Jessie26 Jessie26 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha je za mě krásně psaná. Všechno na sebe navazuje, příběh má spád, zápletku, erotické jiskření, je čtivá. Už se těším na další

19.12.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha, prostě Vás pohltí a nepustí...Každým slovem se vynoří víc a víc otázek: proč umřelo štěně? proč má zemřít 10 holčiček? proč, proč, proč.... Prolínají se příběhy mnoha lidí, ale vše je přehledné a srozumitelné.... Za mě vážně úžasné!!

22.11.2018 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Za mě super, skvělé, úžasné. Z této knihy jsem byla vážně nadšená. Až pár stránek před koncem jsem pochopila.. Jinak vše navazovalo tak jednoduše, s tímto stylem psaní jsem se nesetkala a velice na mě zapůsobilo. Vážně doporučuji...

07.10.2019 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Nemám slov... Za mě super. Preskakovala jsem stránky s detailním popisem těch hrůz, na mě docela silné kafe. Ale jinak úžasný. Nebylo to zdlouhavé, ale jasné. Prostě super!!!

06.11.2019 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Super, super, super. Tady bylo i trochu sentimentu a citu a ne jen fakta.
Za mě jedna z nejlepších knížek,ani ne tak napínavostí,ale našla jsem zde od všecho trochu.

31.08.2018 5 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Kvůli téhle knížce jsem ráno málem nevstala do práce, když jsem o půl 12 v noci zjistila, že mi zbývá 30 stránek, nemohla jsem odolat a musela jsem zjistit, kdože to má celé na starosti. Slaďárna se zápletkou = nejlepší kombinace.

07.06.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Super čtení, ukápla slza, vzrušením mi běhal mráz po zádech. Ty popisy osob jsou skvelé.
U této knížky to bylo jako když koukám na film, který si nemusím domýšlet, vče bylo popsáno, tak už jen představovat si. Těším se na další knihy

18.11.2019 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě je kniha super, je tolik podezřelych, že každou chvilku tápete, jestli je vrah ze strany zla, nebo dobra.
Některé pasáže mohly být určitě lépe popsané,respektive podrobněji, ale za mě poutavé, čtivé.

20.06.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hadrový panák mě uchvátil, proto jsem se těšila na pokračování,ale Loutkář bohužel úplně nesplnil má očekávání. Příběh je čitelný, napětí se v knize najde taky, ale závěr je vážně uspěchaný a kniha je místy trošku zmatená... Závěry jsou dost otevřené, asi si autor nechává vrátka pro napojení dalších dílů... Čtení dalšího dílu určitě neodmítnu, jen budu doufat, že autor nebude spěchat a příběh bude více propracovaný.

21.01.2019 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Dva dny. Jen dva dny mě trvalo, než jsem obrátila poslední list. Nesbo jako obvykle nezklamal. Napětí až do poslední stránky. Knížka je čtivá,napínavá, smysluplná.

28.09.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

tyhle ,,detektivky" se mi od Sandry líbí mnohem víc, než ty původní romantické. Má to erotický náboj a napětí. Nejlepší kombinace!

24.07.2017 5 z 5

Relikviář Relikviář Lincoln Child

Tahle série se mi líbí čím dál víc!

14.07.2023 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Super čtení, už se těším na další příběhy... :)

23.12.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Za mě to bylo super čtení. Není to detektivka v pravém slova smyslu, ale pro mne tam to napětí bylo.. Chvilku to vypadalo, že jsou zločinci osoby, jež stojí na straně dobra a naopak.
Erotické jiskření bylo popsáno tak jak se do této knihy hodí, žádné nechutné věty, ale ta touha z toho na mě číšila. Chtěla jsem oddechové čtení a tady jsem ho dostala se vším všudy. Já jsem spokojená.

15.11.2019 4 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha byla napínavá,rozuzlení zajímavé, autor si hezky pohrál s příběhem. Představte si misky vah, kde téměř na každé stránce převažuje jiná. Některé pasáže na mě byly zdlouhavé, ale o čem by kniha byla zmíněná jen fakta.
Takže už se těším na další.

25.09.2019 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Moje druhá knížka od autorky a za mě super.
Trošku mě vrací do dob, kdy mi bylo náct a četla jsem Lenku Lanczovou.
To vzrušení, ty city. Podle mně to z té knihy úplně dýchá.
Jsou to pro mě příjemné oddechovky.

27.10.2023 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se mi líbila,i to houpání kdo tedy je vrah a není,ale nejspíš mi neseděl způsob psaní.

15.02.2021 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Zacinala jsem ji číst asi 3x,než mě konečně chytla.dej byl napinavy,ale kniha mela na můj vkus moc rychlý konec. Celkove byla čitelná, ale nesbo ma lepší knihy:)

15.02.2021 3 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Mě se kniha líbila. Je tam zajímavé srovnání, co se z nás lidí vlastně stalo a v čem jsme lepší než zvířata? Za mě úsměvné a lehké:)

18.03.2020 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Knihy tohoto autora jsou napínavé, čtivé a s překvapivým koncem. 4 hvězdičky dávám protože už mi někdy přijde že je těch zapletek trošku moc.

04.01.2020 4 z 5