jsem se nenudila. Callie byla úžasná, chytrá, vtipná, ironická... naprosto mě její postava uchvátila. Stoický Ralston to samé. První román, kde byli skvěle popsané erotické scény, to jsem ani nečekala, byla jsem příjemně překvapena. Doporučuji, teď se chystám na další díl. A strašně by mě zajímal příběh Caliina bratra :)

19.09.2018 4 z 5

On On Carey Heywood

Stačí mi ten obal knihy :)))
docela jsem se zabavila.

24.03.2015 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Za mě to nebylo vůbec špatné. Je to kniha pro mladší ročníky, kdy je život ještě takový najivnější, člověk prožívá první lásky a realita je někdy pak trošičku jiná. Každopádně se to hezky četlo. Něco se mi nelíbilo, ale 10 lidí - 10 různých chutí. A tak to má být.

09.11.2021 3 z 5