Jita160 Jita160 komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Když jsem uviděla obálku knihy tak mě okamžitě napadlo ...ó šéf a bude určitě striptér.
Ach jak jsem se jenom spletla. Originální úvod o nevydařeném rande,tak se potkali Chasea s Reesem.
Malá prsatá kráska Reese, která se snaží být tak moc nedostupná .Odolává co můžu...jenže Chase má neuvěřitelný sexepíl. Má úžasný smysl pro humor a není to žádný snop.
Šéf a jeho zaměstnankyně častý příběh,ale tady to bylo vše v jednom....prostě bomba!!!!

18.11.2021 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Velmi extravagantní autorka pro mě mimozemšťan. Píše příběhy nad kterými by se nemělo zvlášť přemýšlet. Otevřenou myslí se začíst a užívat si to.
Dominantní žena a submisivní muž zaručují že tady o sexuální fantazie nebude nouze. Volné pokračování kde prvotním hrdinou je obraz zemřelého lorda Malcolma Godwicka.
Čtivý sexem nabitý příběh kde i duchové minulosti našli opět své místo.

18.11.2021 4 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

(SPOILER) Tak tohle bylo vážně hodně jiný.....
Nečekejte klasickou lovestory o bohatém,nadutém a arogantním podnikateli,který se zblázní do své sekretářky .
Tady jde o vraha,kriminálníka a grázla,který je naprosto fascinovaný mladou, křehkou a nedotčenou studentkou.
Elysa je vychována od dětství ,že žena může mluvit jenom když je tázána,,uklízet,vařit a rodit děti. Nevyjímaje, že sex samozřejmě až po svatbě a to ještě s mužem, kterého ji vybere otec.
Krutý,drsný a vulgárně napsaný příběh o dvou ztracených duší,kteří se nadechli a začali žít až když se potkali.

16.11.2021 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Určitě podařené pokračování.
Vztah mezi Tru a Jackem se rozvíjí.Oba si museli ve svých životech ujasnit priority aby mohli být spolu, i když minulost jim háže klacky po nohy .
Za mě rozhodně povedená série,rocková drsoně já můžu.

14.11.2021 4 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Milostný trojúhelník do, kterého když spadnete ,tak je jasné ,že to nebude jednoduchá cesta.Tady prostě někdo skončí se zlomeným srdcem.
Tru, hudební novinářka, která je nucena udělat interview se svým kamarádem z dětství a svoji velikou láskou.
Chce být profesionálka,jenže láska ta děsná mrcha opět vyleze na povrch a převáží ji život na ruby.
Jake, rocková hvězda, playboy, pařmen, potížista prostě Bouřlivák.Je přesvědčený ,že mu svět leží u nohou a může mít vše co chce i Tru,která je ovšem už zadaná.
Moc pěkný emoční příběh lásky,bolesti,zrady a hodně trápení.

14.11.2021 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Naprosto skvělá kniha,prostě pecka.Tak vysoké hodnocení si rozhodně zaslouží.
Možná se měla jmenovat Chlap snu, protože Tristana si takového rozhodně představují.
Ještě u žádné knížky jsem se tak nenasmála,naprosté výbuchy smíchu až mě tekly slzy.
Clarie s Tristanem to uměli jak se slovy tak i v posteli.Ale asi nejvtipnější dialogy byly, když se do nich zapojili ty tři smradi :-D
Krásný emoční a vzestupující příběh od, kterého jsem se nemohla odtrhnout.A v závěru mě bylo líto, že je už konec. Chtěla bych číst dál až tak mě to bavilo.
Spisovatelku si zařazují mezi své oblíbené a už netrpělivě čekám na další pokračování o zbývajících bratrech.
Rozhodně doporučuji!!!!

