jinbr jinbr komentáře u knih

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Ano ano, zase jednou super příběh a dobrá kriminální zápletka. Má v sobě napětí a zároveň i ten potřebný překvapivý konec-

Zrozená z hanby Zrozená z hanby Nora Roberts

Celá trilogie je hezky napsaná, knihy na sebe navazují a nejsou jen samostatnými příběhy. V tomto díle je už vidět celá rodina a její pospolitost a provázanost. Určitě mě to inspiruje navštívit tamní zemi a vidět přírodu, kterou autorka popisuje.

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Tento díl byl možná o malý kousek slabší než ten první, ale zase doplnil do skládačky další dílky celkového příběhu rodičů a jejich vlivu na děti.

25.08.2020 4 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Moc hezký příběh. Často mi ukápla slza. Protože to je trilogie, některé věci jsou odkryté až v posledním díle. Ale ten celkový obrázek jde do hloubky a ukazuje i na trochu zvrácenou stranu rigidní víry.

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Tato kniha pro mě byla zejména ze začátku trochu zvláštní. Přišlo mi zvláštní, že by neuměla nebo nevěděla, jak různé věci v životě fungují, když musela projít mnohými psychologickými sezeními. Ale ve výsledku to byla velmi zajímavá studie. Na druhou stranu nejsem tak zcela přesvědčená o kvalitě vyprávění příběhu.

25.08.2020 4 z 5

Modrý záliv Modrý záliv Nora Roberts

Seth byl moc a moc milý. Líbil se mi náhled do jeho duše umělce, umění je tvorba, která mě vždycky dostane. Na to musí být člověk trochu z jiné dimenze.

17.08.2020 5 z 5

Smrtící rituál Smrtící rituál J. D. Robb (p)

Hm, že lidé stále budou věřit rituálům starým jako lidstvo samo, mě nepřekvapuje. A také jak je v této sérii opakováno, dobro nemůže existovat bez zla a opačně. Bez jednoho si neuvědomíme to druhé.

17.08.2020 5 z 5

Smrtící extáze Smrtící extáze J. D. Robb (p)

Velmi zajímavý pohled na možnosti ovlivňování mozku. Myslím, že tady nikdo z nás neumí odhadnout, kam se za 30 let dostaneme. Nicméně já mám pořád velmi dobrou šanci se toho dožít. Tak uvidíme :-)

17.08.2020 5 z 5

Smrtící nesmrtelnost Smrtící nesmrtelnost J. D. Robb (p)

Pěkné. Opravdu se mi líbí, jak je osobnost hlavních hrdinů postupně dokreslována. Jen doufám, že jednou v budoucnu nebudou skutečné potraviny takovým luxusem.

17.08.2020 5 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Říkala jsem si, jakým směrem se bude ubírat osobní příběh a velmi mě potěšil. nebylo potřeba vtěsnat ho jen do jedné knihy a tak, jak se prolíná dalšími díly, je velmi příjemné.

17.08.2020 5 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Tak jsem se pustila do série Evy Dallasové.
První kniha se mi moc líbí, je to pro mě příjemná kombinace detektivky a romantiky, která zde není až tak moc přeslazená. Těším se na další díly.

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Phillip jak leze po stěně do hotelového pokoje, to je hezká představa. V mnohém vtipné, opět sonda do psychiky a dynamiky rodinným vztahů. Těším se i na poslední díl

Bouřlivý příliv Bouřlivý příliv Nora Roberts

Bože, Ethan... Je to možná trochu klišé, myslet si, že je s člověkem něco špatně podle toho, jak se zachovali rodiče. Ale velmi často si lidé myslí, resp. jsou přesvědčeni o takových bludech, že mě to nepřekvapuje. V této sérii se mi líbí a ta hlavní příběhová linka Setha, která se s každým dílem posouvá dál.

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Jo, tohle bylo super. Často jsem se nasmála. Hezké čtení, oddechové a ne tak přeslazené

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Oddychovka, milá, příjemná, bez vypjatých zvratů.

19.07.2020 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Vtipný, svižný... Bavila jsem se

13.07.2020 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

O Howard je snad už trochu zbytečné se rozepisovat, ale tady mi přišel i ten konec takový plynulejší. Rozhodně velmi dobrá oddychovka. Hodně podrobně rozepsané pocity při napadení baribalem. No, potkat v lese bych ho nechěla.

12.07.2020 5 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Hezká kniha, hezký příběh, i s tím napětím. Snad jen konce by autorka mohla trochu lépe vygradovat. Někdy je to takové kostrbaté.

12.07.2020 4 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Tak tohle ne. Jsem hodně otevřená různým romantickým knihám, ale tohle byl naprosto příšerný způsob vyprávění příběhu. A souhlasím naprosto s tím, že orgasmus na povel je snad ten nejhorší literární nápad.

12.07.2020 odpad!

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Hezký a milý příběh. Apetit bez následků jsem jim upřímně záviděla. Snad jen konec byl takový trochu zbytečně dramatizovaný, ale jinak se mi kniha líbila.

12.07.2020 5 z 5