Princ

Princ https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470135/bmid_princ-Uss-470135.jpg 5 14 3

Na Noru Sutherlinovú volajú dva svety a nech si vyberie ktorýkoľvek z nich, bude to najťažšie rozhodnutie jej života. Wes Railey je mužom, na ktorého nedokáže zabudnúť. Opäť sa s ním stretáva, tentoraz v jeho svete. No slávna newyorská domina nie je žiadna južanská kráska a Norin sen zapadnúť do Wesleyho sveta neustále narúša jej vzťah k Sorenovi. Soren je jediný muž, ktorého Kingsley Edge kedy miloval a preto ochotne zaujme Norine miesto pri jeho nohách. Spoločná temná minulosť medzi nimi utvorila puto, ktoré nemôže zničiť čas ani Sorenova láska k Nore. Lenže duchovia minulosti ožívajú a prinášajú hrozbu, ktorej sa Kingsley bude musieť postaviť čelom. A spolu s ním aj Soren a Nora… „Séria Rodení hriešnici je bolestná, vznešená, úžasná, nádherná, srdcervúca i plná nádeje. A to už na prvých sto stranách.“ – Courtney Milanová, najpredávanejšia autorka podľa New York Times... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Zelený Kocúr

The Prince

KikaSpi
10.07.2021

K
Kniha nesklamala a ponúkla všetko čo clovek čaka od Tiffany Reisz. Páčilo sa mi striedanie minulosti a prítomnosti, že sme sa dozvedeli nejaké súvislosti, ktoré nedávali zmysel v predchádzajúcich častiach. Koniec ostal veľmi otvorený aj keď už vieme kto je za všetko zodpovedny.

LilluLong
17.05.2021 5 z 5

Aj pri tejto časti je potrebné mat otvorenú myseľ ,Tiffany ma prekvapila týmto štýlom striedaním prítomnosti s minulosťou co mna dost irituje, no napriek tomu zas vedela zaujať i ked nedokončeným príbehom ktorý som neočakávala. Co uz, počkáme si na ďalšie pokračovanie . Za mna ma 5*

PollyFrank
20.04.2021 5 z 5

Aj tretia časť si drží svoju vysoko nastavenú latku kvalitnej erotickej knihy s príchuťou škandálnosti. Predsalen – svet sado-masochizmu nie je pre každého. Kniha je ale inteligentná, prešpikovaná Norinými drzými poznámkami a Kingsleyho pôsobivým sebavedomím, ale aj Sorenovou silou osobnosti, ktorá nie je iba plocho napísaná na papier, ale naozaj z príbehu srší. Zároveň však poskytuje aj nové odhalenia a tajomstvo, ktoré má skutočne temný základ. Koniec je na porazenie :). Okamžite potrebujem vedieť, čo bude ďalej!

pro ženy erotika BDSM

Tiffany Reisz