Ovládnutá

Ovládnutá https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207473/bmid_ovladnuta-bWy-207473.jpg 3 108 13

Hříšné tajnosti série

< 3. díl

Pohádka pro dospělé plná bouřlivých citů, erotiky a smyslnosti vrcholí... Lizzie a John si naplno užívají vášnivého, nespoutaného a pikantními praktikami kořeněného sexu. Život nemůže být krásnější a Johnův milionový majetek je jen sladkou třešničkou na dortu. Když se však na scéně objeví Johnova bývalá láska, do jejich bezstarostného vztahu se začne vkrádat nejistota. Skutečně John Lizzie miluje nebo si s ní jen plní své erotické představy a touhy? I když John požádá Lizzie o ruku, není jisté, komu ve skutečnosti patří jeho srdce. Lizzie prožívá peklo. Do Johna se zamilovala zcela nečekaně. Co když o svou lásku i zcela nečekaně přijde? Nechte se svést Hříšnými tajnostmi...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Accidental Bride

Jita160
14.10.2021 3 z 5

Je to opravdu čtivá série ,to se jí nemůže upřít. Ale pro mě byla taková prázdná i když o sexu čtu ráda tak tady jsem přesycená.
Ti dva se sice miluji,ale mě tam chybí nějaké wow.A konec naprosto urychlený bez nějakého hlubšího a vřelého ukončení.
No jo co chceme po SM? :-D:-D:-D

Leniii
03.11.2020 3 z 5

Asi znám i lepší knihy na toto téma, ale tak budiž...:) Konec mi přišel dost rychle osekaný..

ovecka535
02.11.2020 2 z 5

Kniha se mi dostala do ruky náhodnou, takže jsem první dva díly nečetla, ale nelituji. Přečetla jsem ji, ale už v půli knihy jsem měla krizi, jestli číst dál. Nakonec jsem to dala,ale ......četla jsem plno podobných knih,ale tato byla nejhorší.

janina66
20.07.2019 odpad!

Přečetla jsem jen tento díl. Půjčeno v knihovně na dovolenou. Musela jsem přeskakovat, abych se dobrala již předem jasného konce.

daza.dt
15.07.2019 3 z 5

Třetí díl - konečně vše uzavřeno. Vzala jsem si tuto trilogii na dovolenou pro oddychové čtení. Přečteno, ale rozhodně se k těmto dílům vracet nebudu. Na dovolenou dobré, ale to je tak vše.

Evka3814
05.12.2017 5 z 5

Čtivá série, přečetla jsem to jedním dechem a jak už jsem psala hodně podobné Padesáti odstínu. Možná zbytečně moc SM sexu, ale jako fantazie no proč ne;)

SabinQa10
10.07.2017 odpad!

Poslední díl, konečně konec. Musím říct, že děj je poměrně dobrý, je lehké vcítit se do tohoto páru. Bohužel, konec mě úplně zklamal. Myslím, že autorka se mohla více rozepsat, dát knize konec, který si zaslouží i přesto, že to není bůhvíco. Zbytečně rychle zakončené.

cukrovka
28.12.2015 3 z 5

Sice se zde trochu děje objevuje, ale je to nic moc. Rozhodně znám lepší erotické knihy.

jitka7
20.12.2015 1 z 5

Tak už nějaký děj to má, ale je to nudné. Čelta jsem mnohem, mnohem lepší knihy. A musím říct, že 50 odstínů šedi je lepší než tohle a to nejsem jeho fanoušek.

Haňulec
20.09.2015 4 z 5

Kniha měla docela pomalejší rozjezd, oproti druhému dílu. Konec knihy taky za moc nestál byl moc osekaný, do knihy by se hodila promluva o krásné svatbě, o které nebyla ani zmínka (škoda a to velká). Ale i přesto byla kniha hezky napsaná a hlavně hodně čtivá. Doporučuji k přečtení.

Evule114
16.09.2015 5 z 5

Já byla spokojena, akorát ten konec mi přišel takový osekaný, ale i přesto jsem spokojená... :-)

tigrislinda
07.04.2015

Opravdu velice čtivá knížka. Bavila mne od začástku do konce...Doporučuji!

Beni
17.12.2014 4 z 5

Pomalejší rozjezd.. po druhém dílu jsem se těšila na kapitolky psané také s Pohledu Brenta a Shelly, ale ty přišly až někdy v druhé polovině knihy :-) Cca v polovině knihy už to bylo mnohem lepší a nemohla jsem odložit...

2014  67%Svedená
2014  72%Nespoutaná