14.11.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tento žánr mám v knížkách velmi ráda.Bohatej snob, šéf a jeho úžasná, chytrá a samozřejmě krásná zaměstnankyně. To prostě neomrzí.
Tady, ale musím ocenit ,že jí nechybí vtip a detektivní zápletka,která dala knížce tu pravou čtivost.
Emili jsem velmi fandila a moc mě bavilo jak ke konci dala svému šéfovi pořádně zabrat....
Příjemný erotikou nabitý příběh,který jsem zhltla za jen den.
Věřím ,že i další bratři Milesovi nám ukážou ,že když se objeví ta správná žena jsou ochotni pro ni i hory přenášet :-D:-D:-D

06.11.2021 5 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Marodím a myslím že kniha Pusinky je asi ta nejlepší do postele :-D nebudu myslet,budu jenom snít.
Vzpomínky na všechna poprvé,prví láska,sex, zklamání a bolest kterou holka cítí když je po ní.Máte pocit, že pro vás skončil život:-)
Nostalgie která mě vrátila v čase.
Retro příběh Lenky a Dana který se odehrává ještě před revolucí,bože vážně jsme byly takové střeva?
Žárlivost Lenky a její nesmyslné zákazy vůči Danovy mě braly dech ,ale možná je to už tím časem který prošel.
Nejsem vůbec přesvědčená ,že by se kniha mohla líbit dnešním náctiletým dívkám....někdy si říkám,když mluvím s vlastní dcerou ,že si myslí že jsme žili v jeskyních:-D:-D:-D.
Takže diky Stanislave Rudolfe za Pusinky.

06.11.2021 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Chcete si přečíst něco, když vám není dobře a vše stojí za starou belu?Potom sáhněte po knížce Neohlížej se. No jo kdyby to tak jenom šlo, že???
Samanta, která ztratí paměť a zjišťuje o sobě jenom špatné věci.
Bývala bezcitnou zbohatlickou mrchou.Zlou dcerou,špatnou kamarádkou a provokativní přítelkyni.
Dostala druhou šanci na nový začátek ,začít dělat věci líp a chovat se k lidem slušně.
Napínavý,drsný a dojemný příběh s úžasnou zápletkou.
Bylo to jak puzzle, které do sebe skvělé zapadá...moc jsem si to užila.
Pro mě příjemná změna od erotických románu ,které upřednostňují.
Možná každý znás by někdy uvítal ztrátu paměti :-D:-D:-D
Rozhodně doporučuji!!!!

05.11.2021 5 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Z pohledu může se mě příběh čte vždy mnohem líp.
Jsou to pro mě Mimoni, kterým asi nikdy neporozumím...Proto ráda čtu o tom co a jak vnímají a proč dělají co dělají.
Fajn pokračování, příjemně navazuje na první díl.

01.11.2021 3 z 5

On On Carey Heywood

Za mě ,rozhodně lepší obal než vnitřek knihy.
Slaďoučký příběh dětské lásky, který musel skončit odloučením a zlomeným srdcem.
Samozřejmě u takových knih se dobře vypne
Víme jak vše skončí a to je to hlavní.

01.11.2021 2 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

No opět moc krásný příběh lásky...proč ne,když se svět kolem nás zbláznil :-D:-D:-D.
Tito potetovaní a opiercingovaní kluci vás nemůžou omrzet.
Rowdy si vybral v dětství tu nesprávnou sestru.Zklamal se a zahořkl.Užíval si života jako bohém do té doby než se ta pravá sestra objevila u něho v taterském salónu.
Salem ,velmi nadaná a ambiciózní žena, na svého kamaráda z dětství nikdy nezapomněla s rozjíždí zkoušku ohněm. Je schopen Rowdy milovat Salem víc než její sestru Poppy???

01.11.2021 4 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Může láska překonat bolest?

Druhý díl asi lepší, už to nebyl horor v sexu, ale psycho v sexu :-D:-D:-D
Díky tomuto pokračování už více chápu kněze Sorena a jeho pohnutky k sadomasochismu. I když ani tady jsem si ho nemohla oblíbit. Je to velmi komplikovaný,poškozený tyran se spoustou démonů.
Nora jeho veliká láska,která je mu oddána tělem i duší. Teď se uchyluje do ústraní aby ochránila svého spasitele.
Bere sebou Michaela a zasvědcuje ho do tajů bolesti ,vášně a lásky jako jeho domina.Michael je andělský přitažlivý, nevinný a v dětství týraný mladík,který si
prošel peklem.
Velmi netradiční a originální příběh propletený církví.
Jsem velká milovnice erotických románu, takže já nemohu jinak než doporučit tuto ujeťárnu, která urcitě není pro každého.

