Anděl

Žádná stopka neochrání srdce. Slavná autorka erotických románů a vyhlášená profesionální domina Nora Sutherlinová udělá něco, s čím nikdo nepočítá: uchýlí se na venkov. Její hostitel, hříšně bohatý Griffin Fiske, muž bez zábran a studu, je Nořinou přítomností na svém přepychovém sídle nadšený. Ještě víc ho ale těší, že slavná Nora s sebou přivezla mladého, nezkušeného a andělsky přitažlivého Michaela. Michael, nad kterým Nora drží ochrannou ruku, je sice tajemný, ale rozhodně ne tolik jako Nořin milenec a kněz Soren. Co se dozvíme o vzrušujícím vztahu poznamenaném jizvami na duši i na těle? A proč se kolem Sorena ochomýtá mladá novinářka? Jaká tajemství skrývá Michael? Může láska překonat bolest?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433550/big_andel-YAv-433550.jpg 4.141

Rození hříšníci / Rodení hriešnici 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Zelený kocúr

The Angel, 2012

Kniha Anděl

Jita160

Může láska překonat bolest?

Druhý díl asi lepší, už to nebyl horor v sexu, ale psycho v sexu :-D:-D:-D
Díky tomuto pokračování už více chápu kněze Sorena a jeho pohnutky k sadomasochismu. I když ani tady jsem si ho nemohla oblíbit. Je to velmi komplikovaný,poškozený tyran se spoustou démonů.
Nora jeho veliká láska,která je mu oddána tělem i duší. Teď se uchyluje do ústraní aby ochránila svého spasitele.
Bere sebou Michaela a zasvědcuje ho do tajů bolesti ,vášně a lásky jako jeho domina.Michael je andělský přitažlivý, nevinný a v dětství týraný mladík,který si
prošel peklem.
Velmi netradiční a originální příběh propletený církví.
Jsem velká milovnice erotických románu, takže já nemohu jinak než doporučit tuto ujeťárnu, která urcitě není pro každého.

DreamerX9

Říkám si kde to všechno autorka bere? Musí být zajímavé se s ní potkat když víte že píše tohle :D jinak souhlasím píše čtive a s ničím a nikým se nemaže žádná uvzdychana romantická knížka ale tak jak to má být.

KláraH.

Tak tohle pro mě bylo jako číst znovu Lady Fuckingham. Prostě už přes míru. Nejlepší pro mě byla linka Anděla, přestože kniha zjevně není primárně o něm, ani není vyprávěná z jeho pohledu. Celou dobu jsem se nemohla zbavit dojmu, co strašného se těm lidem muselo v dětství stát...A ono jo. Prakticky všem. Díky, pro mě náročné čtení a stačilo.

Jurajovamaka

Tak toto bola inak silná šálka kávy :-o
Príbeh Vás vtiahne do deja hneď na začiatku a budete Vás nútiť čítať až kým nebudete na konci...
Vzrušujúci erotický príbeh, najmä pre čitateľov, ktorí obľubujú tvrdší štýl erotiky...pre puntičkárov čítať prísne Z A K Á Z A N É É É príbeh je len pre tvrdé povahy, ktoré sú v sexe otvorené čomukoľvek...
Hlavnou postavou príbehu je kňaz, ktorého chcú vysvätiť za biskupa...ale VIAC VÁM už neprezradím, začítajte sa...:-)
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

LilluLong

Niekto rad číta horor,triler a hodnotí vysoko, a vysoko hodnotí tuto sériu zas čitateľ erotiky, za mna 5*

dasa6695

za mě byl tenhle díl lepší než ten první, ale i tentokrát zanechal konec několik otázek

Mesicnililie

Lepší než první díl. Konečně to mělo děj a místy to bylo i napinavé. Nejhezčí na knize je její obal :-)

Sisis1999

Kam se na tenhle skvost hrabe první díl! Příliš často se mi nestává, že by pokračování nějakého příběhu bylo lepší, než to první. Až příliš často je to jen na sílu napsané pokračování, kde je doslova vidět, že si spisovatel dnem i nocí trhal vlasy z hlavy, aby vyplnil prázdná místa jen alespoň trochu vzrušujícím.
Jsem hrdá, že to o Andělovi říct nemůžu. A ne, teď opravdu nemluvím o Wesleym, o Noře ani o otci S. --- ti jsou mi z prominutím v tomhle příběhu zcela a naprosto ukradení. Od první chvíle jsem milovala Michaela a jeho pohnutou minulost, vztah k jizvám, bolesti a jeho otci, kterému bych z velkou chutí vrazila do břicha jednu z těch sexuálních pomůcek s bodlinami.
Michael byl předehra. Když se k němu ale přidal ještě Griffin, byl to pro mě zkrátka orchestr. Jejich dějová linka plná vášně, smíchu, vtipu a bolesti mi nedala spát. A i když se jedná jen o postavy na papíře, nemám problém přiznat jim svou závist. Závidím jim vztah jeden k druhému, míru porozumění a něhu, jakou k sobě chovají.
Ale co komu budu namlouvat, kdyby se celá kniha skládala jen z pasáže o tetování, jsem naprosto spokojená a moje hodnocení by vyznělo naprosto stejně.