JiříSvoboda JiříSvoboda komentáře u knih

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Celé milénium je totálně TOP nejlepší knižní série co jsem kdy četl

12.02.2021 5 z 5

Úžasné zakončení jedné z nejlepších knižních sérií vůbec

12.02.2021 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Hands down nejlepší detektivní kniha jakou jsem kdy četl....

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Je vidět proč si 3tí díl zasloužil skleněný klíč :) postava Únosce je TOP

26.05.2020 5 z 5

Pravidla oběti Pravidla oběti John Sandford (p)

Knihu jsem dostal od kamarádky a musím říct, že je to jedna z nejlepších krimi vůbec, strašně jsem byl nadšený

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Knížka, i když moc tenké :( přečtená na jeden nádech, stejně jako film (99% totožný), je to skvělé a moc sem si užil víceméně všechny postavy :)

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Chápu místní hate, vůči většině postav....Carl prakticky hraje druhé ne li třetí housle ale mě se knížka četla velmi dobře a paradoxně se mi postavy ženských antagonistů zamlouvají víc než v předešlém díle Pirjo :O

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Druhý díl trochu slabší, hlavně pak postava Kimmie je taková zvláštní, holčina co se počíná jak si počíná i přes to, že je to bezdomovec...ale Carl a Asad jedou skvěle :)

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

(SPOILER) Takhle, na jednu stranu strhující čtení, celou dobu to neskutečně graduje a pak !SPOILER! Hlavní záporák umře a skoro to ani nepostřehnete a hlavní záporačka padne během asi 2 stránek...tohle mi na severské krimi trochu vadí x knížek od Olssena a teď i tohle, celou dobu to neskutečně graduje a najednou je konec a člověk se cítí trochu prázdně...prvních 90% knížky jednoznačně 100% ale finále prostě hrozně frrr a konec :(

12.02.2021 4 z 5

Smrt synů Smrt synů Lasse Holm

Hezké zakončení série, tak dlouho se čeká na smrt synů až najednou přestanete přemýšlet že vlastně žádný neumřel a najednou to přijde...a popravdě při prvním jsem měl husinu i na zádech a málem jsem ukápl slzu :( každopádně posledních 50-100 stran zvrat za zvratem a poslední věta knihy mi dala maličkou naději, že budeme o Rulfovi číst i nadále :)

27.11.2020 5 z 5

Nájezdy synů Nájezdy synů Lasse Holm

Oproti prvnímu dílu takové slabší ale stejně mě to strašně vzalo, jen konec ve stylu Mexican standoff bylo hrozně divný

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Marco je dobře čtivá knížka, s Marcem se dá soucítit ale občas to zachází taky do extrému viz Boy a Mama kterým Marco úspěšné utíká....Ale jako celek si nestěžuji

Oslněni světlem Oslněni světlem Jakub Żulczyk

Popravdě se divím, že kniha nemá větší popularitu. Chvílema trochu zdlouhavé a "myšlenky" hlavního - určitě ne hrdiny jsou trochu od příběhu odtahující. Rozhodně ale surové a surově upřímné. Je fakt, že do poslední chvíle člověk neví co má čekat a jak to dopade, finále možná trochu uspěchané a celkově za mě hodně hodně super. Rozhodně bych doporučoval všem. Kniha ve Vás zanechá krásný pocit nechutě. Plný počet hvězd je moc a 4 jsou málo ale už jen pro to, že to není mainstream to tam hodím celé.

15.10.2020 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

První díl naprosto bezkonkurenční, Rolf je skvělej i když linka s vlčicí byla trochu moc, Bjorn výbornej a hlavně Ivar ten si to tahal

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Kniha, velmi rozdílná než film, přesto podle mě daleko lepší a jednoznačně druhý nejlepší díl série

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Knihu jsem louskal pomalu a musel jsem se do ní nutit....postava Pirjo mi prostě strašně nesedla, takovýto tip, ženský co by pro "svého" muže udělala úplně vše mi nejde po chuti

26.05.2020 3 z 5