26.10.2021 5 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

(SPOILER) Moje oblíbená šílená spisovatelka, kterou čtu ráda, protože nepíše normálně,provokuje. Každá kniha je jak horor v sexu, originální, děsivá.
Pokaždé si říkám,to nemyslí vážně, tohle přece neee!!!!
Siréna, už jen název zavádí ,že to bude hukot jako v úle. Živelný příběh, žádné klišé.
Nora je spisovatelka erotických románu, která je zamilovaná do tří mužů.
Ten hlavní a nejdůležitější v jejím životě je kněz sadomasochista, který má s Norou BDSM vztah.
Druhý je rektor její nejnovější knihy, který je jí uchvácen i když nechápe její zvrácené choudky.
No a třetí je Wesley, její benjamínek, spolubydlící a panic s kterým má skoro mateřský i když velmi netradiční vztah.
Chapu, že tato autorka nemá své příznivce ,ale já ji žeru...

25.10.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Vážně nádherný milostný příběh.
Tohle si zaslouží plný počet hvězd, to se vážně moc povedlo.
Příběh měl všechno co v knihách chci .
Vzrušení, tajemství,nenávist,bolest,zradu, nemoc,lásku a hlavně úžasný epilog.
Fajn super čtení...moc doporučuji.

24.10.2021 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tady je jasné,že někdo odejde se zlomeným srdcem.Ve třech to prostě málo komu klape.
Amber má velmi těžké rozhodnutí.
Ale rozhodne se podle svého srdce.
Krásný romantický příběh...není nad čím moc přemýšlet a děj je velmi příjemný a čtivý.

24.10.2021 4 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

No to bylo počteníčko!!!!
Daira a Penn jako kočka s myší.
Krásný ,místy hodně drsný příběh o pomstě, lásce, přátelství a vztazích.
Není to příběh jen pro mladé,ale i pro nás starší, protože si tu prolíná i vztah mezi rodiči a jejich dospívající dcerou (rozmazleným frackem).
Tato série bude určitě stejně dobrá jako ta předešlá...protože jak se říká,jabko nepadlo daleko od stromu.
Rozhodně doporučuji!!!

24.10.2021 5 z 5

Ovládnutá Ovládnutá Portia Da Costa

Je to opravdu čtivá série ,to se jí nemůže upřít. Ale pro mě byla taková prázdná i když o sexu čtu ráda tak tady jsem přesycená.
Ti dva se sice miluji,ale mě tam chybí nějaké wow.A konec naprosto urychlený bez nějakého hlubšího a vřelého ukončení.
No jo co chceme po SM? :-D:-D:-D

Nespoutaná Nespoutaná Portia Da Costa

Druhý díl asi lepší.I když samozřejmě sexu je tam pořád moc až vela.
Lizzie je velmi vášnivá a John, který už ví co má ráda se jí nemůže nabažit a plní ji všechna perverzní přání.
Děj se začíná pomalu rozjíždět.John má záhadnou minulost a kostlivce ve skříni o kterých nehodlá mluvit....
Že by třetí díl překvapil????

Svedená Svedená Portia Da Costa

Myslela jsem si, že si přečtu příjemný příběh s nádechem sexu.
No a dostala jsem sex, hodně sexu a ještě více sexu. Příběh se v tom všem a v SM praktikách úplně vytratil.
Lizzy je šťastná a odvážná žena.
Pozná bohatého i když o hodně staršího muže, který ji nesmírně přitahuje.Přesto že je pro ni naprosto cizí ,přece jenom s ním prožije noc plnou vášně,touhy,dominance a sexu.
Předpokládám že se děj více rozjede v dalším díle.