Jiparis Jiparis komentáře u knih

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Skvělý psychologický thriller, přesvědčivá sonda do mysli ženy, která žije s pocitem, že zavinila smrt své dcery.

31.05.2019 5 z 5

Případ G Případ G Håkan Nesser

Skvělá detektivka ,napětí od začátku až do konce. Moc jsem byla zvědavá, jak se doopravdy vše stalo.

29.05.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Detektivka, která se čte jedním dechem. Je možné, že postavy jako Alex jsou mezi námi?

23.05.2019 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Zajímavé prostředí, chvílemi se mi zdálo, že chorály i slyším.

20.05.2019 4 z 5

Stav ohrožení Stav ohrožení Viveca Sten

Slušná detektivka a zajímavý pohled na problematiku imigrace ve Švédsku.

16.05.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Četlo se velmi dobře, ikdyž jsem prožívala depresi.Každá rodina má svá tajemství, tady bylo množství koncentrované .Skvělá autorka.

13.05.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

V první části jsem se trochu obávala, že jde o červenou knihovnu, ve druhé mi šel mráz po zádech z toho, jak může vypadat psychické zneužívání.

09.05.2019 5 z 5

Zjizvená tvář Zjizvená tvář Stuart MacBride

Slušná detektivka, v první části trochu rozvleklá, na mé gusto se příliš řešily osobní problémy na pracovišti. Také mi vadil supersprostý jazyk Steelové.

06.05.2019 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Moc pěkné napínavé čtení, které kombinuje vyšetřování velmi krvavých zločinů s historií Irska.

04.05.2019 5 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

Dobre si na Cernobyl a rok 1986 vzpominam.V Kyjeve se dokonce konal Zavod miru,aby se dokazalo, ze tam zadna radioaktivita neni.
Desiva vize toho, co se v souvislosti jadrem muze odehrat.

30.04.2019 4 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Pěkná kombinace napínavého příběhu a kulinářských informací.

28.04.2019 4 z 5

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Zajímavá sonda do pocitů lidí, kteří musí žít se svou vinou nebo obrovskou ztrátou.

24.04.2019 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Vzrušující čtení, na mně příliš mnoho krvavých detailů.
Nepochopila jsem chování zvrácené rodiny.

22.04.2019 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Asi to bylo tématem, že mě kniha moc nezaujala.

18.04.2019 3 z 5

Gentlemani z Harvardu Gentlemani z Harvardu Erich Segal

Být šťastný vás na Harvardu nemohou naučit a myslím, že ani jinde. Zajímavá sonda do životů lidí z různého prostředí, které na krátkou dobu spojí stejná škola. Pokud vám nefunguje rodinný život a nemáte přátele, je obtížné být spokojený.

15.04.2019 5 z 5

Dopis ze záhrobí Dopis ze záhrobí Dominik Dán

Kromě čtivého příběhu se mi líbila i sonda do mysli policistů a jak oni vnímali Havlovu amnestii. Snad jednou vyjde kniha, která zhodnotí i tu Klausovu.

09.04.2019 5 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Protoze mam Deavera rada, cekala jsem napinavy pribeh. Uvitala bych strucnejsi uvod, konec byl jak se patri.

06.04.2019 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Silné a smutné příběhy Clary a Izzy mají kořeny v nefungujících vztazích a komunikaci v rodinách. Děsí mě, kam až vše může vést.

03.04.2019 5 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Krásně jsem se bála skoro až do konce. Pěkné čtení, jen těch mrtvých a vražedných detailů na mě bylo moc.

01.04.2019 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Slušná detektivka, první částí jsem se dost těžce prokousávala.

28.03.2019 4 z 5